Results 1 to 9 of 9

Thread: Brak PB. Kontakt do pomocy technicznej

Server
    CLA01

Angry Brak PB. Kontakt do pomocy technicznej

Witam. Kupiłem Pieczęcie za 20 euro przez paysafecard. Kasę zabrało, pieczęci nie ma. Pomoc techniczna nie odpisuje, nawet potwierdzenia ze przyjeli zgloszenie czy cos. Nie chce mi sie męczyć z wami i dawać robić w konia jak debil
    Poproszę o Jakikolwiek Kontakt do pomocy technicznej, najlepiej numer telefonu.
    @EDIT: Zaznaczam, Paysafecard 20, od niedzieli czekam

Adres
    Ubisoft GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
    ul. Domaniewska 39A
    02-672 Warszawa
    T.: +48 22 208 22 30
    F.: +48 22 208 22 40

Na ten numer dzwoniłem, Mogli mi pomoc ze wszystkim tylko nie z heros online -.-
    Jak to ku** jest z wami? Co wy nam dajecie Formularz- Księge zażaleń której i tak nikt nie czyta?
    Z Poważaniem
    MatiRT
    Last edited by BB_Naerjan; 06.10.14 at 20:16. Reason: Proszę nie używac wulgaryzmów

Server
    CLA01
    Nie prosiłem o komentarz czy dobrze zrobiłem czy nie, kupiłem czy nie. Tata robi tata ma
    Moje pytanie brzmi : czy jest jakiś kontakt poza tym formularzem do ubisoftu.
    Bo jakby na to nie patrzeć, płatności paysafecard dochodzą natychmiastowo przecież. Za usługe zapłaciłem, ci Ubi po prostu mnie okradli
    Last edited by BB_Naerjan; 07.10.14 at 12:08.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak płaciłeś kartą, to może spróbuj może zgłosić reklamację do jej operatora. Słyszałem, że jak np. zapłacisz kartą za przelot, a lot się nie odbędzie, to możesz domagać się anulowania transakcji. Operator karty np. Visa oddaje Ci kasę, a później sobie ją ściąga biura podróży lub linii lotniczych. Jak chcesz, to spróbuj, może się uda.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Podałem dalej zaistniały problem, wywalam z tematu "balast'.
    Pozdrawiam DanYt0.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Już trzeci tydzień czekam. Za chwilkę znów zadzwonię i tym razem wam nagram co mi ten pajac mówi...
    To będzie duża Antyreklama

Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Jak płaciłeś kartą, to może spróbuj może zgłosić reklamację do jej operatora. Słyszałem, że jak np. zapłacisz kartą za przelot, a lot się nie odbędzie, to możesz domagać się anulowania transakcji. Operator karty np. Visa oddaje Ci kasę, a później sobie ją ściąga biura podróży lub linii lotniczych. Jak chcesz, to spróbuj, może się uda.
    Dzięki za odpowiedź. Tak Zgłosiłem to również do paysafe dla pewności. W porównaniu doTEGO shitu odpisali mi po 20 minutach. w skrócie tak mi wytłumaczyli, że jeśli pieniadze wyszły z "paragonu", Dostałem potwierdzenie typu dziękujemy za płatność itp. To nic po ich winie leżeć nie może
    Last edited by MatiRT; 06.10.14 at 18:01. Reason: Odpowiedz do semiangel

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MatiRT View Post
    Witam. Kupiłem Pieczęcie za 20 euro przez paysafecard. Kasę zabrało, pieczęci nie ma. Pomoc techniczna nie odpisuje, nawet potwierdzenia ze przyjeli zgloszenie czy cos. Nie chce mi sie męczyć z wami i dawać robić w konia jak debil
    Poproszę o Jakikolwiek Kontakt do pomocy technicznej, najlepiej numer telefonu.
    @EDIT: Zaznaczam, Paysafecard 20, od niedzieli czekam

Adres
    Ubisoft GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
    ul. Domaniewska 39A
    02-672 Warszawa
    T.: +48 22 208 22 30
    F.: +48 22 208 22 40

Na ten numer dzwoniłem, Mogli mi pomoc ze wszystkim tylko nie z heros online -.-
    Jak to ku** jest z wami? Co wy nam dajecie Formularz- Księge zażaleń której i tak nikt nie czyta?
    Z Poważaniem
    MatiRT
    Witaj MatiRT!

Jeżeli problem nadal nie został rozwiązany, ani też nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi z obsługi klienta, uprzejmie proszę o wysłanie do mnie w prywatnej wiadomości numeru zgłoszenia.

Server
    CLA01
    MatiRT,
    Możesz zrobić tak:
    1. nadal prosić się jak żebrak o swoje - i będziesz udowadniał, że nie jesteś wielbłądem, kolejny raz pisać te same wyjaśnienia/prośby na kolejne e-maile, etc...
    2. zgłosić do prokuratury właściwej dla Twojego miejsca zamieszkania (no ostatecznie na komisariacie Policji) zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa (oszustwa). Jeżeli jest w rzeczywistości jak to opisałeś (masz potwierdzenie, że przelew doszedł, dysponujesz wydrukami dotychczasowej korespondencji) masz podstawy aby tak postąpić. Wtedy niech US się tłumaczy...

Server
    CLA01
    Hmmm. Mam ten paragonik cały czas :P a co do prokuratury ;/ ciężko bo nie mieszkam w Polsce xd
    @edt: BB_Naerjan sprawdź skrzynke ^.-
    Last edited by MatiRT; 07.10.14 at 02:31. Reason: do BB_Naerjan

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj MatiRT!

Udzieliłam Ci wyczerpującej odpowiedzi w prywatnej wiadomości. Mam nadzieję, że teraz Twój problem zostanie rozwiązany.

W przypadku podobnych problemów z brakiem odpowiedzi z naszej pomocy technicznej, zalecam sprawdzenie różnych skrzynek odbiorczych (oraz folderu spam), jeżeli podawaliście różne adresy w czasie rejestracji. Może się tak zdarzyć, iż inny adres e-mail jest przypisany do konta w grze niż ten, który podaliście przy okazji transakcji zawartej za pośrednictwem naszego dostawcy płatności, co może skutkować przeoczeniem wiadomości.
    Last edited by BB_Naerjan; 07.10.14 at 12:59.