Results 1 to 4 of 4

Thread: Pridanie spoločného chatu s PL hráčmi

Server
    CLA01

Pridanie spoločného chatu s PL hráčmi

V súčasnosti je globálny chat filtrovaný na základe zvoleného jazyka (PL alebo CZ) a teda prakticky nie je šanca dohovoriť sa s poliakmi (jedine cez súkromné správy). Takéto filtrovanie v súčasných chatoch by som nechal (na "casual" rozhovor o hre je to lepšie), ale plus by som zvážil či by sa nemohol pridať jeden skutočne globálny chat, kde by sa dalo rozprávať aj s PL hráčmi, nakoľko by to bolo fajn pri organizovaní nájazdov alebo hľadaní partie na hranie. V súčasnosti je hra v closed bete a nie je tu zas až tak veľa hráčov a to, že sa s väčšou polovicou z nich nedá takmer vôbec skontaktovať a dohodnúť na spoločnom hraní je podľa mňa len na škodu.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Bohužel chaty jsou oddělené, komunikace je možná pouze pomocí soukromých zpráv a cechů.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Viem, že sú oddelené, preto posielam túto pripomienku, že by sa mal vytvoriť aj jeden spoločný chat. Je trochu divné hrať MMO, kde nemôžem verejne komunikovať s vyše polovicou hráčov

Server
    CLA01
    Chat trošku nepracuje správne , poliaci sa stále objavujú v chate a to ako v globálnom - čo mne je jedno , tak i v skupinových a bojových chatoch - a tam už zavadzaju - kazia nam napr komunikaci počas bojov tým že neustale spamujú hlúposti