Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Po walce

Server
    CLA01

Po walce

Witam po skończonej walce jak wyskakuje mi okno ze stratami gdy wciskam przycisk zakończ na dole okno sie nie zamyka i nie mogę w żaden sposób wyjść po odświeżeniu strony musze sporo czasu czekać aż mi się wczyta gra czasem nawet muszę ja wyłączyć całkowicie i dopiero po 10 mnutach uruchamiam ponownie.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Pawel9 View Post
    Witam po skończonej walce jak wyskakuje mi okno ze stratami gdy wciskam przycisk zakończ na dole okno sie nie zamyka i nie mogę w żaden sposób wyjść po odświeżeniu strony musze sporo czasu czekać aż mi się wczyta gra czasem nawet muszę ja wyłączyć całkowicie i dopiero po 10 mnutach uruchamiam ponownie.
    Mam to samo . Męczyłem się dość trochę z oblężeniem gdzie straciłem 200 blasków i ledwo wygrałem a jak będę musiał powtarzać walkę przez ich błędy to chce monety zpowrotem

Server
    CLA01
    Hej
    Mam to samo, po wygranej walce nie działa "zakończ" wylogowywanie traktowane jako rezygnacja "stracisz 5-20% wojska, a po wylogowaniu komunikat "brak połączenia z serwerem"

Server
    CLA01
    też to miałem na wyprawie i straciłem znaczną część armi i uznano mnie za pokonanego .uważam że ktoś tu wali w bąble.......

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    przyłaczam sie do poszkodowanych - wczoraj to manie spotkalo - i choć wygralem bitwe z braku mozliwosci zamknięcia statystyk uznano ze... i wojo do piachu - dzisiaj ponownie - ciezka bitwa - tylko 8 sztuk stracone i ponownie stanelo - sluchajcie ludzie - skoro zmieniliscie koszty najmu woja i mozemy mniej zdobywac kasy to nie robcie takich k_rewskich zagrywek bo to bardzo boli - wczorajszą akcją wkurzyliscie mase luda - dzisiaj ciąg dalszy - ja powiem tak nie bylo H online bylismy my gracze - nie bedzie nas graczy nie bedzie firmy - proste juz nie jedna sie przekonala - co to jest zly pijar

Server
    CLA01
    Witam,

mam podobny problem, jednak mi po odswieżeniu nie zamyka walki, jednak żeby ją zakonczyc musze dwa razy odswieżyć strone bo najpierw nie wyskakuje okno gdy wrogie wojsko chce uciec z walki, a potem nie wyskakuje na zamknięcie walki, ciagle tylko odświeżanie i odświeżanie. Gram na Internet Explorerze.
    Last edited by Scina; 26.09.14 at 23:39.

Server
    CLA01
    j/w
    jeśli stracę chociaż 1 płomienia to się wpienię i polecą bluzgi
    Last edited by lesar83; 27.09.14 at 11:17.

Server
    CLA01
    Po bitwie pokazuje mi komunikat "wczytywanie" i nic sie nie dzieje lub trace połączenie z serwerem. Musze odświeżać stronę. Za cos takiego powinni oddawać surowce. Zamiast spokojnie grać muszę czekać w nieskończoność.

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Chciałem właśnie wykorzystać ten ich żałosny 5 minutowy zwój , żeby zobaczyć jak to działa... Po kliknięciu 'walcz' gra się zwiesiła... Teraz oczywiście zalogować się nie da, a patent zapewne poszedł się rypać. GG

Server
    CLA01
    Przyłączam się do poszkodowanych. Albo nie ma zakończenia rozgrywki, ponieważ gra się zawiesza, albo jest błąd połączenia i po odświeżeniu nie mogę wejść do gry.Jest jeszcze problem z pomocą przy walkach- walczyłam ze strażnikiem lamentów ze wsparciem innego kleryka z wyższym levelem i w trakcie rozgrywki włączyło mu się "kółeczko" wczytywania, stracił kilka rund, a potem m i znikł z pola walki, musiałam dokończyć ją sama z większymi stratami. I chyba Wam, twórcom gry i aktualizacji o to chodzi, czyż nie?
    Nadmienię jeszcze, ze czat bitewny i gildijny od aktualizacji nie działa, czaty łączą się z ogólnym i w ogóle są cyrki.

Page 1 of 2 1 2 LastLast