Results 1 to 8 of 8

Thread: Garnizon

Server
    CLA01

Garnizon

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć po co rozbudowywać garnizon? czy w dalszych etapach gry nasze zamki są napadane przez mobki czy jak? czy jest to w zupełnie innym celu? Dzięki z góry za odpowiedź.

Server
    CLA01
    Garnizon pozwala Ci przechowywać w mieście swoje jednostki. Im wyższy poziom garnizonu tym więcej jednostek w slocie przechowasz.

Server
    CLA01
    jasne to wiem - pytanie tylko po co? skoro bohater może zabrać więcej jednostek niż mu się w bitwie pojawia...

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Też się nad tym zastanawiałem...jak na razie w garnizonie są jednostki przeciwnej nacji które zostałem w questach.

Server
    CLA01
    Może dlatego, że możesz zabrać 5 czy 6 slotów jednostek, a będziesz mógł werbować więcej?. Powiedzmy nie chcesz jakichś jednostek to je odstawiasz do garnizonu i pakujesz inne w slot. Nie zawsze musisz chodzić z tymi samymi. Nie chcesz Gwardzistów czy Łuczników tylko np. Same Gryfy? No to odstawiasz te pierwsze i drugie i po problemie.
    Poza tym jak werbujesz ulepszone jednostki to nie musisz starych zwalniać tylko zostawiasz sobie w garnizonie. Niech czekają na swoją okazję.
    Uwierz, że sporej liczbie osób się przydaje opcja zostawienia jednostek w garnizonie.

Server
    CLA01
    ok - czyli to jedyny powód istnienia tego budynku - nie służy od do obrony przez atakami albo czymś w tym stylu? dzięki za odpowiedź oczywiście.

Server
    CLA01
    Póki co na obecnym etapie gry. Kto wie czy zmienią to kiedyś.
    Na chwilę obecną jest to tylko przechowania jednostek.

Server
    CLA01
    wg wstępnych planów twórców gry zamki nie maja być atakowane, a więc garnizon ma słuzyć jako magazyn jednostek.
    Im większy tym większa pojemność