Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46

Thread: NEPLATNA RELACE - SPADNUTI pri bitve

Server
    CLA01

NEPLATNA RELACE - SPADNUTI pri bitve

Docela bych uvital, kdyz hra spadne pri bitve, abych neprisel o jednotky (ani o ty zabite).
    Nebot bitvu bych 100% vyhral a jeste bez ztrat (leceni) !!!!

Dekuji

Server
    CLA01
    Už mě to taky přestává bavit. Cpu do této hry peníze a potom při bitvě to spadne tak přicházím o jednotky. Bylo by mi to jedno kdyby teď po všem to Patchování neprodlužovali dobu produkce jednotek a kdyby nešlo o jednotky za krystaly. Tohle by jste měli opravit jako první. Nejsem jediná komu to vadí. Kord že váš server neustále padá. Jestli chcete odradit všechny hráče tak v tomhle nadále pokračuj te. Předem děkuji za pochopení.

Server
    CLA01
    som rád, že nie som jediný, komu to po KAŽDEJ bitke padne...a niekeddy dokonca aj počas priebehu boja...fakt by tým už mohli začať niečo robiť ;/

Server
    CLA01
    Vy to jeste hrajete?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Pokud jste přišli o jednotky v důsledku chyby hry, kontaktujte podporu, problém detailně popište a požádejte o kompenzaci.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Tady nedje o kompenzaci, spis o osetreni problemu, aby se to nestavalo.
    Jsem ochotny si bitvu dobojovat po opetovnem pripojeni.

Problem je s bitvou vice hracu.
    Kdy jeden utece a ja mam kvuli nemu prijit o jednotky?
    Ne, musim to dobojovat sam.....

BIZARDNI SITUACE
    Nekdo me pozadal o pomoc s BOSEM. Mel jen 7archeru a 3rytire (nestalo se to poporve, ale tohle byl extrem).
    Mel jsem chut okamzite vzdat bitvu a vykaslat se na nej. Tohle je vychcanost a ne hrani hry.
    BOHUZEL bych prisel o UP jednotky za utek, takze jsem BOSE zabil.

Vice lidi si ten den na verejnem chatu stezovalo, ze tento dotacny hrac takto zneuziva nabidku na pomoc.
    Docela bych uvital podivat se pred bojem na armadu spoluhrace, kteremu jdu pomoci.

Server
    CLA01
    mám pocit,že můžeš najet myší na bojovou sílu a tam se ti zobrazí jednotlivé jednotky a jejich hodnoty ( v okně s bitvou)

Server
    CLA01
    Ono by stacilo kdyby se dal pro ty kteri zneuzivaji pomoci jinych a pak zdrhaji z bitev zavest status dezertera ktery by daneho hrace postihoval bud docasnym snizenim bojove sily nebo nejakym docasnym oznacenim ktere by upozornovalo ostatni pomoci ochotne hrace aby si dali na takoveho cloveka pozor.

Server
    CLA01
    Status DEZERTA by byl vyborny, pak bych bral jeste status IDIOTA (oslepim 3x jednotku a on ji 3x probudi).

Server
    CLA01
    EDIT: to zneuzivani pomoci by chtelo nejak osetrit, ale netusim jak.....

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast