Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 93

Thread: Cały dzień gra nie wczytuje się do końca

Server
    CLA01
    Koniec gadania, dziala.

Server
    CLA01
    hula juz... przestancie sie spinac... a jak czasem nie dziala to na rower idzcie..!

tyko narzekac i narzekac...!!

Server
    CLA01
    To są nolajfy im nie przetłumaczysz

Server
    CLA01
    no tak... serwer lezy i zycie sie skonczylo....

masakra =D

Server
    CLA01
    Znowu muli i tak codziennie co kilka godzin aż do konserwacji i tak dalej=/

Server
    CLA01
    Mi też od wczoraj nie działa. Wcześniej też tak się działo. Chwile pograłam, a potem albo mnie wyrzucało - "rozłączono z serwerem", albo wgl nie mogłam grać, bo pasek ładowania nie chciał się ładować. Nie no bez sensu jak nawet grać nie można. Wygląda na to, że ta gra chyba upada. Wcześniej przez 16 lvl, grało mi się luźno, ładnie i przyjemnie, potem coraz gorzej, wprowadzili te zmiany i co chwile serwer mnie wywala, albo nie mogę się zalogować. Niby jestem już na 20 lvl, ale co z tego, jak premia dzienna się marnuje, bo nie mogę się zalogować, grać nie mogę. Dodatkowo straciłam przez to wiele run i odłamków szybkości czy doświadczenia. Włączałam je, a potem gra mnie wywalała i zasoby zmarnowane. Ograniczyli armie, i kase z podatków i wgl tyle pozmieniali, że nie wiem czy jest sens dalej grać. Czekam jeszcze, może uda mi się połączyć i zobacze jak będzie z następnymi lvlami, może nawet poczekam do następnej aktualizacji, może coś ulepszą na serio. Ale jak dalej tak nie będzie można wejść do gry to nie wiem czy jest sens się denerwować.

Btw. A co jeśli Heroes Online zaczyna bankrutować i dlatego takie problemy z wejściem do gry, a zmiany związane z limitami, mają na celu wyciągnięcie kasy od graczy na ostatnią chwilę, kiedy jeszcze jakiemuś naiwniakowi uda się zalogować i stwierdzi, że kupi sobie pieczęcie? Zwykle jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase.

Takie jest moje zdanie - słyszałam, że pare osób zostało zbanowanych za negatywne opinie o grze? Dziwna polityka.

Server
    CLA01
    Przy zmianach plansz, po bitwie wiesza serwer i nie wgrywa "świata".

Server
    CLA01
    No i zaczeło sie na nowo znowu to samo serwer Siadł.....

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Zawieszenie serwera czekamy na restart.
    Last edited by DanYt0; 28.09.14 at 17:58. Reason: technik w drodze

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    To już jest jakaś kpina, ludzie wydają pieniądze aby pograć sobie na spokojnie w wolnym czasie a Wam nie chce się nawet serwera postawic.

Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast