Reply to Thread
Page 22 of 31 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 ... LastLast
Results 211 to 220 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Tak už jsem přišel taky na řadu. Hraju tyhle " Heroes " denně od spuštění otevřený bety a zrovna dnes jsem si chtěl prodloužit o měsíc premium učet (úlomek) přesto že poslední dva patche me dost nasraly (hraju za rytíře azylu). Bohužel se mi hra zakousla při přechodu na mapě do jiné lokace. Po následném restartu hry jsem se dostal jen na 95 procent baru a hra není schopná dokončit mé přihlášení do hry. Čekal jsem do dvou do rána že po restartu servru se to spraví, ale nic se nestalo. Jestli to bude trvat několik dní tak na tuhle "hru" jim seru. Ode mě už neuvidí ani korunu protože jsem hrál každy den a nejen že přijdu o denní bonus . ale jsem i pracující člověk a tak jsem chtěl využít volnou sobotu a neděli ke hraní, ale BB mi v tom zabránilo. Děte do hajzlu AMATÉŘI...............

Server
    CLA01
    tohle celé byla ta největší ztráta času co jsem zažil.. pěkně jste tuhle hru zkurvili!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mawerix View Post
    ... Čekal jsem do dvou do rána že po restartu servru se to spraví, ale nic se nestalo.............
    Bohužel v noci neprobíhá automatický restart serveru, ale jenom se obnoví úkoly, jednotky a dřív i akční body.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ppetrm View Post
    kazdy chce vydelat.. o tom zadna.. ale nesmi to prerust v nenazranost coz se podle meho po poslednim patchi stalo. vse spoplatnene a ted jeste do toho se do hry neda ani lognout... reseni v nedohlednu... oznameni pro komunitu taky zadne.. nevim no.. smutny konec hry ktera mohla mit potencial....a ted mam jeste cast fora v cestine cast v anglictine a cast v polstine... WOW
    obávám se,že je víkend a pokud vím,ani ty by jsi o víkendu nepracoval.... Takže si laskavě čapni na prdel a počkej si na pondělí, už mě vážně unavuje číst 12 stránkový flame o stížnostech.

Server
    CLA01
    Jsem tu total novacek, ale preci, jestli spoustim nejakou novou verzi, tak ji nenecham celej vikend bez dohledu.

Server
    CLA01
    pokud vím tak většina hráčů (tedy těch pracujících) má čas na hraní hlavně o víkendu, takže pokud provozuji a chci vydělávat na něčem co funguje pro lidi hlavně přes víkend tak budu pracovat tak abych u toho byl v tu dobu kdy mi to má nejvíc vydělávat.. takže sorry ale čapnout za prdel by se měli ti co hru provozují a ne ten kdo si tu stěžuje! a ty to číst nemusíš pokud to není tvoje práce

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    obávám se,že je víkend a pokud vím,ani ty by jsi o víkendu nepracoval.... Takže si laskavě čapni na prdel a počkej si na pondělí, už mě vážně unavuje číst 12 stránkový flame o stížnostech.
    Nemůžeš srovnávat profese, tato služba je udělana tak aby to běželo 24/7 takže tam musí někdo sedět a dřít a je jedno jestli je sobota nebo středa .
    v každém případě by se aspon někdo mohl obtěžovat a napsat " o problému víme, na odstranění závady se pracuje, odhadovaný termín opravy podnelí 9:00) Ale mlčet mi také příjde jako nehoráznost - už to nebeží cca 20 hodin.

I když je to beta kompenzace by přijít měla přeci jen jste si od spousty lidí vzali peníze takže je pozřeba jim vynahradit to na co májí nárok .

Razyel Jestli tě unavuje číst to, navrhuji nečíst to, jak jinak chceš dát najevo svou nespokojenost , tím že sedís v křesle a mlčís moc velkou zpětnou vazbu nedáš.
    Last edited by BilyPrinc; 28.09.14 at 11:16.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    Tak to jsi na omylu. Pokud je u nás v práci výpadek, tak prostě nastoupí člověk, který má pohotovost a pokud je to většího rozsahu tak i další lidi. Jak by se ti líbilo, když by ti netekla voda, nešla elektřina a firma ti řekla, že je víkend a máš si počkat na pondělí Pokud je to online hra 24 hodin, tak jí někdo má mít pod dohledem. Navíc jsou to jejich peníze o který se nás snaží oškubat.
    Číst to tady nemusíš, protože příspěvky jsou určené pro admina jako zpětná vazba, aby je mohl předat vývojářům a ne tobě. A ty stížnosti mají už 18 stran, takže jsi ve skluzu :-)
    Last edited by YarBek; 28.09.14 at 11:24.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BilyPrinc View Post
    .

Razyel Jestli tě unavuje číst to, navrhuji nečíst to, jak jinak chceš dát najevo svou nespokojenost , tím že sedís v křesle a mlčís moc velkou zpětnou vazbu nedáš.
    Stačí,když tu bude 12stránek : nefunguje to...ale ne 12stránek hejtu o tom,jak nás ignorují.. wtf... a hlavně - je to BETA

Server
    CLA01
    A beta jako nemusí fungovat? Mají nás tu "najmutý", aby jsme jim tu betu testovali, tak ať se furt neschovávají za to, že je to beta. Čím větší odezva tím lepší. Třeba u poláků za poslední 4 hodiny přibylo příspěvků víc jak 10 stránek.
    Last edited by YarBek; 28.09.14 at 11:44.

Reply to Thread
Page 22 of 31 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 ... LastLast