Results 1 to 6 of 6

Thread: Dlaczego nie można dodać screenshotów?

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01

Question Dlaczego nie można dodać screenshotów?

Witam!
    Jak w temacie. Czemu jedni umieszczają screenshoty, a inni (np ja) nie mogą? Nie chodzi mi o linki, lecz bezpośrednie wklejenie do posta.
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    nie da się bezpośrednio tylko przez hosting tu masz opisane co i jak http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=132468

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    ->Pawel9 Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Faktycznie wszystko napisane jasno i przejrzyście. Mam pytanie, czy wszyscy dodają obrazki do postów, poprzez takie strony? Pytam, bo w FAQ jest napisane, że jest możliwość bezpośredniego dodawania plików do posta, jako załącznika:
    Jak załączyć plik do posta?

Aby załączyć plik do swojego posta musisz korzystać z zaawansowanego edytora zamiast szybkiej odpowiedzi. Aby go użyć musisz wejść na stronę nowego posta lub kliknąć przycisk "Zaawansowana edycja".

Na tej stronie, pod polem do wpisania wiadomości zobaczysz przycisk o nazwie "Zarządzaj załącznikami". Klikając na ten przycisk otworzysz nowe okno do wgrywania załączników. Możesz wgrać plik ze swojego komputera, jak i również z innego adresu URL. Możesz również wgrać załącznik klikając na ikonę załączników w pasku narzędzi edytora.

Aby wgrać plik ze swojego komputera, kliknij przycisk "Przeglądaj" i zlokalizuj plik na dysku. Aby wgrać plik z innego adresu URL, wpisz pełen adres do pliku w drugim polu na stronie. Gdy już wypełnisz jedno z pól, kliknij "Wgraj".

Gdy plik zostanie wgranym jego nazwa pojawi się pod polami do wpisywania. Możesz wtedy zamknąć to okno i wrócić do edycji treści posta.

Jakich typów plików mogę użyć? Jak duże załączniki mogą być?

W oknie wgrywania załączników znajdziesz listę dozwolonych typów plików oraz ich maksymalne rozmiary. Pliki które będą miały rozmiar większy niż tam zdefiniowany zostaną odrzucone. Musisz pamiętać, że może być również ustalony łączny limit ilości załączników wgrywanych przez Ciebie na forum.

Jak dodać obrazek do posta?

Jeśli wgrałeś/wgrałaś obrazek jako załącznik, możesz kliknąć na strzałkę przy ikonie załączników i wybrać go z listy. Obrazek zostanie dodany do posta, a Ty możesz ustalić w którym miejscu ma być wyświetlany.

Aby dołączyć obrazek, który nie jest załącznikiem i który jest zlokalizowany na innej stronie internetowej; skopiuj jego adres URL i wklej używając ikony "Dodaj obrazek", lub wpisz pomiędzy tagi [img] i [/img]. Upewnij się, że pomiędzy tagami [img] a adresem nie ma żadnych znaków. Możesz także dodać obrazki ze swoich albumów (?) w ten sposób.
    . U mnie, ani Albumów, ani przycisku "zarządzaj załącznikami", nie ma. Wysłałem zapytanie do Pomocy technicznej i teraz czekam na odpowiedź, więc na razie pozostaje mi jedynie, zastosować podany przez Ciebie sposób.
    Dzięki i pozdrawiam

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    semiangel , obrazka z kompa nie wkleisz , musisz go na jakis serwis wyslac (np wrzuta.pl , scr.hu etc.)

pozniej klikasz ikonke i adres obrazka wklejasz

pozdrawiam ,

PS nie zawracaj glupotami glowy suportowi

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję Wam za pomoc.
    A swoją drogą, nie zawracałbym głowy Pomocy Technicznej, gdyby w FAQ nie wypisywali takich (zacytowanych w moim poprzednim poście) bzdur. To oficjalna wersja FAQ, więc nie miałem powodów, by w nią nie wierzyć. Myślałem, że mam felerne konto, stąd to zgłoszenie. Poza tym, prosiłem o pomoc (w tym wątku) na forum, lecz przez ponad 2 tygodnie odzewu nie było.
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Osoba, która pisała FAQ mogla nie widzieć tego, że nie macie dostępu do załączników, dla pewności jutro sprawdzę jak to działa i wkleję odpowiednie screeny
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com