Results 1 to 6 of 6

Thread: Obléhací bitva

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01

Red face Obléhací bitva

Úžasné, skvostné.
    Avšak i zde, přese všechnu chválu a krásu, lze najíti výtky.

Ano většina se jistě hned dovtípí, jedná se mi o velikost (v tomto případě spíše malost) interaktivní plochy, která slouží k nakliknut v případě útočení na věž. Jinak řečeno věže mají příliš malou interaktivní plochu a to kdesi v okolí dveří věže, v tomto směru by mohla být použitelná celá grafická plocha věže.
    Last edited by Orichi; 15.09.14 at 19:43.

Server
    CLA01

Obléhací bitva

Dobrý den,

měl bych připomínku k obléhací bitvě. Pokud hráč vyláká všechny jednotky ven a má létající jednotky a dostane se za hradby a stihne porazit věže a katapult má vlastně vyhráno. Protivníkovi jednotky totiž neumí rozbít vlastní hradby a to je podle mě chyba. Takže jsem hrál 85 kol než jsem slun. paprsky vymlátil armádu na kterou bych normálně neměl. Nevím jestli je to naschvál a je dobrý že jsem je porazil ale není to moc zábava. To by bylo lepší kdyby byly slabší, ale inteligentnější a dokázali se ke mně dostat rozbitím těch hradeb.

Díky

Škodin
    Last edited by Skodin; 25.09.14 at 14:26.

Server
    CLA01
    Dnes se mi pri oblehaci bitve stalo to, ze moje svetice stala ve dverich, zautocila, brana se zavrela, pak se vratila a brana se otevrela.

Pak mi neslo s hrdinou lecit gryfa.
    Ukazovalo mi to, kolik vylecim, ale nic se nestalo. Neslo kliknout na gryfa.

Server
    CLA01
    A dalsi chyba s oblehaci bitvou....
    Nepritel stoji v zavrene brane. Printscreen mam, ale nejde sem prilozit.

Server
    CLA01
    Ta brana se řídí heslem kdo je venku je nepřitel uvnitř je přitel, jednou jsem bušil z venku na bránu a vidim že ju lamasu muže napadnout z druhe strany, poslu ju tam a jakmile lamasu pristala na vnitrni strane brany, brana sa otevrela. Pak se mi jednou stalo že katapult zasáhl vež ale nepoškodil ji a asi tak 5x sa mě stalo, že věž po zničení nezmizela z fronty iniciativy a jakmile sa dostala na tah znovu povstala, přičemž šla zaměřit jen přes ikonu v iniciativě na bojišti na ni nešlo kliknut.

Server
    CLA01
    No a je zde ještě jedna žásadní věc. Nekropole má v obléhací bitvě Banditi Černého tesáku katapult o síle cca 4000dmg a Azyl má cca 10 000dmg. Jestli je to schválně, tak by mě zajímalo, proč tu probíhá diskriminace a je takto daleko, že už nemá smysl měnit frakci, ale prostě nechodit na obléhačku.