Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 29 of 29

Thread: Chyba v nacitani hry

Server
    CLA01
    Dnes se mi opět zasekl klient při přepínání hrdinů, po refreshy se načítání zastavilo na cca 70% a ani po opakovaných pokusech se dál nedostane. To je na chromu v exploreru se hra normálně načte napadá někoho jak to v chromu zas rozchodit?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by sadasm View Post
    omlouvam se ale s vama konci.. od ubisoftu si nekoupim uz ani tuk a neprismeju ani korunu.. jste amateri.. nenacte se to ,seka se to , vecne zmeny,ktere stoji za ***.. dojdite ke me do restaurace a za dva tisice vam prinesem nedodelane zradlo ,ktere nebude jeste k tomu to co jste si zaplatili!!
    Hra je zdarma a v beta verzi. Platíte až za případné předměty. Na dokončení hry pracujeme a takové problémy se bohužel do dokončení hry dají čekat. Nic víc se napsat nedá.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Od včerejšího večera stále jeden a ten samý problém. Nemohu se dostat do inventáře, do svého hradu, atd. Začne to načítat a konec. Hra se musí restartovat, ale ani restart nepomůže. Tak to od včerejška zkouším stále dokola a nic se neděje.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ArakarCZ View Post
    Od včerejšího večera stále jeden a ten samý problém. Nemohu se dostat do inventáře, do svého hradu, atd. Začne to načítat a konec. Hra se musí restartovat, ale ani restart nepomůže. Tak to od včerejška zkouším stále dokola a nic se neděje.
    Zkus vymazat cache prohlížeče a cache aplikace Flash Player.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Tak teď pro změnu již hru nelze vůbec načíst.

Server
    CLA01
    Co se to děje ? Hra se načítá velice pomalu a poté vyskočí hláška : " Relace neplatná. Restartujte hru ". Po restartu hry to samé, hrůza.

Server
    CLA01
    Já uz teda nevim,jeden den to šlape v pohodě a dneska šest fajtů dvanáctkrát se to sekne při vzdávání a na konci a eště mi to ani nepřičte expy to je peklo tohle pořád dávat obnovit je fakt opruz asi bude chyba na vaší straně

Server
    CLA01
    Také mi odvčerejška nelze provést korektně bitvu.. stále (i po vyčištění chace a spuštění v jiném browseru) se hra načítá, v lepším případě udělám pár tahů, v horším se nenačte vůbec a takhle jsem to za posledních 24 hodin zkusil cca 10x, přišel jsem o hromadu jednotek jako kdybych se stáhnul a stále problém přetrvává.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by beanek View Post
    Také mi odvčerejška nelze provést korektně bitvu.. stále (i po vyčištění chace a spuštění v jiném browseru) se hra načítá, v lepším případě udělám pár tahů, v horším se nenačte vůbec a takhle jsem to za posledních 24 hodin zkusil cca 10x, přišel jsem o hromadu jednotek jako kdybych se stáhnul a stále problém přetrvává.
    To bude asi individuální problém, budeš muset napsat na podporu. Dále doporučuji sledovat stránky a Facebook MMHO, může být zrovna plánovaná údržba.
    BB_Rothangald

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3