Page 7 of 22 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 217

Thread: Wspomóżmy twórców

Server
    CLA01
    Jeśli już jesteśmy przy zmianach dotyczacych forum, to proponuję dodać mozliwosc edycji postow innych graczy (zwlaszcza tych pyskatych) za jedyne 2999 pieczeci.
    Taka 5-minutowa licencja moderatora. Możnaby łatwiej 'wygrywac' dyskusje czyli czesciej miec rację. Dla gimbusów promocja - jedyne 1999 PB.
    kiedy serwer nie działa gram w wersje dla ubogich - LordsWM

Kiriya's Avatar
    Kokon z kołderki na granicy nieba i piekła :D
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by sir_Brie View Post
    Jeśli już jesteśmy przy zmianach dotyczacych forum, to proponuję dodać mozliwosc edycji postow innych graczy (zwlaszcza tych pyskatych) za jedyne 2999 pieczeci.
    Taka 5-minutowa licencja moderatora. Możnaby łatwiej 'wygrywac' dyskusje czyli czesciej miec rację. Dla gimbusów promocja - jedyne 1999 PB.
    Pyskatych, czyli kogoś mego pokroju (nieźle szurnięta psycholka), czy też raczej osoby używające urw, ujów jako przecinki w wypowiedziach perfidnie obrażających inne osoby do szóstego pokolenia wstecz?

Pomysł niezły, ale trzeba go udoskonalić (czytaj: poszerzyć ofertę). Zmiana postów - OK, a może dorzucimy jeszcze ochronę przed zmianą postów na jedną godzinę za jedyne 7999 PB!!!
    Gra ma przede wszystkim bawić i relaksować.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja nie rozumiem w ogóle po co tu jeszcze siedzicie. Takim wątkiem nic nie zmienicie. Pracownicy Ubisoftu nie są debilami, zdawali sobie sprawę czym grozi ta aktualizacja i jak na razie idzie po ich myśli. Każda osoba która nadal gra w tą parodię Heroes'ów udowadnia tylko, że to oni są górą. Jakoś nie widzę żeby ktokolwiek kto obecnie wypowiada się negatywnie, czy nawet jak ja nawołuje do bojkotu gry dostał bana. Im już nie zależy. Liczy się tylko kasa, pewnie zysk był mały więc postanowili go zwiększyć, raczej im to nie wyjdzie. Tylko osoba naprawdę głupia wydała po aktualizacji choćby złotówkę. I tutaj już nie ma nawet mowy o kwestii: "Moje pieniądze, mogę z nimi robić co chcę". Jako iż każda złotówka wydana po tej aktualizacji poszła się zwyczajnie je*ać, lepiej by ją było już bezdomnemu na chleb dać

P.S. Po prostu skończcie grać, usuńcie postacie. W ogóle najlepiej o tym 'czymś' co kiedyś miało szansę być godnym następcą Sagi Heroes zapomnieć, nic się nie zmieni na lepsze.

billmurray's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Simeonus View Post
    Ja nie rozumiem w ogóle po co tu jeszcze siedzicie. Takim wątkiem nic nie zmienicie. Pracownicy Ubisoftu nie są debilami, zdawali sobie sprawę czym grozi ta aktualizacja i jak na razie idzie po ich myśli. Każda osoba która nadal gra w tą parodię Heroes'ów udowadnia tylko, że to oni są górą. Jakoś nie widzę żeby ktokolwiek kto obecnie wypowiada się negatywnie, czy nawet jak ja nawołuje do bojkotu gry dostał bana. Im już nie zależy. Liczy się tylko kasa, pewnie zysk był mały więc postanowili go zwiększyć, raczej im to nie wyjdzie. Tylko osoba naprawdę głupia wydała po aktualizacji choćby złotówkę. I tutaj już nie ma nawet mowy o kwestii: "Moje pieniądze, mogę z nimi robić co chcę". Jako iż każda złotówka wydana po tej aktualizacji poszła się zwyczajnie je*ać, lepiej by ją było już bezdomnemu na chleb dać

P.S. Po prostu skończcie grać, usuńcie postacie. W ogóle najlepiej o tym 'czymś' co kiedyś miało szansę być godnym następcą Sagi Heroes zapomnieć, nic się nie zmieni na lepsze.

Drogi przyjacielu...Nie mogę się z Tobą zgodzić. Gra idzie w jak najlepszym kierunku!!! Przyszłością tej gry, czyli gry F2P jest właśnie system oparty na pieczęciach!!! Ja np. staram się tylko pomóc biednym producentom rzucając im śmiałe pomysły, które mają na celu jeszcze większe zaakcentowanie występowania pieczęci w rozgrywce!!

P.S. Jestem bardzo zadowolonym graczem, więc nie widzę powodu, by rezygnować z tak upojnej rozrywki!!!

Server
    CLA01
    Korzystając z czatu możnaby użyć maksymalnie 5 znaków które po użyciu mogłyby zregenerować się po 24h; Lub wykupić pakiet "Masz gadane" odblokowując jednocześnie nowe osiągnięcie, umożliwiający pisanie bez ograniczeń przez całą dobę za zaledwie 5000 pieczątek. Ps. dotyczy również forum

Server
    CLA01
    Gra jest całkiem fajna, codziennie wchodze teraz popatrzec.

Server
    CLA01
    Już się nie mogę doczekać aktualizacji formu

billmurray's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Gra jest całkiem fajna, codziennie wchodze teraz popatrzec.
    Pracujemy nad tym, abyś mógł nie tylko patrzeć jak inni grają (co i tak uważam, że jest duuużo!!), ale żebyś do tego mógł kupować jak najwięcej pieczęci!!!

billmurray's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Zaque View Post
    Już się nie mogę doczekać aktualizacji formu
    Nad tym jak widać po postach, też usilnie pracujemy....

Kiriya's Avatar
    Kokon z kołderki na granicy nieba i piekła :D
    Server
    CLA01
    Pamiętajcie, że za samo patrzenie (czy to forum, czy to gra) też będziemy chętnie płacić. Myślę, że tak z 250 pieczęci za 10 minut oglądania powinno być OK. ^^
    Gra ma przede wszystkim bawić i relaksować.

Page 7 of 22 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast