Results 1 to 9 of 9

Thread: Wybuduj radę miasta

Server
    CLA01

Wybuduj radę miasta

Kura napiszę to wszędzie by może wreszcie ktoś to odczytał i naprawił błąd. Od 7 dni siedzę w pierdzielonym 1 akcie bo nie mogę ruszyć dalej, tickety do supportu i zgłaszanie w temacie do tego przeznaczonym nic nie dają.
    Ludzie ogarnijcie się ten błąd ma wiele osób i brak literki "ą" w chacie jest małym problemem

-Wybuduj Rade Miasta
    - Nie mam możliwości wypełnienia zadania z Aktu 3 "-Wybuduj Rade Miasta", ponieważ rada miasta była już wybudowana

Po przeniesieniu się po raz pierwszy do trzeciego aktu, nastąpił bug w postaci zniknięcia postaci "Yorath Al-Bekhir", obszedłem dookoła wszystkie lokacje dostępne w akcie 3 i go nie znalazłem, strzałka wskazywała jego położenie przy portalu (Portal był nieaktywny, więc nie było możliwości wrócenia do innych aktów).
    Poszedłem do miasta i go zbudowałem. Nie mogłem jednak niczego więcej robić jak tylko przechadzać się między miastem a sklepami, postanowiłem więc uruchomić ponownie grę. Po ponownym uruchomieniu gry postać "Yorath Al-Bekhir" była już przy portalu, a portal był już aktywny, wszystko ok ALE

dostałem nowe zadanie "TAJEMNE SCHRONIENIE":
    v Dotrzyj do wejścia do miasta w tej prowincji
    - Zbuduj:Rada Miasta
    - Porozmawiaj z: Y'r Kathoum

lecz nie mam możliwości wypełnienia tego zadania, ponieważ mam już wybudowaną rade miasta, i to na 4!!!! poziomie, rozbudowanie na kolejnego poziomu wymaga ponad 500 metalu, którego nie mogę zdobyć ponieważ nie jestem wstanie wyjść nigdzie w 3 akcie, a podobno tylko tam znajdę w takiej ilości metal. Nie mam możliwości zdobycia kamienia - rozbudowy Rady miasta. Gram nieumarłym magiem magii. I mam kijową nazwę postaci Neonka

Błąd miał miejsce dzisiaj, jakieś 9 godzin temu. Nie jestem wstanie tego błędu z reprodukować ani ruszyć dalej z kampanią z powodu wejścia do miasta podczas buga gry co chyba spowodowało zbytnie go rozbudowanie.

A wystarczy zmienić kod by zamiast sprawdzać czy zbudowano radę miasta sprawdzał czy posiadamy 2 miasta

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Myślisz, że dubel postu coś zmieni?

Ps. Co do mniej lub bardziej ważnych błędów-nie wiem czy wiesz ale to zamknięta wersja beta, w której wszystkie błędy trzeba ukazywać( sam pisałes, coś o przeraźliwym błędzie jakim jest podwójne doświadczenie z gratulacji)
    Last edited by NuzeltheonePL; 11.07.14 at 09:51.

Server
    CLA01
    Miejmy nadzieje ze cos w koncu zmieni, bo ja i kilku innych graczy siedzimy dalej na tym samym miejscu. Ponad tydzień niestety...

Server
    CLA01
    To samo i u mnie. Wpisuję to w każdym temacie o tym:
    Mam bardzo złą wiadomość dla wszystkich... Zbudowałem tę radę miasta gromadząc metal z codziennych misji i z mozołem wbijając wymagany poziom, ale po skończeniu budowy... nic się nie stało.

Pozostaje czekać, może support coś poradzi. Na razie odpisali do mnie z prośbą o szczegóły.

Server
    CLA01
    Ciekawe jakie są im potrzebne szczegóły skoro problem jest jeden i ten sam u tych co mają zbugowane to zadanie. Nad czym tu filozofowac i sprawdzać szczegóły. Zamiast naprawiać to niepotrzebna strata czasu na kolejne wymiany maili.

Server
    CLA01
    mam ten sam problem od kilkunastu dni i nic nieroba z tym a ludzie nie mogą dalej grac
    tutaj umieszczam zdjęcia z gry z tym problemem moze to pomoze w szybszym zalatwieniem tej sprawy
    http://imgbox.com/l6n1ehO5
    http://imgbox.com/9BIiAmrf
    http://imgbox.com/KZzk95oK
    Last edited by SanchoPL; 04.08.14 at 15:52.

Server
    CLA01
    Mnie usunął się chyba sam (sic!) z pierwszego miasta magazyn drewna który budowałem, i to zniknął jakoś po tym jak napisałem ticket do supportu, no to ja przepraszam ale czy to może jest rozwiązanie problemu?? Nie wiem, może ktoś z teamu uważa że problem jest przynajmniej u mnie rozwiązany, ale to wypadało by odpisać że cokolwiek zrobiliśmy albo zapytać czy już Ci drogi graczu, gra działa. No bo zasypywanie ticketami to wg mnie gra do jednej bramki i trochę bez sensu.

Server
    CLA01
    Po prawie dwóch tygodniach, ale jednak: odhaczono mi to zadanie manualnie i mogę ruszyć dalej.
    Nie wiem, czy napisałem coś specjalnego, co przyśpieszyło tę procedurę/kontakt, więc pozostaje życzyć cierpliwości.

Server
    CLA01
    Dziś osoba z supportu o imieniu Emilia odblokowała mi zadanie dziękuję!