Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Rekompensata za zmarnowany czas

Server
    CLA01
    no to może bojkot kilkudniowy - jeśli nikt się nie zaloguje to może się tym zainteresują? może zaczną szanować graczy?
    swoją drogą jestem im wdzięczny za to że odwlekli mnie od zamiaru zakupu pieczęci ale bym wpieprzył kasę - na taką niedoróbkę!

Server
    CLA01
    za te 4 dni przerwy po 3k pieczeci powinni dac jak nic !

Server
    CLA01
    żal ten serwer jest na miarę samochodów jakie produkujemy i na miarę naszych systemów NFZ i ZUS . kto żyw niechaj uchodzi z tego kraju

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Miedzyczasie do tej 11:00 ide pozbierac butelki i kupie jakies winko,a za reszte pieczecie bohatera bo jest happy hour ;p

Server
    CLA01
    Też jestem sfrustrowany takim stanem rzeczy, rekompensata dobra rzecz, ale nasze straszenie lub bojkot nic nie da, to jest niestety wersja beta. Nie wiem czy to wina sprzętu czy nie chciejstwo moderatorów. bądźmy cierpliwi.

Server
    CLA01
    jaka beta? otwarta beta jest normalną wersją do grania. LIczysz na wersję pudełkową z koszulką Heroes UBsoft?
    Skoro nie jest to pełnowartościowa wersja to dlaczego pobierają pieniądze ( przecież testujemy , nie? ) Powtarzające się lagi, zwisy i znany błąd 12 jest spowodowany wprowadzanymi zmianami (online) przez twórców w trakcie naszego grania. można to zrozumieć Sprawa netu i sprzętu graczy to rzecz drugorzędna.
    Gry online mają to do siebie że zawsze będą betą, gdyż co jakiś czas autorzy wprowadzają łatki i usprawnienia które mają na celu wyciągnięcie jak największą kasę dla właścicieli. Proste.
    Ale biorąc za przykład inne gry, np. WoT - ich twórcy dbają o graczy, poprzez bonusy, eventy i rekompensaty.

Server
    CLA01
    Kolejny naiwny twórca tematu, który myśli, że adminów obchodzi to co pisze, forum to tylko miejsce gdzie możesz się wyżyć, a oni jak to bywa, odpiszą i na tym się skończy ...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by nighst View Post
    serwer niech cos z nim zrobia a nie tylko kase chca
    gram 3 misi ące ani razu nikt nie chciał ode mnie kasy.zastanów się co piszesz i kup ojcu kondony

Server
    CLA01
    Jest to Open Beta wiadome ale nikt nie chce zrozumieć że autorzy wprowadzają zmiany (dlatego te błędy itp.) by wciągnąć bardziej graczy i zrobić grę ciekawszą(trudniejszą) grę. Co drugi post czytam "Hajsu chcą wyciągnąć z ludzi" fakt dużo osób odeszło od Testów gry to że zapłacili pieniądze za pieczęcie czy cokolwiek innego było świadomym wyborem fakt oczekujecie czegoś więcej bo płacicie(płaciliście) ja też płace, ale przecież nie ma abonamentu w tej grze póki co więc nie rozumiem waszego srania że wymagacie bo zapłaciliście.... co innego proponować zmiany bo za ten hajs co zapłaciliście to tak naprawdę kupowaliście pieczęcie, zwiększanie limitu, surowce lub cokolwiek innego.
    Last edited by Szparagson; 21.10.14 at 21:43.

Server
    CLA01
    W ogóle codziennie od godziny 19 do jakiejs 22-23 nieda sie grać. Tylko czat działa ,przez cały czas wywala z gry a kolejka to iles tam tysięcy osób i tak co chwile

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2