Reply to Thread
Page 13 of 31 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 121 to 130 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Možná bude ke koupi akční balíček 5 postů + 1 vlákno
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Santerr's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Tipuju tak 200-300 za vlákno, ale hlášení bugů asi jen tak za 50. :-))
    ne ne, hlášení bugů bude za 1000, abysme je náhodou moc neobtěžovali ;-)
    Neplač, když vidíš zapadat slunce, protože kvůli slzám neuvidíš krásu hvězd.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Server down!

Každej pošleme 100kč na účet Ubisoftu a třeba to z milosti spustí. :-)

Server
    CLA01
    No já to vidím spíš tak, že se bude taky platit jedna hrdinská pečeť za jeden krok hrdinou po mapě.. jupí. Máme zadat trvalý příkaz k úhradě ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Server down!

Každej pošleme 100kč na účet Ubisoftu a třeba to z milosti spustí. :-)
    za starou verzi by to slo, kvuli ty opatchovany to nema cenu..

Server
    CLA01
    Kdyz by vratili starou verzi a zamerili se na zlepseni hratelnosti, ne zdimani penez tak bych osobne nemel problem nejake ty pecete kupovat, ale s tim co prisli jsem uz 2 dny hru nezapl. Je mi z toho ke zbliti.

Server
    CLA01
    mno ano jakozto hrac predeslych heroesu a taktik jsem z kraje zalozil postavu nekromanta maga, postupne se boje staly bezeztratove a to i proti tydenim bossum, smrticim hrozbam, smrticim hrozbam umocnenym hrdinnskou bitvou apod

proc? hra to umoznuje ze kombinaci par schopnosti jednotek(pouzivam 3 pavouky a 2 lichy) a kouzel jsem jako mag nezeztratovy (podobne to umoznuje azylu s permanentnim oslepovanim svetlicema) i kdyz brutalnejsi jsou nekromanti v kombinaci slabomyslnost / uspavani / upiri

otazka zni co je cil a co je endgame cinnost? pokouset se o co nejlepsi vysledky zde je relativne kontraproduktivni protoze i za hrdinske bitvyy ktere by jako normalni byli smrtici hrozbou dostanete nesrovnatelne malou odmenu a neni moc oc usilovat..

bezne kdyz jsme u hernch strategii tak zakladem cennosti surovin je jejich potreba, kde neni potreba / spotreba tak tam neni cena.Bezne jednou z nejtezsich veci vylazeni herrni ekonomiky je prave ona potreba surovin a obehu materialu tak aby nedoslo k jeho neprimerenemu hromadeni respektive aby byl jeste nejak cenny. Kdyz zde je drevo a kov v pozdejsich fazich bezcennny artikl a v novem systemu uz do jiste miry pokud mate hodne i zlato a krystali protoze se nedaji zbyrat automatickky je to konecna pro ty kteri "hraji dobre"
    naopak pro ty kteri "hraji spatne" respektive ztratove je novy system nehratelny a dlouhe pronlevy mezi rekrutaci armad apod povedou spis k odchodu nezli k tomu aby se snazili to prekousnout. Vyzvy ma clovek relativne rad ale vlivem nevyvazensoti charakteru mnohdy ani neni moc kam splhat..

Server
    CLA01
    ibaze hra by mala byt aj o nejakom osobnostnom rozvoji.. ja osobne vyrostla na hrach typu the sims a vim jak jsem jejich hrani prasila (delam to s vetsinou her, ktere se mi dostanou pod ruku). heroes3 jsem dlouho neumela hrat ani kdyz jsem se dostala k cestine (anglicky jsem se naucila nejvic z her), to jsem se nejdriv musela osobne seznamit s takovym frontline hracem aby mi vysvetlil neco malo o hernich strategiich a fungovani jednotek. a reknu vam, ze pak z toho zacla byt jeste lepsi zabava. v online hre se mohu radit primo na chatu, koukat jak to hraji ostatni a zbozne si prat abych dovedla jezdit prumerne hrozby na ty urovni, co nekteri jezdi smrtici.. a asi se budete smat, ale zrovna takove zbozne prani patri do kategorie "sakra co ty decka delaj s kapesnym?!"

Server
    CLA01
    Tuto onlinovku jsem hrál nejkratší dobu ze všech onlinovek, po cca 9 dnech končím, hezky tu hru dojebali, teď bych do ní nevrazil ani korunu.

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01
    Můj největší údiv kromě toho že je to totálně k nepochopení, sklidil úkol z drápů (jsem level 28):

Co bych z toho jako měl? A takovýchto úkolů mám více = hra pro mne ztrácí smysl!
    Last edited by RaSvaj; 25.09.14 at 23:27. Reason: úprava obrázku

Reply to Thread
Page 13 of 31 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast