Reply to Thread
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast
Results 281 to 290 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Nejde chat, sekají se bitvy...děláte s tím něco nebo počítáte prachy, sakra???

Server
    CLA01
    Pročetl jsem oprávněné výtky, které se tu za těch pár dní nasbíraly, a nemám, co bych dodal.
    Přečetl jsem první reakci vývojářů a už nemám, proč bych sem chodil. Ještě se snad dá pochopit tak dokonale zvrzaná změna celé hry, ale ta reakce, to není nic jiného než otevřený výsměch všem (zatím ještě stále) hráčům. Tohle přece nemám zapotřebí! Blbou srandu si, pánové z UbiSoftu, dělejte laskavě z někoho jiného.
    Sbohem!

Server
    CLA01
    tak na tu reakci vyvojarskeho tymu se da rict snad jen:
    https://www.youtube.com/watch?v=UfuypvKPaS0

Server
    CLA01
    BBRothangald:
    Hra byla příliš snadná pro hráče HOMAM.
    Hra je po patchi nesnesitelně náročná pro ostatní hráče (90%) ==> to jsou ti, kteří Vám ty prachy za pečetě dají (teda dali by...).

Neřeší se bugy, nikdo na ně nereaguje.
    Chtěl jsem moje bugreporty podpořit screenshotem a ejhle, nemohu nahrát screenshot.

Má cenu se snažit Vám pomoci ve vývoji hry?
    Tak jaj HOMAM zbožňuju, tak začínám její online verzi nenávidět.

Server
    CLA01
    Nauč jse hrat pak jdi brečet domu vl

Server
    CLA01
    Zajímalo by mě, na koho reaguješ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JiRaS View Post
    Nauč jse hrat pak jdi brečet domu vl
    vše říkající reakce zvlášť o autorovi.

re: BBRothangald tak čakal sem kde co ale to co jsi předved..hmm napíšeš prvních pár odpovědí a že by to mělo pokračování? ne zas jsi tu byl jestli celou hodinku sesmolil pár opravdu jen pár odpovědí,nejspíš si i čet to co sem ti psal já tj v sekci bugy odpovědi jak jak přez kopírák a šmitec.

Nepřipouštíš žádný pochybnosti naopak nám předstíráš dokonalou analýzu a nejlepší úmysly s kterými byly změny do hry implementovány.
    No jestli si myslíš že je to cesta ke štěstí,Hra je zabugovaná konkrétně tebe samotnýho bugy vůbec nezajímaj ( kdyby jsi aspoň trochu chytře reagoval dozvěděl by jsi se jich dalko víc,lidi se tu nebudou snažit když viděj jak na to kašleš)

Když tvrdíš že po 30 levlu má smysl hrát tak asi opravdu hrajeme každej jinou gamesku, to co jsi ktomu napsal je snůžnka nesmyslů.Kdyby jsi se někdy podíval do sekce Nápady jiné tak já sám sem tam psal že to chce 4 obtížnost soubojů a čoveče bez tisíců dat o které se vy snažíte opírat.Ano pro většinu hráčů dlouho po 30 levlu chyběla výzva ale proto ta 4 úroveň bitev tak aby jsi jí člověk mohl sám vybrat.Důvodů je hned několik(vážně jak když píšu do pomocné školy) 1 a hlavní je zkušenost a vybavení když má někdo bonus 30/40% jen ze set itemů tak je obtížnost uplně jiná jak ten co se sotva přehoupnul přez 30 level.2 když někdo dělá po 20 ten samej úkol to ho nechce vždy dát na max obtížnost občas je rád že to má zesebou 3 co to plácáš o vylepšování měst u champ jednotek je vylepšní za cca 3000 dřeva a ted abych nekecal 1200kovu to opravdu stojí za hodiny bitev aby mi to přidalo žádná celá prd jednotky na den.A takhle by se dalo pokračovat.

To co jsi napsal k omezení úkolů ...tak jen cože? cože? a ještě jednou cože??? vážně si na správným fóru???

Vyvážění zdrojů tvoje odpověď hmmm asi ti přídem opravdu jako voli

Nabídky obchodu - konečně můžu říct jednou jupíííí ovšem je to UBI tj počkám jestli se nebudou dát Nabídky obchodu jednoduše vypnout za 2999 pečetí ...

Škoda mluvit,jelikož čekám na novej comp tak sem za těch 10000 pečetí rozehrál novou postuvu a je to nehratelný,repektive za 3 den sem level 25 ale jen proto že to dotuju z druhé účtu jinak do doby než si mužete předávat jednotky z účtu na učet je hratelná ztráta z jednoho souboje slovy pět jednotek.ještě sem nezažil hru co by tahkle zařízla nově příhozí,asi si autoři opravdu myslí že stvořili něco tak užasného že hned po regnutí jim lidi samím blahem budou platit za jednotky,To nezmiňuju goldy za úkoly na cca 18 levlu jich potřebuje hnrd posobě 27500 plus to že sem postavu dotoval jak svitkama tak šutrama a vším co to šlo.Je to prostě jen ždímačka na prachy!Mohl bych tu psát stohy o bugách a tom jak to většina lidí hraje,deně pomáhám a vidím co maj lidi za jednotky kouzla atd.Obtížnost bitev ste upravili na výsost tupě zvlášť s ohledem na nezkušené hráče.

A ideláně mi na to BBRothangald zareaguj slovy stímhle obrať na podporu,podpora to vyřídí Zdar.
    Last edited by BBRothangald; 01.10.14 at 16:57. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    BBRothangald.....??? nedivím se takovému příspěvku jelikož ho píše jako zaměstnanec a ne jako hráč (tester)

Jen by mě zajímalo, když jsou tak dobrý ty změny a ku prospěchu hry, tak proč jsem to dřív hrál denně několik hodin a teď to nehraju vůbec???? a to nejsem jedinný

kdyby jste nájezdy a zapomenutý místa zrušily úplně tak by to bylo jedno. Abych hrál hodinu ve stresu jestli to udělám a když to udělal dostal odměnu jako za 10 minut normálního hraní....děkuji nechci

PS. měl jsem snahu hrát i po patchy kvuli těžším soubojům, ale neustálé bugy, limity k ****, nemožnost variovat a měnit jednotky. To už jsi radši půjdu zahrát kings bounty legions, i když je to strašná hra
    Last edited by BBRothangald; 01.10.14 at 16:58. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    Tady je rakce BB_Narjan od poláků a s tim jim i zamknul thread na zpětnou vazbu, takže už ji maj dost a o další už nestojí .

Dobrý den!

Na začátku jsem chtěl potvrdit, že herní vývojáři jsou si vědomi vaší reakce na změny spolu s verzí hry 107.

Obdrželi jsme od vás v průběhu posledních několika dnů hodně žádostí a dotazů.

Uvedu alespoň částečné vysvětlení:
    Bonus k jednotkám na úrovni 30 + bylo pro větší atraktivitu v raných fázích hry, kdy nebylo PvP, nájezdy a týdenní úkoly. Nicméně, s příchodem nových funkcí, bylo stále obtížnější udržet rovnováhu, odměny stále atraktivní a aby bitvy byly výzvou, proto jsme se rozhodli tuto fuknci zrušit.

Zkontrolujte, zda je limit rezervní armády po změně rovnováhy nájezdů a ligy PvP příliš nízká.

Omezení zdrojů a armády obecně jsou nezbytné pro udržení správné rovnováhy hry.

Brzy budeme informovat o plánu na další vývoj hry na našem blogu. Nyní jsme se zaměřili na opravy chyb, stejně jako práce na první soutěži ve hře. Více informací o tom prozradíme na konci října.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Valgir View Post
    Prosím, strčte si licence na automatické bitvy z denního bonusu tam, kam slunce nesvítí. Nehodlám ztrácet ještě víc jednotek. Dejte nám něco užitečnějšího. Jinak, všimla jsem si, že bude aktualizace, která nic nevyřeší. Chápu tedy dobře, že admin, který měl předat naše připomínky vývojářskému týmu je nepředal? Nebo se společnosti BB zvýšily skutečně příjmy po tomto neuvěřitelném patchi? Potom chápu, že změny nenastanou. Pokud jsou hráči natolik šílení, že platí skutečnými penězi na skutečné účty místo toho, aby účty spíš zavirovali, pak to asi smysl mělo a naše připomínky nic nezmění. Njn....co se dá dělat. Budu zkoušet hrát dál, škobrtavě, pomaleji a urputně bez jediné koruny investice, dokud tu místo bety nebude plnohodnotná a kompletní hra, za kterou má smysl pustit kačku...
    Admin nepotěšil :-( Asi může být zrušen a převeden na užitečnější práci. Třeba počítání bankovek.
    Ahoj. Zpětnou vazbu jsem předal. Ta se momentálně vyhodnocuje. Ohlášené aktualizace je ještě nezohledňují, týkají se pouze textů a stability serveru. Případné změny herních mechanik mohou přijít až v následujících aktualizacích, po důsledném projití veškeré zpětné vazby.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast