Results 1 to 3 of 3

Thread: Pierwsza wyprawa - samouczek

Kepilepta's Avatar
    Server
    CLA01

Pierwsza wyprawa - samouczek

Hej, niedawno odblokowałam sobie wyprawy, szybko zebrałam ekipę na 1 wyprawę testową, wszystko było super, ale włączył się samouczek i dopóki nie wyłączyłam wszystkich okien samouczka nie mogłam poruszać się po planszy. Niestety nie byłam w stanie zamknąć jednego okna, ponieważ tak jakoś wyszło, że pojawiło mi się pół okna, a żeby je wyłączyć musiałabym przejść w dół po mapie, żeby pokazał mi się guzik. Niestety, jak już wcześniej pisałam, nie mogłam się poruszać, a nie można tutaj, poza trybem walki, przesuwać mapy (no.... chyba, że można, a ja o tym nie wiem). No i stałam tak dopóki ktoś mnie nie zaprosił do walki. Potem znowu było to samo.... to nie koniec podczas wyprawy awansowałam na wyższy lvl, pokazało mi się okno awansu itd. dalej nie mogłam się poruszać po mapie, a na dodatek gra się "zawiesiła" i zostałam wyrzucona do strony głównej, zostawiając rozwścieczoną ekipę wyprawy bez żadnych wyjaśnień... Dodam jeszcze, że to wszystko wydarzyło się przed aktualizacją (25.09), no i jak na razie nie biorę udziału w wyprawach, bo ciągle wyświetla mi się samouczek, który mnie blokuje.... Czy możecie go jakoś wyłączyć dla mojego konta? (mój nick w grze to Malaika) Albo jakoś to inaczej zorganizować, może zlikwidować samouczek podczas wyprawy i zrobić go przed? Nie jestem specjalistką, ale w porozumieniu na czacie z innymi graczami dowiedziałam się, że niektórzy też mieli ten sam problem i powiedzieli właśnie, że to wina samouczka. Może wina leży gdzieś indziej, nie wiem. To Wy się na tym znacie, nie ja Pozdrawiam serdecznie!

Kepilepta's Avatar
    Server
    CLA01
    9 dni czekania na odpowiedź..... słabo

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Kepilepta!

Samouczek możesz wyłączyć w ustawieniach konta, po zalogowaniu się do gry.

Jeżeli problem nie ustąpi i nadal będzie Ci coś przeszkadzało w wykonywaniu wypraw, proszę o kontakt z naszą pomocą techniczną.
    Last edited by BB_Naerjan; 15.10.14 at 17:21.