Results 1 to 10 of 10

Thread: Pay TO play

Server
    CLA01

Pay TO play

Chciałem tylko poruszyć pewną kwestię....
    ludzie tego nie lubią..... tak samo jak PAY to Win.

sklis
    Guest
    Po ostatnich unowocześnieniach widzę dokąd zmierza ta strona. Panom już dziękuje proszę o usunięcie mego konta, wszystkich linków, powiązanych sklepów, elementów związanych z twórcami, oraz innych określonych w regulaminie. Ponieważ naruszyli Państwo umowę nawet na zasadach produktu beta a takiego produktu umowa dotyczyła. Domagam się usunięcia moich danych z wszego serwera, oraz z serwerów firm współpracujących z godnie z ustawą o ochronie danych osobowych, proszę o pełną listę wraz z moimi danymi oraz z wszystkimi danymi zgromadzonymi przez państwa na mój adres internetowy.

W przypadku braku odpowiedzi alba braku reakcji z państwa strony sprawę skieruję do sądu.

Server
    CLA01
    skils pewnie nikt tego nie przeczyta :P

Server
    CLA01
    jeżeli myślisz że nikt tego nie czyta to jesteś w błędzie, bardzo dobrze zrobił bo Ubisoft przesadził, mam nadzieje że jeszcze pójdą po rozum do głowy

Server
    CLA01
    Zabrali wszystko nawet punkty akcji, i chcą aby jeszcze płacić xd

Server
    CLA01
    to już nawet nie jest pay to win ... a pay to pay

Server
    CLA01
    Witam

Proponuje twórcom aby przy następnej aktualizacji skasowali magazyny, a rozbudowa miast i zakup jednostek odbywał się bezpośrednio za PLN. W obecnej wersji i przy takich kosztach rozbudowy i tak nie mają one racji bytu. Rozumiem, że produkt musi zarabiać ale to…. Ten kto płaci powinien mieć ułatwienia i lepsze postępy, ale tu postawiono na blokowanie graczy co nie przeleją wiadra kasy.

Pozdrawiam i gratuluję pomysłu

Server
    CLA01
    Widzę pomysł na pozew zbiorowy.Ktoś kto wpłacił prawdziwe pieniądze pewnie ma prawo czuć się oszukanym w jakiś sposób, ale kto grał za darmo ten może opuścić grę bardzo łatwo.

Barat's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie ma szans na żaden pozew ponieważ ...

Server
    CLA01
    Witam wszystkich. Po przyjściu z pracy ciekawość spowodowała ,że chciałem tak jak i wczoraj tak i dziś poczytać komentarze związane z ostatnią zmianą a tu........jeden z wątków zamknięty przez jednego z moderatorów bo jak stwierdził "jak ktoś będzie miał coś konstruktywnego do napisania to go otworzy" a w drugim wątku przeczytałem tegoż samego moderatora komentarz - ujmę to w skrócie - "nie ma co narzekać na bardzo długie odbudowywanie armii w mieście i jej pózniejszy wykup bo zawsze można przeciwnika......... przechytrzyć".
    Z jednej strony ręce mi opadają a z drugiej strony to taki mały "śmieszny" akcent na popołudniowy relaks po pracy. I to tylko wynikający z czytania. Bez grania już z mojej strony od wczoraj. O kontynuowaniu rozgrywki już nie myślę.Nie tęskno mi. Ale przynajmniej poczytać jest co.