Page 2 of 105 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast
Results 11 to 20 of 1049

Thread: Problem z włączeniem gry

Server
    CLA01
    ja się chciałem zalogować i pasek stoi widać serwer padł.

Server
    CLA01
    u mnie tak samo , hehe nie zdziwilbym sie jak by dali opcje zaloguj sie teraz za 1000 pieczeci!!!!

Server
    CLA01
    Więc mam dokładnie to samo
    po zakończeniu walki jak się pojawiła plansza z jednostkami zawiesiło mi się bez możliwości przełączenia po około 3 minutach dałem odśwież niestety już nie dało się wejść do gry ładuje się do 95% i stoi :/

ps. mam nadzieje że z tym problemem poradą sobie prędzej niż z kątem co samo grało bo jak znów mam czekać 3 tygodnie to ja dziękuje za całą ekipie

Server
    CLA01
    To skoro wszystkim zawiesiło się w ten sam sposób, to znaczy, że to nie wina serwera, tylko jakiś bład.. dzisiaj pewnie już nikt do tego nie siadzie :-)

Server
    CLA01
    najlepiej robic głupie zmiany i nie umieć ich jeszcze wprowadzić
    czas chyba skończyć z ta grą - na szczescie jeszcze za posty na forum nie żadają pieczęci
    a przypominam że to ciagle wersja beta - wiec jak przestanie byc beta to dopiero wszystko będzie opłacane pieczęciami

Server
    CLA01
    a ja wogóle nie walczyłem i mam to samo, tak jest u każdego, aktualizacja się skopała i musimy czekać do jutra

HellKnight
    Guest
    U mnie to samo... W ogóle od godziny nie mogę się zalogować, a już myślałem, że pogram :P

Server
    CLA01
    u mnie sie skopalo przy wejsciu do bitwy, tzn po kliknieciu "atak" bitwa juz sie nie załadowała.
    Ciekawe czy mnie nie potraktuje jakbym uciekł ?
    Nie mówiąc juz o tym ze włączyłem dzis dobowy odłamek doświadczenia i nie mogę go wykorzystać.

Server
    CLA01
    Pa pa dzienny bonusie :/ Kiedy ta gra będzie działać bez problemów?

Server
    CLA01
    Mam to samo. Chciałem przenieść się do innego obszaru i gra się zawiesiła. wylogowałem się i już nie mogę wejść do gry. Pasek ładowania 95% i stoi. Atak dobrze grało się przed zmianą.

Page 2 of 105 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast