Reply to Thread
Page 10 of 31 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 91 to 100 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Pravděpodobnost získání svitků a lektvarů many byly u střetů na vyšších úrovních sníženy, aby se snížilo množství nepotřebného vybavení v inventáři.
    Dal jsem 8 heroic bitev a pořád padaj jen svitky

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Rauksul View Post
    TOTO VYVÁŽENÍ MLUVÍ, MYSLÍM ZA VŠE:
    =================================

Ukol: Shromážděte 1056 Ghůlů.

Fakta: Budova úrovně 5: 1 ghůl = 1 hodina.
    1056/24 = 44 dny. (+ 1056*6 = 6336zl = ještě nevím kolik po těch 6 hodinách přibude zlata)

tedy za měsíc a půl můžu plnit tento úkol, který musím nejen celou domu mít aktivní, ale kvůli kterému nemohu mít jiné další úkoly, neb jsou limitovány...

Prosím o vyjádření jak toto vyladění urychlí hru. Děkuji. :-)

---------------
    edit: Nový ukol! 1584 ghůlů pro černou větev! (66 dní)
    kapek nepresne rekrutacni pocet za interval neni 1 ale je psany (u armady to bylo casto 7 kusu s myma levelama budov) a u dolu je to plna kapacita

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Cech mě ven nevyhodil, normálně mi funguje, jen mi to v chatu píše "Připojování..." - momentálně s tím mají problém 3 členové.
    v cechu mam stejny problem s cech chatem

P.S. hru vypinam minimalne dokud nedoladi to aby jednotky delali to co maji psane nebo nerollbacknuli zmenu tak aby bylo vubec co ve hre delat.. kdyz by k necemu takovemu doslo dejte prosim vedet diky

Server
    CLA01
    Mě nějak moc změny nevadí.Je to hra která by neměla být lehká.Ale jde o to že ti před námi to měli o dost snažší.Se starými pravidli jsem šel na bosse sám a proherál třeba,ale dokoupil jsem si army a dal to na po duhé.Ted se budu lecit týden.To je přece blbost mam práci povinosti 30 uroven mít nebu nikdy protože to zabalim za par dnů nervama ze oni jsou silní protože to měli snažší nez ja nebo lvl pode mnou.Proč Nekromant má 2 x vic tahů v jednom kole než já co je to za vyvéžení??Včera me porazil nekromant o 3 urovně slabší nez ja jenom proto že hral jen on.Nebo koupil jsem za h.pečeti krystali který jsem nedostal a ja naivní hňup jsem to zkusil znavo je koupit a zase nic.Jak mam teď hrát kdyz nemám z ceho brat zlato a verbovat armadu?
    Udělat hru těžsi ANO , ale vzit nam sčím ji hrat je blbost.Každy koho tu znam by nejraději odešel a už to nehrál i já bych to nejraději udelal ale mám tolik hodin odsezeno abych měl nejakou uroven a silnou armadu (prpto to přeci hrajem) a ted sem na začatku.Mém snad rozehrat noveho hrdinu založit novej učet?
    Myslůíte že máme čas cekat 3 hodiny na 8 bojovniku do jednotek????
    K čemu mi je autamaticka bytva když ztratim 40% jednotek?
    Mate pro nas opravdu fenomenalní ukoly a svět kterej je super.Ale ty úkoly se nedaji plnit jde o to že ikdyz jsem lvl a mam armádu a je na čase bosse nebo ukol splnit tím ze zabiju nokoho v bytvě je jasne ze průmerna me roztrha a zastavi na tyden.

Server
    CLA01
    No slečna Oremau mě taky pobavila zvlášť tím kontrastem mezi první větou a to co pak následuje

Jináč jak psal tady kousek předemnou Reborn tímhle po třicátým levlu končí hra,já ikdyž sem o změnách věděl tak sem furt doufal že to nějak pude dokonce sem si skočil aj koupit paysafecard ale regnu po aktualici kouknu do měst obchodů na úkoly vyzkouším pár bitev a zjistím že opravdu nemá smysl hrát.Cokoliv co udělám se mi stejně kuli limitů nikam nezapočítá.

Každopádně lidi ono opravdu ani nemá smysl psát sem dneska když byla aktualizace tak sem jen tak z nudy refrešoval forum estli nebude něco nového a zaznamenal sem nečekaný úkaz,byl tu BBRothangald a počínal jsi jako zkušený mazák..cca 10 až 15 min mu trvalo upravit forum (žádný halabala ale kluk přesně věděl co dělá ) a pak odpověděl na celé dvě témata stím že v jednom sám autor psal že už je to vyřešený tak ať se to smaže..
    Mě vám ti kolikrát lidská blbost rozesmívá ale v tomhle případě už si snad ani nejsem jistej

Nicméně ve všem musíme vidět to pozitivní tj můžem si tu doporučit nějaké ty online gamesky Jestli můžu já tak bych se doporučil podívat na Guild Wars 2 je to MMO zaplatíte jednou cca 600 a hrajete je to opravdu propracovaná gameska kámoš jí hraje už asi půl roka a krom tohodle poplatku zaplatil za reálné peníze jen slot pro svojí 6 a 7 postavu..což je v porovnání stímhle paskvilem opravdu funny Kouknětě na videa jsou jich mraky a třebas vás to chytne já se tam chystám taky..

Tédle gamesce ač nerad zamávám

Server
    CLA01
    no máte palec nahoře za rychle ******** hry. To vám jde faktskvěle. Aktualizace stojí za velkou belu. místo,aby jste udělali něco užitečného tak uděláte vše proto,aby jste hráče odradili od hry. by mě zajímalo,který maník tohle vymyslel. To,že jste mi zničili několik tisíc jednotek to je nádherné. A ty vaše limity na vše Demence.

Server
    CLA01
    tvl polstina omg no snad to vyde, tak ten up pred timto jsem jeste procedil mezi zuby, ale tenhle je uz total pojeb, to je jako kdyz microsoft vylepsoval windowsi :-( vsimli ste si vy chytraci ze ste tu hru zabugovali grafika se zhorsila a hratelnost je uz -hrozne moc :-( treba ten ustup, kterej mi vubec nic neprinese a je mi vzdy nabizen nez se dolecim co to je za volovinu :-( zmenili ste rezistenci jednotek uplne zmatene a nerealne :-( omezili ste pocet ukolu, prej aby to bylo prehlednejsi??? me ale kurva nevadilo myt 100 otevrenejch ukolu, ted vam na to jebu je vsechny rusit abych mohl prijmout jiny :-( muzete prosim napsat u zmen, jaky maji prinos pro hrani, nebo vseobecne proc je delate? ja vim, ze nesmite napsat treba ze toto ste udelali, abyste vic vydelali, ale ty lzi kterejma se porad ohanite uz vam nikdo nezere :-)

Server
    CLA01
    Takže, končím. Možná se na hru ještě podívám, škoda...dostat se do lv 27 byla radost, teď hra ztratila všechno, co stálo za hraní. Loučím se spoluhráči i členy cechu Ilusie. Změny jsou k ničemu, hra je použitelná jen pro ty, kdo si postup skrze ní zaplatí, ne pro ty, kdo chtějí hrát.
    Díky za starou verzi, pokud bude k dostání v off line verzi, ráda zakoupím, on line verze se stává hrou pro ty, kdo příliš neumí, ale dostávají velké kapesné.
    Ani jedna ze změn nebyla pro hráče přínosem, ani jedna změna nepřispěla ke zkvalitnění herního prostředí, nevyřešila staré potíže a nepotěšila hráče. Vývojářský tým zřejmě plnil zadání, možná ani sami vývojáři nejsou na svou práci pyšní.
    Pokud by bylo možné si zahrát verzi ůvodní, třeba i za startovací poplatek (původní hru bez velice špatných dvou posledních updatů), můj mail je k dispozici. Systém mnoho zlata, pečetě za real money a málo jednotek k dispozici, to je špatný systém, který neoplývá logikou (možná jedině jakousi finanční, které skutečně nerozumím). Hra ztratila atraktivitu, švih, zajímavost a napětí. Ztratila všechno, co má stará hráčská komunita Heroes ráda. Vracím se k off line verzím 2-6.

Valgir

Server
    CLA01
    + Pokud se me nekdo zepta na tuhle hru tak mu doporucim at sve prachy sype do jakekoliv jine hry ale rozhodne ne do tehle.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mart_CZ View Post
    tvl polstina omg no snad to vyde, tak ten up pred timto jsem jeste procedil mezi zuby, ale tenhle je uz total pojeb, to je jako kdyz microsoft vylepsoval windowsi :-( vsimli ste si vy chytraci ze ste tu hru zabugovali grafika se zhorsila a hratelnost je uz -hrozne moc :-( treba ten ustup, kterej mi vubec nic neprinese a je mi vzdy nabizen nez se dolecim co to je za volovinu :-( zmenili ste rezistenci jednotek uplne zmatene a nerealne :-( omezili ste pocet ukolu, prej aby to bylo prehlednejsi??? me ale kurva nevadilo myt 100 otevrenejch ukolu, ted vam na to jebu je vsechny rusit abych mohl prijmout jiny :-( muzete prosim napsat u zmen, jaky maji prinos pro hrani, nebo vseobecne proc je delate? ja vim, ze nesmite napsat treba ze toto ste udelali, abyste vic vydelali, ale ty lzi kterejma se porad ohanite uz vam nikdo nezere :-)
    zmeny u ukolu byli predpokladam z toho duvodu ze nekteri hraci splnili vsechny deni ukoly apod pak si zasli k oltari zkusenosti aktivovali sutr na + expy a posleze vse odevzdali, jednoduche a elegantni reseni. Nicmene tento limit vazne nepovede k vetsim nakupum experiencnich sutru apod

Reply to Thread
Page 10 of 31 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast