Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Cechy po nové aktualizaci

Server
    CLA01

Cechy po nové aktualizaci

Takže. Vývojáři nám zničili cech a vyloučili všechny členy, kteří měli problém s přijímáním úkolů. Psali mi, že o potížích vědí a že je vyřeší...Takže vyřešili. Děkuji všem, kdo zavedli nové změny za velmi perverzní smysl pro humor a nyní, Pro nábor do vyprázdněného cechu Ilusie kontaktujte Valgir.

P.S. Nové změny jsou vážně velmi legrační....Nestačíme se bavit.

Valgir

Server
    CLA01
    Na obou postavách mě cech úkoly nešly a při tom první pozice lev 30 jsem venku a na druhé pozici lev 16 jsem v jiném cechu pořád.
    Tím padá teorie s tou opravou.

Bezva práce

Server
    CLA01
    No z cechu Fightersofmagic vyloučili přímo vůdce. Jak to dokázali ví jen ta banda nagelovaných metrosexuálů!
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    kdyz ma clovek na uctu dve postavy, lze si jednou zalozit cech a druhou do ni pozvat? jestli ano, nevim jak. diky predem za rady.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Nastalá situace nás mrzí, doporučujeme všem postihnutým hráčům kontaktovat podporu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Asijn View Post
    kdyz ma clovek na uctu dve postavy, lze si jednou zalozit cech a druhou do ni pozvat? jestli ano, nevim jak. diky predem za rady.
    Pozvat do cechu jde jen postava, která je připojená. Tak by jsi se musel zkusit přihlásit ze dvou pc a mít ve hře obě postavy připojené najednou. Jednodušší je někoho přijmout do cechu, aby tě pozval tvojí druhou postavu. Nebo pokud máš možnost dvou pc (rodina,soused, kámoš), tak vytvořit další účet a provést to sám.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Reply to Thread