Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Po walce

Artretyx's Avatar
    Server
    CLA01
    I ciesz się, że poszedł - to jest chyba najgłupszy pomysł te patenty - sam walcząc masz szansę wyjść z rozgrywki bez strat, patent te straty Ci gwarantuje - nawet w walce ze słabym przeciwnikiem. Można się było bawić z tymi patentami gdy wojsko rekrutowało się szybko i miałeś zapasy mięsa armatniego w zamku. Teraz po stracie jednostek musisz czekać w nieskończoność aż się odbudują.

Server
    CLA01
    ja mam to samo , podczas bitwy wiesza sie gra , musze robić relog co schodzi dużo czasu, czasami nawet 2x w jednej bitwie robie relog aby ukończyć walkę , czy tak ma wyglądać walka i wspaniała gra ??? chciałem pozbierać troche drewna do ulepszenia budynku to po paru walkach i ciągłym relogowaniu gry mam dość grania a nie zbierania , czy ktoś wkońcu coś z tym zrobi , dopisze na tym forum czy będziemy tak mieli zawsze

Server
    CLA01
    U mnie podobnie. Po zakończonej walce widzę ciągle "Wczytywanie" które nigdy się nie kończy.

Server
    CLA01
    Mam to samo. Pierwszy raz. Zamknąć walki nie mogę.
    Tyle zgłoszeń i gdzie odpowiedź. Jak mam sobie poradzić, żeby jednostek nie stracić?
    Kilka takich zakończeń i zostanę bez woja?

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2