Results 1 to 5 of 5

Thread: Kapliczki

Server
    CLA01

Kapliczki

Wnoszę o wydłużenie czasu trwania kapliczek do 1 godziny. Jak wydłużyliście wszędzie czasy to w kapliczkach też wypada.

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    No właśnie, zgrywałyby się z runami i w sam raz na wyprawę.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Dołączam się również do prośby. Trzeba mieć na uwadze, że w przeciwieństwie do run, kapliczki dodają tylko 80% do statystyki, a w dodatku są porozrzucane po mapie, więc zbierając kolejne te wcześniejsze już trochę "przygasną".
    Last edited by semiangel; 06.10.14 at 19:38.

Server
    CLA01
    A ja bym chcial zeby byla mozliwosc podgladu czasu odnowienia kapliczek na mapie bo to irytujace ze tego nie mozna sprawdzic i biega sie na darmo, trudno spamietac ktora i kiedy sie uzywal

kirkus132
    Guest
    bo ja wiem, mozna by wydłużyć, ostatnio kapliczki zbierałem na sandro II w ilości 5 ale to było ze 4 tygodnie temu, tak teraz tylko jak mam przy okazji bo do nczego nie są potrzebne, runa mi siemarnuja, większosć sprzedaje, jedyna kapliczka która mi potrzebna t ta do many ale nei chce mi się leciec5 minut po nia i później10 do celu żeby odegrać góra 4 walki, choc i tak jak znam życie to będzie kosztować2999 pieczęci