Results 1 to 5 of 5

Thread: Prohráný souboj po zaseknutí

Server
    CLA01

Prohráný souboj po zaseknutí

Problém: Načítá se boj, hra se sekne a spadne. Po načtení chybí jednotky, zřejmě "jako bych se stáhl z bitvy". To není hra schopna zjistit důvod pádu, nebo se jako dřív zotavit do souboje?

nebyl by to takový problém, kdyby se ty například umřelé snovačky (umřelo jich 5) nevytvořili za 16 hodin a kdyby mi to dnes v 6 soubojích nespadlo 4 krát... To, že mi umřely jednotky za cca 300 krystalu v bitvě "snadná" kdy jsem zkoumal kterým jednotkám se nastavily jak nové odolnosti a že by ty mrtvý jednotky asi sami o sobě vyhrály je další věc, ovšem není to již chyba technický ale logická (ale pořádná).

Tedy ve výsledku nás hra nás trestá za to že padá, což nemá smysl již z principu.

je tedy třeba:
    - bud odstranit ztráty při útěku
    - přepočítat výpočet ztrát aby nebyl mimo realitu a logiku (což pořád neřeší padání)
    - odstranit ztráty dočasně a zapnout (přepočítané) až server bude stabilní

samozřejmě to souvisí s tím, že je to jen tlak aby hráči platili pečetě za nahlédnutí, to chápe asi každý...

Je to opět to samé. Místo aby se změnil systém (říká se tomu NÁVRH a následuje po ANALÝZE a je před IMPLEMENTACÍ) tak, jak to management/vývoj chce, ohne se stávajíc řešení. Heroes mají funkční tradici "je tam legie ghůlu, skupina lichů a dav upírů" - proč nezavést toto a nezpoplatnit přesná čísla? Nebo volbu taktických pozic? Částečnou volbu terénu? Je toho tolik co lze brát jako nadstandart a platit za něj...

edit: Ano, vím, že nejsem jediný kdo chybu s padáním má, několikrát se to zmiňuje i jinde. Ale myslím že je to natolik závažná chyba, že by měla mít vlastní vlákno.
    Last edited by Rauksul; 27.09.14 at 04:01.

Server
    CLA01
    Mě se stalo za poslední 2 dny to samé nejmíň 2x. Náhodou se mi podařilo nalogovat do hry, ale při spuštění první bitvy se to zaseklo a bitva se ani nerozeběhla.
    Dnes koukám, že mám army o třetinu slabší, takových 60 oslnivých světic pryč, stejně tak zredukovaní serafíni a imperiální gryfové.

jak může algoritmus odebírat jednotky, aniž by se bitva rozeběhla ...

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Poprosím chybu nahlásit podpoře, která se případně pokusí i kompenzovat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    O kompenzaci nejde, nevím ani přesně kolik kterých jednotek. :-) Spíš o to aby se to nestávalo :-)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Jasné, opravíme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO