Results 1 to 4 of 4

Thread: Problém

Server
    CLA01

Problém

Nejde mi vstoupit do hry, když kliknu na HRÁT TEĎ, tak to začne načítat a zasekne se to tak v 90% a už to nepokračuje
    pozn. zkoušel jsem restartovat několikrát i zavřít prohlížeč a opět otevřít a nic... přitom ještě dneska dopoledne jsem hrál.

Server
    CLA01
    To patří spíš do sekce "Chybové zprávy, řešení potíží, a hlášení chyb" -> "Technické potíže na stránce MMHO". Tam v diskuzi "nejde se přihlásit" uvidíš spoustu rozhořčených příspěvků, protože to nejde nikomu.

Arkady2000's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeste ho peskuj...
    vzdyt je to jedno kam to napise, nejake jsme nezaznamenal, ze by se k tem chybam nekdo moc oficialne vyjadroval
    We just started!
    http://heroes-online.info/
    Pokud to myslíte vážně, pomozte nám naplnit stránky obsahem - první české FAN stránky o M&M:HO

Server
    CLA01
    To nemělo být peskování, spíš jsem chtěl povědět, že chyba není u něj a že pokud se s podobným problémem setká i někdy v budoucnu (jako že se to nejspíš stane), tak situaci lépe vyhodností spíše podle příspěvků ve vedlejším diskuzním vlákně. Jinak souhlasím, že to, jestli budeme psát sem nebo jinam, je pro samotné řešení problému celkem jedno.