Reply to Thread
Page 11 of 31 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 101 to 110 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    NEDÁ SA MI PRIHLÁSIŤ DO HRY
    Čo si tam gélujú vlasy ?

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Šel jsem Heroic bitvu, enemy chtěl utéct, tak jsem ho nechal - vyskočila tabulka se ztrátama a nešlo zavřít, dal jsem tedy refresh a od tý doby se nemůžu dostat do hry. Nepomohlo smazání cookies, relog ani spustit z jiného prohlížeče. Co s tím?

Server
    CLA01
    Ja sa snažím o prihlásenie už 20 min a nič vravím gélujú si vlasy

Server
    CLA01

Zamyšlení ke hře

Tak po posledním patchi jsem došel k poznání, že za tyhle brutální změny směrem k nehratelnosti si můžou sami hráči.
    Samozřejmě ne ti obyčejní, které každý den potkáváme v chatu s žádostí o pomoc od někoho alespoň na 28 levelu proti bossům okolo 10levelu. Ty jsou tady žádaní, protože se svojí strategií "kamikaze" kdy jsou schopni ztratit i proti hrozbě "lehká" polovinu armády musí neustále nakupovat jednotky, utrácet zlaťáky, krystaly a hlavně pečetě za hromady svitků a věcí co by jim měly pomoct v boji. Za změny může ta část hráčů, která hru hraje líp než vývojářský tým a ještě se tím chlubí na youtube v přiložených videích, na fóru, sociálních sítích nebo v chatu. Poráží ty nejtěžší "smrtící" hrozby beze ztrát a týdenní bossy si dávají jako chuťovku před spaním. Syslí stovky tisíc zlatých, dřeva, kovu a krystalů. Neztrácejí vojsko v boji a neutrácí pečetě za zbytečnosti. A navíc pomáhají slabším hráčům aby ani oni neztráceli armádu v bojích svojí pomocí nebo vytvářením návodů jak začít hrát, jaký jednotky používat a co budovat.
    Stále si stěžujeme, že vývojáři nesledují hru a naše reakce, ale poslední změny svědší o opaku. Sledují nás pěčlivěji než StB a vyhodnocují každý náš úspěch, naše vitězné výkřiky, že jsme sejmuli dalšího bosse beze ztrát a naše komenty na fórech o snadnosti farmení surovin. Takže je na čase aby tihle borci hru opustili a nekazili finační zisky firmám Bugisoft a BB (BlueBanditos) a nesnižovali jejich vývojářům sebevědomí svojí kvalitní hrou.

P.S. Ve hře se vyskytuju pod jménem Mrochomor a spousta z vás ví, že jsem jeden z těch co patří mezi ty hráče, co pomáhají slabým a hrají bez roztáčení místní pečeťové ekonomiky.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Vidím,že tu ani není žáden admin nebo kdokoliv jinej schopnej reagovat.. A nebudu tady sprostý,ale to co jste udělali je tečka za vším seru na vás stouhel hrou. Radši si zahraju klasický heroes než tady tuto...... co jste tak úspěšně ****** !

Server
    CLA01
    jak jsem již psal tímto s touhle pohromou končím a jen možná se vrátím když s tím začnou opravdu něco dělat

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Šel jsem Heroic bitvu, enemy chtěl utéct, tak jsem ho nechal - vyskočila tabulka se ztrátama a nešlo zavřít, dal jsem tedy refresh a od tý doby se nemůžu dostat do hry. Nepomohlo smazání cookies, relog ani spustit z jiného prohlížeče. Co s tím?
    Teď na mě po 20ti minutách vyskočilo okno že jsem čtrnáctej v nějaký login frontě, myslím že server neustál ten nápor nových hráčů, protože se strašně rychle rozkřiklo že hra je nyní vylepšena a všem se hrozně líbí...

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Hehe, to bude ono :-))

Santerr's Avatar
    Server
    CLA01
    vidím, že tu každej opět nadává... no, třeba budu nadávat taky, až se mi konečně podaří přihlásit...
    Neplač, když vidíš zapadat slunce, protože kvůli slzám neuvidíš krásu hvězd.

Server
    CLA01
    Ja myslim ze jim tam zbyl jen Vasek Mirek a Lojza tak ted nevi co stim delat Jakmile to zijsti tak vydaji omluvne prohlaseni s tim ze server byl pretizen nebo podobne

Reply to Thread
Page 11 of 31 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast