Results 1 to 5 of 5

Thread: PVP bug again ....

Server
    CLA01

Question PVP bug again ....

Gracz Miranda0 znajduje gre na tego Pana ...
    Podczas odliczania do spotkania ów pan zamyka okno gry i opuszcza bitwę ...
    Oczywiście przegraną zalicza przeciwnik.
    Może w końcu pasowało by naprawić pewne rzeczy ? a osoby które to wykorzystują potraktować banem ?
    Po piątym razie stało się to na tyle irytujące że póki co czas powiedzieć STOP PVP

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    moze czas na pierwszego perm bana na konto za exploity bo jak narazie wszyscy mysla ze to bezkarne jest :P

Edit
    a w czwartek reset ligi
    Last edited by Vishar; 23.09.14 at 23:35.

Server
    CLA01
    Zgodnie z załączonym screenem to YeapUwin otrzymał punkty sezonowe i bitewne mimo ze jest "przegranym", a skoro przeciwnik wycofał się na początku to chyba powinien się cieszyć, bo zdobył max punktów za bitwę bez potrzeby jej stoczenia. Podejrzane jest ze poniósł jakieś straty, skoro przeciwnik wycofał sie od razu.

Fakt bug w tym screenie jest taki ze źle przedstawia zwycięzce i pokonanego, ale poza tym jest prawidłowo i punkty są dobrze rozdane. Mi samemu tez czasem przeciwnicy wycofują się na początku i dostaje max punktów za bitwę, bez strat.

Proponuje bana na konto YeapUwin za bezzasadne pieniactwo i brak umiejętności prawidłowego rozumowania

PS. dobrze ze w aktualizacji czwartkowej poprawia to exploity
    Last edited by mirac; 23.09.14 at 23:22.

Server
    CLA01
    Skoro ten gracz tak 5 razy zrobil to najwyraźniej jest to kombinator z wielka presją za ranking, ban dla tego miranda by nie zaszkodził.

Server
    CLA01
    mirac
    ja wiem że dla ciebie i tobie podobnych punkty to jedyne co liczy się w tej grze ... ja jednak chciałbym pograć a nie przez wykorzystywanie exploitów gry przez pewnych graczy "coś" zyskać ...
    wytłumacz mi jak straciłem jednostki w tej walce skoro przeciwnik nie miał ani jednego unita a do walki w ogóle nie doszło ?