Results 1 to 9 of 9

Thread: Zbuduj radę miasta

Server
    CLA01

Zbuduj radę miasta

Kura napiszę to wszędzie by może wreszcie ktoś to odczytał i naprawił błąd. Od 7 dni siedzę w pierdzielonym 1 akcie bo nie mogę ruszyć dalej, tickety do supportu i zgłaszanie w temacie do tego przeznaczonym nic nie dają.
    Ludzie ogarnijcie się ten błąd ma wiele osób i brak literki "ą" w chacie jest małym problemem

-Wybuduj Rade Miasta
    - Nie mam możliwości wypełnienia zadania z Aktu 3 "-Wybuduj Rade Miasta", ponieważ rada miasta była już wybudowana

Po przeniesieniu się po raz pierwszy do trzeciego aktu, nastąpił bug w postaci zniknięcia postaci "Yorath Al-Bekhir", obszedłem dookoła wszystkie lokacje dostępne w akcie 3 i go nie znalazłem, strzałka wskazywała jego położenie przy portalu (Portal był nieaktywny, więc nie było możliwości wrócenia do innych aktów).
    Poszedłem do miasta i go zbudowałem. Nie mogłem jednak niczego więcej robić jak tylko przechadzać się między miastem a sklepami, postanowiłem więc uruchomić ponownie grę. Po ponownym uruchomieniu gry postać "Yorath Al-Bekhir" była już przy portalu, a portal był już aktywny, wszystko ok ALE

dostałem nowe zadanie "TAJEMNE SCHRONIENIE":
    v Dotrzyj do wejścia do miasta w tej prowincji
    - Zbuduj:Rada Miasta
    - Porozmawiaj z: Y'r Kathoum

lecz nie mam możliwości wypełnienia tego zadania, ponieważ mam już wybudowaną rade miasta, i to na 4!!!! poziomie, rozbudowanie na kolejnego poziomu wymaga ponad 500 metalu, którego nie mogę zdobyć ponieważ nie jestem wstanie wyjść nigdzie w 3 akcie, a podobno tylko tam znajdę w takiej ilości metal. Nie mam możliwości zdobycia kamienia - rozbudowy Rady miasta. Gram nieumarłym magiem magii. I mam kijową nazwę postaci Neonka

Błąd miał miejsce dzisiaj, jakieś 9 godzin temu. Nie jestem wstanie tego błędu z reprodukować ani ruszyć dalej z kampanią z powodu wejścia do miasta podczas buga gry co chyba spowodowało zbytnie go rozbudowanie.

A wystarczy zmienić kod by zamiast sprawdzać czy zbudowano radę miasta sprawdzał czy posiadamy 2 miasta

Server
    CLA01
    Tak jest ;P to mnie też naprawcie ten błąd.

Server
    CLA01
    ja już 5 dzień czekam i dalej to samo

Server
    CLA01
    I mi też odblokujcie ten błąd z Radą Miasta - Proszę

Server
    CLA01
    Próbowaliście wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki?

Server
    CLA01
    mam to samo juz od kilkunastu dni nic z tym nie robią olewają nas

Server
    CLA01
    Bitter, no wyczyszczenie przeglądarki niestety nic nie dało

Server
    CLA01
    podobno jest nadzieja że odhaczą zadanie manualnie, tylko to ponad 2 tygodnie może trwać

Server
    CLA01
    Dziś osoba z supportu o imieniu Emilia odblokowała mi zadanie dziękuję!