Reply to Thread
Page 1 of 31 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Tentokrát trochu s předstihem. Zde můžete diskutovat o změnách aktualizace, kterou chystáme 25. září 2014 (zatím na serveru není). Protokol změn najdete zde.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Co k tomu říct, čím dál tím větší Pay2win.

Server
    CLA01
    Dneska je Apríla?

Server
    CLA01
    Svitky a lektvary kupovat přímo v boji? Ehh?
    Zrušení dolů? Ehh?
    Přepracovaná počáteční fáze hry může způsobit, že se hráči zaseknou v prostředí. Vyřeší to teleportace do města. Joke?
    Limit Questů? Wtf? Kdo se v tom bude moc orientovat BEZ záznamu v quest logu. Tohle je nehorázná pitomost. Rozhodnout, že aby se kvůli přehlednosti nějaká data NIKAM neuložila je naprostej nesmysl, navíc když se questy do různých lokací prolínají. Filtry. Řazení. Skrytí. Nebo nějaká doba platnosti questů... Tohle není zpřehlednění, ale omezení. Maximálně při nejlepší vůli zjednodušení.

No, uvidíme jaký bude vyvážení surovin. Pozitivně vidím rozhození odolností jednotek... Snad to bude něco inteligentního a ne nastavení "kup svitky, kup si je!"
    Další pozitivní je to že nepřítel může utíkat. Konečně.
    Last edited by Rauksul; 23.09.14 at 17:58.

Server
    CLA01
    No vidím to stejně, zrušení dolů? Oháníte se starými díly serie, ale tam všude doly jsou. To samé hranice surovin. Proč nemohu mít nekonečno surovin, když si je našetřím? Rozšíření za pečetě? To zase pěkně plaťte lidičky :/
    Pěkné je zvýšení počtu maximálního množství stavebních povolení. Tak by taky stavební povolení mohli jít získat i jiným způsobem než koupí za pečetě a nebo být součástí rady.
    No a ty Questy, proč to omezit až tak radikálně? Když se v tom člověk nevyzná, může si jich vzít méně, ale vracet se každou chvíli do města kvůli tomu se mi zdá hloupé. Já mám aktivních třeba 20 a je to docela fajn, hru to poměrně urychluje. Tato změna ji poměrně zpomalí i když přidáte expy.
    A k tomu různá taktika na různé nepřátele, udělejte zdvojené sloty na jednotky, aby si hrdina mohl změnit taktiku před bojem a nemusel se každou chvíli vracet do města. také to urychlí hru.
    Last edited by Devastsnt; 23.09.14 at 17:37.

Server
    CLA01

Thumbs down

Tak tenhle update ode mně nedostane kladný ohlas(i když se mi pár věcí líbí a chtěl jsem je dát k dobru). Už jenom to, že na test server byla naistalovaná tato aktualizace dnes (proč asi?) a za další to vůbec nesplňuje to co bylo řečeno ba právě dělá ve vetšině věcí opak.

Konkrétněji:
    1. Snížení produkce (jednotek i surovin), zrušení dolů a mohutný nerf dělnických domů (s tím, že smí být jen jeden na město) - tohleto všechno vede k zvýšení časové náročnosti (jen pro představu upgrade radnice z levlu 6 na level 7 bude trvat šest dní; produkce dělnického domu na LVL 3 je 30 jednotek, atd.) Nehledě na to, že v obchodě koupíte za míň pečetí větší množství surovin = pay2win (pay2play)
    2. Limity - nevidím důvod proč by mělo něco takového existovat a za druhé pokud to jde vylepšit (o 20% za 2,999 HP) za pečetě tak je to jenom další pay2win odpad, to samé platí i pro dělníky v dělnickém domě (taky za 2,999 HP) - pay2play (např. kapacita "Posádky" je 300 na 10 levlu budovy)
    3. Limity tabule - nevim jestli to už neupravili, ale tenhle limit není dobře vysvětlený - prostě jde o to, že najednou budete moct mít 3 úkoly (od každého), až je člověk splní může vzít další. Nelíbí se mi fixace na levely v kapitolách
    4. Degradace dračích levlů - po tomhle updatu už nebude mít cenu zůstávat tu po levlu 30, víc jednotek prostě nikdo nedostane stejně tak limity budou stejný pro všechny dračí levely (tj. 174 000 zlata; 11,600 dřeva; 5,800 kovu; 3,200 krystalů)
    5. Snížení cen v obchodě, zvýšení množství surovin získaných z itemů - zas tu někdo tlačí na to aby hráči platili (pro příklad za hromádku zlata dáte 499 pečetí a máte cca. dvakrát tolik co s radnicí na šestém levlu)
    6. Svitky a mana potky ke koupi v bitvě usnadnění pro pay2win
    7. Změny ve startovní oblasti - hned první bitva je bitva s bossem s cca 1,400 HP (gryf pro nekro) po skončení jste na levelu 2 a po dalších dvouch bitvách na levlu čtyři (to jde nějak moc rychle), surovin je hrozně málo a hlavní questy vás nutí vylepšovat budovy!
    8. PvP - dokud nebude zakázené používání svitků a magiči nebudou mít jen dva tahy za kolo (dostatečná kompenzace za jeden chybějící slot) tak PvP bude nevyrovnané
    Last edited by Darken1; 24.09.14 at 11:52. Reason: Úprava

Server
    CLA01
    Hm tak jsem prave prisel z prace a hned mam opravdu zkazenou naladu. Kdyz se na strankach objevilo zruseni AB tak jsem si rikal super, ale nyni kdyz si ctu kolika zpusoby se nam snazite hru zneprijemnit, tak je mi oprvdu ke zbliti.

Obrovskej palec dolu. A BBR prosimte nekrm nas tim, ze aktualizace provadite na zaklade hracskeho feedbacku. Zadnej hrac by za tohle nedal palec nahoru, tohle neni aktualizace na zaklade hracske odezvy, ale na zaklade pozadavku vaseho marketingoveho oddeleni !!

Veril jsem ze tato hra alespon chvilku vydrzi, ale kdyz uz takto v bete zacinate zdimat prachy takovymto radikalnim zpusobem tak je to opravdu spatne.

Jaky vyznam nyni maji draci levely ? Takto zde byla alespon nejaka odmena za ty hodiny opakovani stejnych ukolu, nyni ? Nyni tato hra konci s 30 levelem, po 30 levelu jiz hra neprinasi zadnou motivaci a zadny herni obsah, ktery by dokazal hrace udrzet.

Ale beztak tu nema vyznam cokoliv psat kdyz na nas ocividne kaslete.

R.I.P.
    Last edited by LoktarCze; 23.09.14 at 18:05.

Server
    CLA01
    Takže s tím, že rytíř (azyl, nevím jak u nekra) je prakticky nehratelný nic neuděláte?? A super snižte počet jednotek at to fakt hrát nejde a lidi si je budou muset kupovat za peníze...
    Tahle hra fakt strácí urověn s každou aktualizací... Děkujeme moc...

Server
    CLA01
    Viz bod 2. ty limity jsou teda pěkná píííííp. zvlášt když se pomalu ale jistě chystám splnit úspěchy jako mít 7 500 krystalů. to jako budu muset napřed dosáhnout levlu 30 +100 abych na to měla limit? lol
    Viz bod 4. limit na úkoly? to je dobrá píííííp.
    O zrušení dolů ani nebudu psát to je ta největší pííííííííp co mohli vymyslet.
    Už ted mě ta hra moc nebaví a to jsem jen druhý levl dračího rytíře s takovou se jim už na to vykašlu úplně. Ještě že je dnes spousta her na výběr. Njn Ubisoft
    No uvidíme ve čtvrtek, ale jestli mi seberou půlku věcí co ted mám našetřeno tak se jim na to mohu akorát vyssss...
    Last edited by Lupina; 23.09.14 at 18:17.

Server
    CLA01
    No tak to jsi mě Darken1 moc nepotěšil s těma limitama. Je to dost šílené. Vpodstatě člověk nemůže splnit ani výzvy ze sekce obchodník pokud nebude mít lvl alespoň 30+15 asi nebo co. Ty limity měly být alespoň 5x větší. V Krystalech mě celá aktivní armáda stojí víc jak 5000. S tímto limitem při rozbití celé armády dám něco málo přes půlku z5 a pak jako co? ( No velmi špatný krok.

Reply to Thread
Page 1 of 31 1 2 3 11 ... LastLast