Results 1 to 6 of 6

Thread: Misje

Server
    CLA01

Misje

Witam, na dzień dzisiejszy można mieć maximum 3 misje czy można by zrobić aby ukończone misje sie nie wliczały w ten limit? bo mam ukończoną misje ale żeby oddać muszę przejść przez jednostki z którymi nie daje sobie rady a misji nie można również już anulować przez co blokuje mi jedno z trzech miejsc na misje.

Server
    CLA01
    technicznie problem, misja o której napisałeś jest niezakończona bo nie odebrałeś nagrody, gdyby wprowadzić coś takiego to wiele osób miało by kilkanaście misji niezakończonych i czekała tylko na potrzebę odebrania nagrody
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com

Server
    CLA01
    A tak na marginesie,ukończoną misję można jakoś przerwać,zlikwidować nie oddając? Dodam ze chodzi tutaj o wspólnotę drewna i stali zalegają mi akurat trzy i nic nie mogę zrobić,chyba że je oddam:/

Server
    CLA01
    Jezeli chodzi o misje wierze ze mapa sie powiekszy oraz bedzie miescic o 4 akty dodatkowe wiecej. Wierze ze z kwartalu na kwartal lokacji bedzie na mapie przybywac.Jezeli tak sie nie stanie, to ta gra umrze smiercia naturalna tak samo jak Command & Conquer Tiberium Alliances napisane rowniez przez niemiecka firme produkujaca gry online oparte na bazie wydanych oficjalnie gier hitow.
    Last edited by sebek2504; 29.09.14 at 17:07.

Server
    CLA01
    Wlasciciwie watek wielokrotnego podejmowania tych samych misji jest bez sensu bo ludzie zdobywaja w ten dokladnie sam sposob surowce jak krysztaly, a misje nie znikaja z tablicy ogloszen.To powinno ulec zmianie i kazda wykonana misja powinna byc juz niedostepna. A najlepszym limitem ilosci misji i poziomu trudnosci dla kazdego gracza powinien byc wymagany poziom misji, np kamienne posagi elratha - akt 4 - wymagany minimum poziom 27 bez pomocy innych graczy....za dodatkowa pomoc gracz musi zaplacic myto w wysokosci 299 pieczeci a za trudniejsze misje 499 pieczeci.
    Last edited by sebek2504; 29.09.14 at 17:42.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by sebek2504 View Post
    Wlasciciwie watek wielokrotnego podejmowania tych samych misji jest bez sensu bo ludzie zdobywaja w ten dokladnie sam sposob surowce jak krysztaly, a misje nie znikaja z tablicy ogloszen.To powinno ulec zmianie i kazda wykonana misja powinna byc juz niedostepna. A najlepszym limitem ilosci misji i poziomu trudnosci dla kazdego gracza powinien byc wymagany poziom misji, np kamienne posagi elratha - akt 4 - wymagany minimum poziom 27 bez pomocy innych graczy....za dodatkowa pomoc gracz musi zaplacic myto w wysokosci 299 pieczeci a za trudniejsze misje 499 pieczeci.
    dlaczego na posagi mam czekac na 27 poziom , skoro spokojnie je zrobilem solo na 21-22gim ??