Results 1 to 5 of 5

Thread: Dotaz na krystaly

Server
    CLA01

Dotaz na krystaly

Chtěl jsem se jen možná blbě, zeptat na krystaly za které se nakupují pokročilé jednotky.Získávám je při plnění úkolů,ale je jich žalostně málo. Jsem lvl. 25 a mám jich zhruba 1500 a to jsem skoro žádné neutratil,když si budu chtít pořídit pokročilou elitní jednotku o velikosti 47,tak mě to bude stát třetinu krystalů a to bych docela navýšení zkušeností uvítal,ale náklady jsou nehorázné,jak na to? Zatím jsem to moc neřešil plním úkoly a jedu,ale proč upgradovat jednotky,když krystaly na jejich pořízení vydrží,tak na pět bitev a budu bez zdrojů na jejich koupi,které jsem sbíral celou hru.Kde se dají popřípadě ještě získat?

Server
    CLA01
    Za pečetě si jich můžeš koupit kolik chceš a bez omezení.
    Last edited by Desper; 25.09.14 at 15:11.

Server
    CLA01
    Doporučím jednotky za krystaly udržet naživu :-) nebo nepoužívat vůbec.

Server
    CLA01
    Když hraješ s upg. jednotkama tak je to mnohem větší adrenalin. Tam kde jsem v klidu přišel o 5 upírů mě žere, když bych měl přijít o jednoho upířího lorda. Vzít si jako rytíř vylepšený jednotky na obléhačku černých tesáků nebo proti velkýmu bossovi si netroufnu. A teď po patchi to asi bude nehratelný kvůli zdražení a ztrátám.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Taky mi příjde, že těch krystalů je prostě nedostatek. Ovšem on to bude (jak už na online hrách chodí) úmysl, aby vymámili z hráčů co nejvíce peněz. Když mám, koupím jednotky. Když jednotky dojdou, hraju bez elitních... :-)