Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Nové rozvržení fóra

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Sobisek View Post
    Moc velkou změnu jsem nezaregistroval, fórum bylo úplně v pořádku. Spíš bych se vy**** na řešení takových ****** a řešil bych pořádně hru, která tak nějak... upadá v nelibost. Řekl bych že v některých vláknech jsou docela jasné vykřičníky a vývojáři by se měli dovědět, že ani česká komunita s progresem vývoje prozatím +- nesouhlasí, ale místo toho se můžeme klidně bavit o barvách nadpisů a jiných takto podstatných věcech.
    Ano, na vyřešení problémů se hrou pracují vývojáři, nikoliv já. Já mám na starosti tyto věci. Navíc diskuze o poslední aktualizaci probíhá zde.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Desper View Post
    Podle mě priority fora jen v bodech:

- odtrhnout se od Poláků
    - forum celý do čestiny, fakt amaterismus mít celý forum anglicko-polsky
    - new posts najde jenom polský příspěvky protože jich je 5x víc a sou aktivnější - prostě pryč od Poláků
    - na hlavní stránce - populární diskuze taky jenom Polský thready

Být správce fora tak se za svojí práci opravdu stydim. Velká ostuda a neprofesionalita.

- chce to forum jěště víc zjednodušit, nemá cenu mít tolik threadů rozdelělených, když přibyde 5 postů za celý den (mimo reakcí na aktualizaci)
    - nefunguje spoiler nebo tu vůbec není
    - nejdou vkládat obrázky přímo pouze z externích zdrojů

K posledním změnám:
    - chybí thread Obecná diskuze o hře, přejmenovaná na Mimo téma a dána na konec webu, kde působí jen jako off topic sekce
    - reakce na poslední aktualizaci by asi každý hledal ve feedback části
    - zase musim říct, že to je furt lepší než ta změna fora u Němců, tam už se ani prase nevyzná
    Díky za názory, přehodnotíme. Nicméně anglicko-české fórum a technické záležitosti, na ty bohužel nemám vliv, takže se za to ani nemohu stydět. Tento problém jsem hlásil.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01

Smile

mě staří kdyš to nebude padat

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Díky za názory, přehodnotíme. Nicméně anglicko-české fórum a technické záležitosti, na ty bohužel nemám vliv, takže se za to ani nemohu stydět. Tento problém jsem hlásil.
    Bohužel jsi oficiální zástupce firmy, která to tady provozuje, tak vina je kladená na tebe. Fórum je i po reorganizaci nepřehledný. A odkaz na fórum z přihlašovací stránky neexistuje. viz - http://forum.cla.heroes-online.com/t...7062#post17062
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Díky za názory. Diskuze vytažena na hlavní stránku, aby byla více na očích. Mimo téma přejmenováno na Mimo téma, obecná diskuze.
    BB_Rothangald

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2