Reply to Thread
Page 30 of 31 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 LastLast
Results 291 to 300 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Valgir View Post
    Nejde chat, sekají se bitvy...děláte s tím něco nebo počítáte prachy, sakra???
    Ano, práce na vývoji hry a zlepšení situace probíhají prakticky neustále.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MrSuprKlada View Post
    vše říkající reakce zvlášť o autorovi.

re: BBRothangald tak čakal sem kde co ale to co jsi předved..hmm napíšeš prvních pár odpovědí a že by to mělo pokračování? ne zas jsi tu byl jestli celou hodinku sesmolil pár opravdu jen pár odpovědí,nejspíš si i čet to co sem ti psal já tj v sekci bugy odpovědi jak jak přez kopírák a šmitec.
    Vždy odpovím, aby bylo jasno, že je příspěvek vzat v potaz. Nemám bohužel v daném čase prostor psát delší odpovědi. Důležitější je ono chybové hlášení předat dál.

Nepřipouštíš žádný pochybnosti naopak nám předstíráš dokonalou analýzu a nejlepší úmysly s kterými byly změny do hry implementovány.
    No jestli si myslíš že je to cesta ke štěstí,Hra je zabugovaná konkrétně tebe samotnýho bugy vůbec nezajímaj ( kdyby jsi aspoň trochu chytře reagoval dozvěděl by jsi se jich dalko víc,lidi se tu nebudou snažit když viděj jak na to kašleš)
    Opravdu nevím, kde jsi přišel na to, že na bugy kašlu. Stačí se podívat do protokolů změn a je vidět, kolik nahlášených bugů se každou aktualizaci opraví. Beta je zabugovaná, to už z definice. Probíhá maximální snaha vše opravit, což je i smysl celé bety - ve spolupráci s komunitou hru otestovat a vyladit. Obávám se, že vy coby komunita nevidíte za oponu toho, jak BB funguje a proč se tak děje. Bohužel nejsem oprávněn sdělovat vše. Vězte, že v daném čase já a zbytek týmu děláme skutečně maximum.

A ideláně mi na to BBRothangald zareaguj slovy stímhle obrať na podporu,podpora to vyřídí Zdar.
    A jakou odpověď by sis představoval? Některé bugy nahlásím z fóra osobně, některé musí ohlásit přímo hráč. Můžu ujistit, že vývojáři pracují na odstranění veškerých problémů se hrou.
    Last edited by BBRothangald; 02.10.14 at 13:59.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Ahoj,

po cca týdnu hraní s novým patchem musím říci, že i přes některá omezení je hra stále hratelná.Musel jsem trochu upravit styl a více řešit ztrátovost jednotek. hraju za rytíře, takže asi víte, že jsem si vybral tu složitější cestu. Jsem na LVLu 20.

Přidám také několik věcí které mně vadí:

nejvíce: Limity úkolů - dle mého absolutní nesmysl a otrava pro hráče.
    Snížení produkce surovin ve městě - v současné podobě jsou stavby k ničemu a akorát zabírají sloty a stavební povolení.
    Snížení produkce jednotek - hledal bych nějaký kompromis mezi původním a stávajícím stavem
    O něco méně
    Licence na automatický boj za pravidelné přihlášení do hry je absolutně k ničemu ...... rovnou ji mažu ze slotu
    Snížení výkupních cen předmětů
    zatím - Limity surovin pro uskladnění, je možné, že v pozdější fázi hry mně bude toto omezení vadit více.

Co se týče pečetí, tak se přiznám, že zapracování obchodního modelu do hry je tak zoufalé, že i kdybych chtěl, tak je nemám za co smysluplného ve hře utratit (maximálně za slot pro druhou postavu). Paradoxně mně přišlo daleko lákavější pořízení již odstraněného lektvaru akčních bodů (samozřejmě za rozumnou cenu), než momentálně nabízené položky.

Chápu, že vývoj takovéto hry něco stojí, ale v současném stavu jej nemám za co smysluplného podpořit.

Nechal bych se třeba inspirovat projekty - lord of ultima, Command & Conquer Tiberium Alliances

ještě to se hrou zkusím, ale zatím stále bez plateb, protože v současném stavu nemají smysl.

Server
    CLA01
    Re: BBRothangald no ok aspoň trocha smysluplná odpověd.Je taky potřeba brát v potaz že sem to psal ve dvě ráno a byl sem trocha společensky unaven ale i tak sem kupodivu napsal skoro to co jsem měl v plánu

Jen škoda že jsi přezkočil tu část o nováčcích u kterých taknějak tuším o 50% větší úmrtnost jak před poslední aktualizací.No to už ale není můj problém,konečně mám slušnou mašinu tak co nesmyslně ztrácet čas tady když když ho můžu ztrácet uplně někde jinde .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by cz_Reborn View Post
    mno to co me padlo byli nejaky statusem snad i legendarni ktere byli podprumerne urovne... rozhodne ne nic zajimavejsiho nez to co vyhuntis z tydeniho bosse behem chvile..
    muzes poslat statistiky tech veci jestli jsou nejak zajimave nebo jen sunty na odpis? klidne soukrome do posty
    Tak jeden fialovej byl pro 29 level
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Asi se budu opakovat, většinou už vše tady padlo, ale možná je to třeba napsat, aby viděli i neomylní vývojáři, že se možná v něčem sekli. Jsem rytíř azyl level 28.
    - Limit úkolů je naprostá hloupost, dříve jsem si nabral úkoly, putoval po mapě a průběžně je plnil. Dnes už nemám absolutně chuť běhat pokaždé pro nový úkol tam a zpět a tak je raději vůbec neplním. Chtělo by to opravdu chlapsky přiznat tady jsme šlápli vedle.
    - Posílení zkušeností pro rychlejší levelování. Kde a jak se stalo? Spíš mi to příjde jako pravý opak. Více zkušeností jsou jen za úkoly v Zemi světla, v černé větvi a šeptajících pláních jsou denní úkoly od 500-1500 zkušeností, to pro mě nemá smysl ani do těchto lokací putovat. Takže výsledek změn je, že už se pohybuju jen v zemi světla, tohle byl opravdu cíl?
    - Nesmyslné úkoly typu nasbírejte 1500 jednotek typu....., při snížené produkci to je často nemožné splnit a nejvíc mě dráždí když jako rytíř azylu mám dodat 1500 kostlivců, kde je mám asi vzít??? Asi by tyto úkoly měly být členěny podle typu postavy a azyl by měl dodávat jednotky azylu a nekro jednotky nekromancerů.
    - Snížené limity záloh, nemám s tím problém, stejně jsem sebou tolik jednotek nikdy netahal.
    - Snížení produkce surovin, v současné podobě nemá dělnické domy cenu stavět a naprosto postrádají smysl. Ale surovin mám nasbíráno tolik, že stejně nevím co s nima, takže mě to nijak neomezuje.
    - Licence automatické bitvy je odměna, která mizí hned v koši. Nevím kolik hráčů takovou hloupost využije. To bych zrušil okamžitě.
    - Změna kouzel u jednotlivých se mě dotkla, protože jsem přišel u rytíře o nejpoužívanější kouzlo a to pacifikace. Teď opravdu jako rytíř nemám (kromě světlic) čím soupeřovy jednotky zastavit.
    - PvP pro mě jako rytíře nehratelné, sice jsem pár kleriků a necrů v PvP porazil, ale ty boje mě absolutně nebavily, protože jel vpodstatě pořád jen soupeř a než jsem se se svými jednotkami dostal k protivníkovi, tak jsem měl půl armády v tahu. Jakmile jsem se dostal do 2. skupiny, kdy je ztráta jednotek 10%, tak už to pro mě ztratilo smysl hrát. Nehodlám o své těžce nabytí jednotky přijít.
    - Zapomenutá místa jsou pro mě často nehratelné. V PvE mám nastavenou skupinu 2 serafíni jako tank, 2 světlice a 2 inkvizitoři na léčení, tak abych dokázal jet na určitou taktiku beze ztrát. V momentě, kdy dostanu pár nějakých určených jednotek, které nemám ani jak léčit, tak je těžké v souboji s bossem uspět- Momentálně hraju pro to, že za každý nový level dostanu více jednotek, budu mít silnějšího hrdinu, a to mě táhne doředu. Jestli je toto vše od 30 tého levelu zrušeno, pak pro mě ztrácí smysl i dál hrát a hra pro mě pravděpodobně 30 tým levelem skončí.

Suma sumárům hra se i po změnách dá hrát bez placení, jde to sice pomaleji a je to náročnější než dřív, ale jde to. To co se ale vytratilo je nadšení ze hry, protože jsem neustále něčím limitován a to mě nebaví. Ne každý má čas sedět u hry 10 hodin denně. Chtělo by to aby vývojáři více naslouchali uživatelům a zpětnou vazbu promítnou do hry a ne tvrdošíjně stát za svým, že takhle to je jedinné dobře.
    Hra měla slibně našlápnuto, ovšem po posledních dvou "vylepšeních" mě to přihlašování do hry už moc netáhne, což mě osobně velmi mrzí.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Tak jeden fialovej byl pro 29 level
    ...
    diky z tohodle bych vse vyhodil, medvedi capka ma pro me slabeho ducha a zbytek statu me nezajima kdyz nejde o utok a obranu (a to jsme nekro mag) a jako podpurnou zbran pro hrdinu sily bych volil spise prevoznikovo veslo ktere lechce vyhuntis z wyverna(hrdina sili, 380sila 640obrana 65duch +20%sila kostlivcu +4%sila tkadlen),
    jako vyzbroj na hlave bych volil spis artefakt pro level 22 maska mrazu smrti (hrdina sili, 430 sila, 190 obrana, 115stesti a 10% utoku ghulu)

takze za me vsechny tyto veci jsou na odpis.. nevim jak za tebe

Server
    CLA01
    Mno...a jak se dá tedy smazat herní účet?

"...though you die,
    La Resistance lives on."

Ashitaka

Server
    CLA01
    Omlouvám se adminovi za svou poslední nepřiměřenou reakci. Možná už do diskuze o změnách vy volala příliš mnoho emocí. Víme, že jsou to změny špatné, ale nestojí za to někomu kazit den.

Server
    CLA01
    Tak, muj posledni prispevek.

Nekdo se tu ptal, jak se da smazat ucet, ja o to pozadal Ubisoft pres tiket, budu tedy brzy smazan.

Nez k tomu vsak dojde, vyliju si naposledy zlost.

Nebudu jiz psat o hnusu posledniho patche, to uz nema smysl, stejne to nikoho kompetentniho nezajima, ale.... BB, co to tu zavadis za fasisticke zvyky?
    Copak se stalo s puvodnim vlaknem 'Podekovani'? Myslis, ze kdyz vlakno presmerujes nekam jinam a smazes vsechny prispevky, nikdo si toho nevsimne? Jsi opravdu tak ubohy, ze misto odpovedi na konstruktivni kritiku strkas hlavu do pisku a cenzurujes? Fuj, hanba.

Toto byl povestny posledni hrebicek do rakve. Sbohem.

Antonto

Reply to Thread
Page 30 of 31 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 LastLast