Results 1 to 4 of 4

Thread: Odłamki szybkości

Server
    CLA01

Odłamki szybkości

Odłamki szybkości. Fatalna decyzja sprawiła, że zniknęły ze sprzedaży po ostatniej aktualizacji. Gra się teraz niesamowicie ślimaczy, bo lokacje są tak rozległe, że bez odłamków szybkości nie da się grać. Jestem człowiekiem dorosłym, pracującym, mam czas na grę tylko wieczorami i nie zdecyduję się na nią jeśli nie będzie zwiększona szybkość poruszania się postaci. Nie zamierzam spędzać 10 minut na przejściu z punktu A o punktu B. Ta gra to walka i wykonywanie misji, a nie trening sprawności posługiwania się myszką. Dotychczasowe rozwiązanie było doskonałe. Ubite potwory = złoto, złoto = zakupy odłamków szybkości. Jeśli ta opcją nie zmieni się - zrezygnuję i zapewne nie tylko ja. Jest mnóstwo MMO z o wiele szybszą grywalnością.

piotrek38
    Guest
    ja mam dużo czasu i czasami przesuwam się o kilka metrów a później loguje się po godzinie - kilku więc to chyba nie problem, zresztą są stadniny i nadal podczas niektórych bitew można zdobyć ten odłamek

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Cześć!

Pamiętajcie, że możecie używać Odłamka Kombinacji, aby szybciej poruszać się po krainie Ashan. Ponad to Odłamek Szybkości można otrzymać w nagrodę za wykonanie niektórych misji.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Hmmm, tak - ludzie kupia odłamki i guzik z nich skorzystaja bo albo nie beda mogli sie zalogować, albo bedzie wywalało co chwile, albo jeszcze co innego....Weźcie sie w końcu za naprawe błedów ludzie.