Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 66

Thread: Komunikacja z PCM BB_Naerian, pytania i odpowiedzi....

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Czy to normalne że za walki bohaterskie lecą gorsze nagrody niż za zwykłe? Czy jest to jakiś bug lub niedopatrzenie ze strony twórców?
    (przykład: po zwykłej walce dostaje 5 zwojów wartych 45złota, po bohaterskiej otrzymuje tylko 1 taki)

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    okogi
    Cytat Zamieszczone przez Santur Zobacz posta
    10 )
    11 ) Dlaczego niektóre skile wykluczają swoje działanie ?
    daj przyklad , bo nie wiadomo o co chodzi dokladnie.... dzieki
    Bardzo proszę: Zemsta i Blokowanie. Pierwszy zwiększa dmg z odwetu, drugi zmniejsza obrażenia od wroga, lecz uniemożliwia nam odwet.
    Last edited by semiangel; 29.09.14 at 21:25.

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Bardzo proszę: Zemsta i Blokowanie. Pierwszy zwiększa dmg z odwetu, drugi zmniejsza obrażenia od wroga, lecz uniemożliwia nam odwet.
    A co tu się wyklucza? Jeden skill daje nam buff do obrony ale uniemożliwia odwet. Skoro nie mamy odwetu to oczywiste że zemsta nie będzie dawała efektów.

Równie dobrze można powiedzieć że sanktuarium niweluje inne sille. Dostając buff od sanktuarium tracimy dostęp do innych skilli, ale to jest w opisie tego skilla.
    Te skille się nie wykluczają, ona tak właśnie działają. Jak chcesz mieć bonus do kontrataku z zemsty skoro nie masz możliwości kontry.

Inny przykład: jak użyjesz ogłuszenia to potem nie możesz zaatakować przeciwnika bo ogłuszenie przestanie działać. Tak właśnie ma być, te sille się nie wykluczają tylko tak właśnie działają.
    Last edited by Nevele; 29.09.14 at 21:49.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Nevele juz ci odpowiedzial ... jedno drugiego nie wyklucza , masz zwiekszony dmg , ale nie wykonasz odwetu, bo dales inny czar... czyli sam wykluczyles sobie korzysc .., mimo wszystko pytanie jest na liscie .. niech tez maja takie

Server
    CLA01
    zemsta to skill pasywny, a blokowanie zalacza sie na 2 tury, nic tu sie nie wyklucza

Server
    CLA01
    Witam wszystkich graczy
    I po co zakładacie jakieś subfora, skoro pies z kulawą nogą się do niech nie ustosunkuje? Admini, modki czy inni funkcyjni mają gdzieś te pisaniny, gracze sa tu zbytecznym balastem, przede wszystkim gracze testowi, stare wygi i inni ciut lepiej kumający zasady gry i umiejący udowodnić swój logiczny tok rozumowania. Zgłaszanie błędów, wskazywanie niedoróbek gry czy zwykłe piętnowanie kantów i oszustw dotykających szarego gracza jest dokładnie zlewane a jeszcze nawet nikt się nie wysili z zapewnieniem, że to tylko deszcz. Jak powiadam - ja gram od niedawna więc kichać, przeżyję, bo takiego stosunku do grającego nie spotkałem w ŻADNEJ produkcji serii MMORPG. Dajci4e sobie spokój, szkoda klawiatury. Widać funkcyjni uczestniczą w tym procederze na tyle, że elementarne poczucie przyzwoitości jesxcze w nich ledwo ledwo ale dycha. Natomiast elementarna uczciwość dano temu kopnęła nogami w kalendarz, podobnie jak rozumienie faktu, że to gracze stanowią utrzymanie ekipy - w tym również nich.
    Pozdrawiam wszystkich jeszcze grających, niegrający już dokonali mądrego wyboru.
    Edit - doczytałem podpis adresata subforum, że moderuje jako wolontariusz i za darmo. Z tego, co mi wiadomo i jest to truizm, wolontariusza nie może tłumaczyć fakt nieudzielenia pomocy komukolwiek jeśli jego tłumaczeniem jest to, że robi coś za darmo. Wie, na co się pisał - krótko i węzłowato. Jesli ktoś rozumie wolontariat jako pracę na odwal się i tylko wtedy jak mam na to ochotę to powinien zostać prędzej bezrobotnym. Czy się temu wolontariuszowi podoba czy nie - reprezentuje instytucję, na rzecz której pracuje więc ponosi za to odpowiedzialność - prawną, moralną i sam Bóg raczy wiedzieć jaką jeszcze. To tak tytułem doprecyzowania chybionego tłumaczenia.
    Last edited by LordElrond; 29.09.14 at 22:29.

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    1. Kiedy na 'endgame' pojawią się jakiekolwiek jednostki melee, a każda grupa bohaterska to nie będzie jedna strzelajka skopiowana x razy...
    2. Kiedy Rycerz śmierci dostanie ozdobę i hełm ze statami dla niego? ( Nie, bohaterskie wsparcie i magia to nie są staty dla deathknighta ).
    3. Czy w grze kiedykolwiek uwzględnicie pojawienie się tzw. diminishing returns? Chodzi o to , że jednostka raz zestunowana na 2 tury, kolejnym stunem dostaje już tylko na jedną, a później przez np 2 rundy ma na to immuna. Bez tego rozwiązania jednostki dystansowe wroga, które np wiążą są w stanie trzymać moje 2 jednostki w bezruchu przez pół walki.
    4. Kiedy zdacie sobie sprawę, że takie podejście do klienta w wykonaniu tak znanej marki to kpina?

Server
    CLA01
    nadal czekacie na odpowiedź...? to gratuluję wytrwałości

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie zamierzam się z nikim kłócić, lecz tylko coś wyjaśnić, gdyż widzę, że się nie zrozumieliśmy. Okogi - prosiłeś o podanie skili, które się wykluczają. Ja to zrozumiałem w ten sposób, że chodziło o podanie takich skili, dla których działanie jednego powoduje, że działanie drugiego nie przynosi efektu. W podanym przeze mnie przykładzie tak właśnie jest. Blokowanie nie przerywa, ani nie uniemożliwia działania Zemsty, lecz sprawia, że jej działanie nie daje efektu (bo Zemsta nadal wzmacnia coś, czego teraz przez Blokowanie nie ma). I tylko tyle
    Pozdrawiam.
    Last edited by semiangel; 30.09.14 at 20:32.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    dzieki semiangel , nie szukalem zwady , twoje puytanie jest na liscie

niestety nasza ''wspaniala'' PCM BB_Naerian okazuje sie totalna ignorantka, coz tak to jest jak bierze sie za cos o czym bladego pojecia widocznie nie ma ,,, zadaniem CM'a jest kontakt ze spolecznoscia , odpowiadac na nawet nieygodne pytania etc
    jej ''praca'' polega na chwile obecna na zdawkowych informacjach , zwykle po czasie, tlumaczeniach z googla ... kompetencji za grosz ...

mam konto na angielskim serwerze i tam sprobuje sie chyba czegos dowiedziec , niestety testowy zamkniety juz wiec kontakt z kompetentnym BB_Kuby sie troche ograniczyl

Quote Originally Posted by BB_Naerian
    Witajcie!

Nie przyjmujemy publicznych zażaleń na moderację. Jeżeli uważacie, że zostaliście niesprawiedliwie potraktowani, proszę o prywatny kontakt ze mną lub z obsługą klienta. Podobnie w przypadku zażaleń na innych graczy - proszę o przysłanie zgłoszenia wraz z niezbędną dokumentacją, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki w tej sprawie. Jeżeli wątek bądź post został usunięty oznacza to, że jego treść była sprzeczna z regulaminem gry.

Jesteśmy świadomi waszych opinii dotyczących zmian wprowadzonych wraz z 107 wersją gry. Proszę, miejcie na uwadze, że gra znajduje się w fazie testów, co oznacza, że szukamy różnych rozwiązań, by finalnie stworzyć dobrą podstawę dla dalszego rozwoju gry.
    a do kogo zglaszac zazalenia na prace PCM'a ???

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast