Results 1 to 5 of 5

Thread: Zlaté cihličky,skladiště surovin

Server
    CLA01

Zlaté cihličky,skladiště surovin

Hráči si stěžují,že jsou přes limity.
    Jedním z řešení je :
    1) Limity rozšířit za reálné peníze = rychlá cesta bez potíží

2) Pro věrné hráče,kteří si poctivě vydělávají vytvořit "banku" a "skladiště" fungující následujícím způsobem.
    -Banka prodá cihličku 100k zlatých za 110k (manipulační poplatek)
    - Tato cihlička bude v inventáři zabírat místo,a bude mít hodnotu 100k zlatých, lze ji prodat u kteréhokoliv obchodníka
    - Využití ? hráči,kteří jsou velmi přes limity mohou využít poplatku a zlato si uchovat
    - Co s cihličkami ? Někde v jiném tématu padl návrh cechovního města... založení města jistě není jen tak zadarmo a určitě bude potřeba pár těchto zlatých cihliček na pokrytí nákladů za práci dělníků,ochranky a podobných záležitostí.

Nemám cech,k čemu mi budou zlaté cihličky ? k výstavbě skladiště samozřejmě !
    - skladiště surovin,kde si můžete uložit dříví a kov ( maximální počet 500 na 1slot)
    --skladiště bude mít 2 sloty na 1 úrovni
    --rozšíření skladiště stojí úroveň*cihlička .. tzn 1lvl = 1cihlička ; 2lvl 2cihličky , 5lvl 5cihliček
    --každý lvl vám přidá 1slot = 500surovin jednoho typu
    -- NELZE skladovat KRYSTALY !

-tak to udělá z P2W -> F2P,kterou tak všichni zbožňovali před update
    (ceny jsou orientační, podle údajů které jsem dostal = 30lvl = 174tisíc limita = předpokládám,že to nasbírá za-přibližně týden)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    2) Pro věrné hráče,kteří si poctivě vydělávají vytvořit "banku" a "skladiště" fungující následujícím způsobem.
    -Banka prodá cihličku 100k zlatých za 110k (manipulační poplatek)
    - Tato cihlička bude v inventáři zabírat místo,a bude mít hodnotu 100k zlatých, lze ji prodat u kteréhokoliv obchodníka
    - Využití ? hráči,kteří jsou velmi přes limity mohou využít poplatku a zlato si uchovat
    - Co s cihličkami ? Někde v jiném tématu padl návrh cechovního města... založení města jistě není jen tak zadarmo a určitě bude potřeba pár těchto zlatých cihliček na pokrytí nákladů za práci dělníků,ochranky a podobných záležitostí.

Nemám cech,k čemu mi budou zlaté cihličky ? k výstavbě skladiště samozřejmě !
    - skladiště surovin,kde si můžete uložit dříví a kov ( maximální počet 500 na 1slot)
    --skladiště bude mít 2 sloty na 1 úrovni
    --rozšíření skladiště stojí úroveň*cihlička .. tzn 1lvl = 1cihlička ; 2lvl 2cihličky , 5lvl 5cihliček
    --každý lvl vám přidá 1slot = 500surovin jednoho typu
    -- NELZE skladovat KRYSTALY !

-tak to udělá z P2W -> F2P,kterou tak všichni zbožňovali před update
    (ceny jsou orientační, podle údajů které jsem dostal = 30lvl = 174tisíc limita = předpokládám,že to nasbírá za-přibližně týden)
    Myslím, že je to celkem fajn nápad a stálo by za to aby se nad ním vývojáři zamysleli. Ačkoliv po poslední odpovědi od zdejšího moda (na topic o vyvážení), mám pocit že na nějakou hráčskou odezvu budou dbát jenom málo nebo vůbec. Sice nesouhlasím s tím, že by to vyřešilo P2W, ne když za 449 pečetí získáš tolik zlata co za přibližně 2,5 denní produkci radnice na levlu 6 (level hrdiny 30+4) a další věci...
    Last edited by Darken1; 01.10.14 at 00:29.

Server
    CLA01
    trošku mě děsí,že tu není jediná reakce,kromě od darkena.... přečetl si to aspoň někdo z vedení?projednává se to ? nebo to jen leží ladem a čeká se na opravy stávajících bugů před implementací další věcí
    ?

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    Tady má hodně lidí dobré nápady, ale dopadá to jak to dopadá.
    Cech The Maestro

Postavy: D4rk_Knight & _BATMAN_ & ZurEnArrh

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ano, četl jsem to. Momentálně probíhá vyhodnocování zpětné vazby s minulé aktualizace. Je na vývojářích, co bude dál.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO