Results 1 to 9 of 9

Thread: Walka dwuosobowa

Server
    CLA01

Walka dwuosobowa

Po wprowadzonej aktualizacji za ucieczkę czy kapitulację doznaje się strat.

Istnieje możliwość zaproszenia innego gracza do walki i ten gracz akceptuje zaproszenie i bitwę na normalnym poziomie. Gracz dowodzący może w tym czasie zmienić poziom trudności walki na np. trudną i ją rozpocząć.

Sugeruję to zmienić, nie zawsze gracz zaproszony ucieszy się z takiej niespodzianki.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Można by było to zmienić, Ja zawsze czekam chwilę i dopiero wciskam "walcz', bo takie pomysły zmiany na trudną, zazwyczaj przychodzą do głowy po krótkiej chwili. Powinno być tak, że jeśli i ty i ten kto zaprosił, wciśniecie walcz, poziom trudności walki, powinien się zablokować lub chociaż nie dać się zmienić na wyższy.

Server
    CLA01
    Pytanie dotyczące walki dwuosobowej.
    Doszedłem do Gigantycznej wiwierny rojowej z którą poległem solo. Myślę że nadszedł czas poprosić kogoś o pomoc. Problem w tym że nigdy z nikim nie grałem ani nie byłem na żadnej wyprawie. Czy są jakieś szczegóły o których muszę wiedzieć aby nie wkurzyć drugiego zawodnika w czasie wspólnej walki.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gonza View Post
    Pytanie dotyczące walki dwuosobowej.
    Doszedłem do Gigantycznej wiwierny rojowej z którą poległem solo. Myślę że nadszedł czas poprosić kogoś o pomoc. Problem w tym że nigdy z nikim nie grałem ani nie byłem na żadnej wyprawie. Czy są jakieś szczegóły o których muszę wiedzieć aby nie wkurzyć drugiego zawodnika w czasie wspólnej walki.
    walcz z glowa , czytaj czat bitewny , nie unikaj walki , nie atakuj jednostek oslepionych przez pomagajacego ... etc

Server
    CLA01
    Dzięki okogi

Server
    CLA01
    Ja bym jeszcze dodał: Nie czekaj z każdym ruchem, aż ci czas zacznie migać. To chyba drażni najbardziej.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Ziperro View Post
    Ja bym jeszcze dodał: Nie czekaj z każdym ruchem, aż ci czas zacznie migać. To chyba drażni najbardziej.
    tak, wchodzisz do gry widzisz z kim grasz, dobrze jest rzucić szarze na początek, posiłki rzucasz na najsilniejsza jednostkę kolegi bądź swoja(zazwyczaj blaski/arcylisze) rozkaz wodza też dajesz na najsilniejszą, i jak mówi przdmówca, w czasie ruchu kolegi ty myślisz nad swoim, musisz po prostu znać dobrze jednostki, przy zakończeniu rundy pytasz o to czy kolega chce leczyć, pomagasz mu leczyć jak nie masz strat, jak trochęsię podskolicz to nawet nie włączysz czata

Server
    CLA01
    walko dwuosobowa to przede wszystkim team work - gdzie są na forum jakieś poradniki do tego czy i z którym bohaterem lepiej się parować..

aż ci czas zacznie migać. To chyba drażni najbardziej.
    ja uważam że jak zagrasz trochę to powinno się już poznawać po linkach i nazwach gildii z kim można powalczyć
    bo przecież system walki mógłby być jeszcze trudniejszy, wiec warto się parować

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by lu_kier View Post
    Po wprowadzonej aktualizacji za ucieczkę czy kapitulację doznaje się strat.

Istnieje możliwość zaproszenia innego gracza do walki i ten gracz akceptuje zaproszenie i bitwę na normalnym poziomie. Gracz dowodzący może w tym czasie zmienić poziom trudności walki na np. trudną i ją rozpocząć.

Sugeruję to zmienić, nie zawsze gracz zaproszony ucieszy się z takiej niespodzianki.
    Dlatego w dobrym tonie WYPADA umówić się co i jak przed walka.