Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 56 of 56

Thread: Bossy tygodniowe

Fallen30's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja mam inne odczucia Izzy , wole chodzic sam na bossy , przynajmniej nikt mi z odretwienia nie wybudzi itp . Jedynie na glosie mam male straty , ale to pierwsze podejscie wiec nastepnym razem zmianie taktyke i zapewne sklad wojska . Propo moze warto to samo uczynic z jednostkami przystani ? skoro plomyki tam nie daja rady , hmm ? I wlasnie to jest to : wy sie nauczyliscie grac plomykami bo byly wykoksane i teraz ciezko to zostawic Moim zdaniem przystan i tak byla i jest faworyzowana . Przyklad : wzystkie jednostki nekro maja - do magii swiatla ( wampiry to juz wogole dramat), podczas gdy u przystani tylko dwie do magii ciemnosci . Drop artefaktow , nie wiem jak u Was , u mnie wyglada tak 1 na 10-15 drop z bonusem dla necro reszta to przystani lub bez bonusow . Itp. , itd. ale nie marudze , nie zale sie na forum tylko staram sie cos z tym robic w grze Tyle ode mnie w tym poscie . Dziekuje .
    Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.
    I clench my fist and break my chains...

Server
    CLA01
    Fallen rzecz w tym, że ja zawsze wszystko sama robiłam. Zdarzało mi się robić z kimś tygodniowych jak ktoś się do mnie w temacie odezwał. Ze wszystkich zawsze wychodziłam bez strat (jedynie Głosa nigdy nie robiłam, bo nie chce mi się do niego po prostu przebijać). Druga rzecz nigdy nie powiedziałam czegoś w stylu "o boże co ja zrobię bez płomieni" i ryk jak poniektórzy. Mówię tylko, że jest trudniej, nie powiedziałam, że się nie da

Poza tym wyraźnie powiedziałam: jeszcze nie opracowałam taktyki na nową wiwernę, więc tak zapewne następnym razem zmienię skład wojska.
    Płomienie zawsze były dla mnie planem awaryjnym, na wypadek gdybym nie miała już jak unieszkodliwić wroga. Natomiast u mnie główną jednostką jest oddział gryfów. Rzucam im posiłki, rozkaz wodza, zmiażdżenie, serafami jeszcze tarczę. W następnej rundzie przykładowo zawieszenie i znowu działam. W następnej na początku sanktuarium, to tamci sobie idą w stronę moich płomieni, a ja na koniec tury kogoś zaatakuje. Potem się ratuje aniołem stróżem, a to pacyfikacja, a to coś tam... Więc tak każdy ma swoją taktykę, ale jestem otwarta na sugestie.

W kwestii artefaktów mi wpadają same albo dla rycków albo dla necro, więc...

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    W kwestii artefaktów mi wpadają same albo dla rycków albo dla necro, więc...
    Celowe ze strony twórców. Na necro lecą dla przystani, na przystani lecą dla necro, przynajmniej na początku, ciężko jest zebrać Inkwizytora czy Tikarę, będąc odpowiednią frakcją. Tak przynamniej wynika z mojego doświadczenia, a przerobiłem klera i necro maga.

Trochę nie o to chodzi. Chodzi o to, że dla necro w ogóle nie ma tylu zestawów co przystań. Wszystkie zestawy z wypraw są dla przystani.
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...-artefaktu-235

Necro ma o 1 legendę mniej (+ ogólnie gorsze legendy):
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...mioty-ekstrakt

Chodzi o to, że dla necro nigdy nie wydropisz setów z wypraw + masz ogólnie mniejszą bazę przedmiotów.

Yh, znów oftop :P
    Last edited by hols; 19.02.15 at 20:30.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Hols Ty to naprawdę dużo dobrego na tym forum robisz widzę dobrze wiedzieć, że są takie sety, narazie mogę pomarzyć

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by hols View Post
    Celowe ze strony twórców. Na necro lecą dla przystani, na przystani lecą dla necro, przynajmniej na początku, ciężko jest zebrać Inkwizytora czy Tikarę, będąc odpowiednią frakcją. Tak przynamniej wynika z mojego doświadczenia, a przerobiłem klera i necro maga.

Trochę nie o to chodzi. Chodzi o to, że dla necro w ogóle nie ma tylu zestawów co przystań. Wszystkie zestawy z wypraw są dla przystani.
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...-artefaktu-235

Necro ma o 1 legendę mniej (+ ogólnie gorsze legendy):
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...mioty-ekstrakt

Chodzi o to, że dla necro nigdy nie wydropisz setów z wypraw + masz ogólnie mniejszą bazę przedmiotów.

Yh, znów oftop :P
    Hos dla klera musisz dropićryckiem nekro, dla rycka przystani, dropisz magiem nekro, itd dalej, inaczej sienei da

Server
    CLA01
    Wszystko to kwestia cierpliwosci. Bonusy dla jednostek sa ciagle dosyc schematyczne ale ostatnie zmiany w grze daja wreszcie szanse na jakieś unikalne itemy. Te zmiany ida w dobra stronę, może za rok bedzie juz calkiem dobrze.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6