Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Nové rozvržení fóra

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Thumbs up Nové rozvržení fóra

Vážení hrdinové.

Jak jste si již na fóru mohli všimnout, změnili jsme jeho strukturu a rozvržení. Doufáme, že fórum teď bude přehlednější, budete se v něm lépe orientovat a komunikace bude jednodušší. V průběhu následujících dní ještě budeme nové rozvržení ladit, dodávat informační texty a přesouvat staré příspěvky do nových kategorií (nic jsme nevymazali, vše se jen přesunulo). Doufáme, že s novým rozvržením fóra budete spokojeni.

V tomto vlákně také uvítáme návrhy, jak rozvržení fóra ještě zlepšit: chybí vám nějaká sekce? Je něco nepřehledné? Uvítáme vaše návrhy.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Moc velkou změnu jsem nezaregistroval, fórum bylo úplně v pořádku. Spíš bych se vy**** na řešení takových ****** a řešil bych pořádně hru, která tak nějak... upadá v nelibost. Řekl bych že v některých vláknech jsou docela jasné vykřičníky a vývojáři by se měli dovědět, že ani česká komunita s progresem vývoje prozatím +- nesouhlasí, ale místo toho se můžeme klidně bavit o barvách nadpisů a jiných takto podstatných věcech.
    Last edited by Sobisek; 25.09.14 at 16:11.

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    A ta změna je kde? TO že jsi přeházel topici podle libosti,to zase jako velkou změnu nevidím. Uvítal bych uzavírání a přesouvání vyřešených topiců třeba do speciální sekce "vyřešeno" aby se nehromadili zbytečně příspěvky typu "kde najdu tohle a jak zabiju tamtoho"
    Cech The Maestro

Postavy: D4rk_Knight & _BATMAN_ & ZurEnArrh

Server
    CLA01
    Jde někde nastavit, aby se mi při použití funkce "New Posts" zobrazovali pouze příspěvky z české sekce fora ?

Server
    CLA01
    Jde tady zavést tlačítko "děkuji" nebo "Lajčík" :-D Protože je zbytečné psát další zprávu jen s tím že s tím souhlasím a že se mi líbí návrh či názor co tu již někdo přede mnou napsal.

Server
    CLA01
    Proč je Hlavní diskuze schovaná ve vývojářském koutku a ne v Komunitě hry jako na polském fóru?

Edit: aha, tady vlastně žádná Hlavní diskuze ani už není.
    Last edited by neurol_4ever; 25.09.14 at 17:45.

Server
    CLA01
    Podle mě priority fora jen v bodech:

- odtrhnout se od Poláků
    - forum celý do čestiny, fakt amaterismus mít celý forum anglicko-polsky
    - new posts najde jenom polský příspěvky protože jich je 5x víc a sou aktivnější - prostě pryč od Poláků
    - na hlavní stránce - populární diskuze taky jenom Polský thready

Být správce fora tak se za svojí práci opravdu stydim. Velká ostuda a neprofesionalita.

- chce to forum jěště víc zjednodušit, nemá cenu mít tolik threadů rozdelělených, když přibyde 5 postů za celý den (mimo reakcí na aktualizaci)
    - nefunguje spoiler nebo tu vůbec není
    - nejdou vkládat obrázky přímo pouze z externích zdrojů

K posledním změnám:
    - chybí thread Obecná diskuze o hře, přejmenovaná na Mimo téma a dána na konec webu, kde působí jen jako off topic sekce
    - reakce na poslední aktualizaci by asi každý hledal ve feedback části
    - zase musim říct, že to je furt lepší než ta změna fora u Němců, tam už se ani prase nevyzná

Server
    CLA01
    Já mám menu fora česko/poslko/english
    Takže zatím změnu nevidím.....

Server
    CLA01
    Aký Pán taký KRÁM

Server
    CLA01
    Určitě je dobré věnovat se foru, ale taky by jste se místo grafiky mohli věnovat zpětné vazbě směrem k uživatelům. Pořád se vymlouváte na reakce uživatelů, ale my Vaše reakce nějak nevidíme ? ?

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast