Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Chyba v nacitani hry

Server
    CLA01

Chyba v nacitani hry

Už přes 4 hodiny se nemůžu dostat do hry.. Při načtení cca 80-90% se mi opakovaně objevuje hláška "Odpojeno, Tento účet je používán" ačkoliv nejsem na žádném jiném pc, notebooku či jiném zařízení přihlášen. Nevíte někdo co mám dělat? Zkoušel jsem restarty, opakovaný login, jiný prohlížeč..Nic nezabralo

Server
    CLA01
    Mám úplně stejný problém.

Server
    CLA01
    Já přes alt. acc zjistil, že stejný problém má týden další hráč.. Na fb se mi ozval taky jeden.. Občasný restart serveru by nebyl zřejmě od věci - včera psalo pár lidí v chatu, že správně nefungovaly některé úkoly nebo i chat..

Server
    CLA01
    No chtělo by to nějak vyřešit. Už je to dlouhé :/

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj všichni. Musíte kontaktovat podporu přes stránky MMHO. Vyřízení žádosti ale bude trvat. Podpora je zahlcená.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Ahoj všichni. Musíte kontaktovat podporu přes stránky MMHO. Vyřízení žádosti ale bude trvat. Podpora je zahlcená.
    Na vyřešení toho problému, kterým netrpím jen já ale objevují se další a další by stačil restart serveru.. Já nemám účet k dispozici teprve čtvrtý den.. Ale jsou tu i další, kteří čekají třeba týden a také kontaktovali support.. Tzn zřejmě budeme čekat všichni ještě týden do údržby nebo jak? S nějakou kompenzací za nevybraný doly, denní odměny, daně apod ani nepočítám.. Bohatě bymi stačilo, kdybych mohl s klidem hrát..
    Last edited by Wizard; 03.09.14 at 17:51.

Server
    CLA01
    Tohle je poměrně častá chyba a jediné co pomůže je restart serveru.

Server by se měl restartovat každý den nebo i 2x denně už jen kvůli této chybě, pak by ani nemusela být podpora tolik zahlcena požadavky o vrácení pečetí z licencí a kamenů za nemožnost hraní.

Ale jako vážně 4 dny bez restartu, to ten server jako vážně nemůžete aspoň jednou denně třeba ve 4 ráno restartovat? S oznámením hodinu dopředu aby lidi nepřišli o akční body.
    Last edited by Desper; 03.09.14 at 21:16.

Server
    CLA01
    Tak už jsem přišel taky na řadu. Hraju tyhle " Heroes " denně od spuštění otevřený bety a zrovna dnes jsem si chtěl prodloužit o měsíc premium učet (úlomek) přesto že poslední dva patche me dost nasraly (hraju za rytíře azylu). Bohužel se mi hra zakousla při přechodu na mapě do jiné lokace. Po následném restartu hry jsem se dostal jen na 95 procent baru a hra není schopná dokončit mé přihlášení do hry. Čekal jsem do dvou do rána že po restartu servru se to spraví, ale nic se nestalo. Jestli to bude trvat několik dní tak na tuhle "hru" jim seru. Ode mě už neuvidí ani korunu protože jsem hrál každy den a nejen že přijdu o denní bonus . ale jsem i pracující člověk a tak jsem chtěl využít volnou sobotu a neděli ke hraní, ale BB mi v tom zabránilo. Děte do hajzlu AMATÉŘI...............

Server
    CLA01

Chyba v nacitani hry

neda sa prihlasit

Server
    CLA01
    už od včerejška - a pořád je klid

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast