Reply to Thread
Page 28 of 31 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast
Results 271 to 280 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Řešení jedné z nejčastějších otázek se tu opět nenakouslo - vyvážení rozdílu mezi rytíři a kouzelníky. Bude se to taky nějak výhledově řešit - přidání 2 tahu? Abych šel do arény odevzdat jednotky to se mi určitě nechce.

Zapomenutá místa - postupně jsem tam 9x uspěl - mám z toho 2x fialový artefakt na 30 level a 1x legendární pro 30 level. Takže 1/3 výnosnost za +- 2 hodiny bojů. Ty boje tam jsou zajímavý, ale nechápu proč dostanu jenom 13 snovaček, když jich můžu mít 21. Lichů dostanu na1 a 1/2 stacku takže di bitvy nejde jít s plnou silou armády.
    Last edited by YarBek; 30.09.14 at 16:48.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Drazí hrdinové,

přiznám se, že mi již zůstává rozum stát z toho, čeho všeho jsou schopni manažeři Ubisoftu. Já když to čtu, tak si vážně připadám jak v tom seriálu Jistě, pane ministře...anebo v Otázkách Václava Moravce. Protože všechna doposud poskytnutá vysvětlení připomínají tiskové prohlášení vlády o tom, jak nám vytvoření nových daní a státní byrokracie zlepší naši životní úroveň.

Vám hráčům, kteří ještě aktivně hrajete tuhle hru bych rád řekl, že kdybyste měli vousy...tak se k vám modlím. Protože vy mi vážně připadáte jak Pán Bůh, který rozhoduje o tom, jak dlouho ti pánové budou ještě nosit nos nahoru.

Btw a trvám si na tom, co jsem řekl předtím. Stížnosti na bratra Rothangalda opravdu nejsou na místě. Jestli chcete něco opravdu podniknout, bombardujte stránky, maily, co jde...Ubisoftu. Jako to hodlám dělat já. Protože tam je centrální mozek. Tiskový mluvčí opravdu není od toho, aby cokoli řídil.

Ubisoftu se podařil mistrovský kousek, jaký nemá historické obdoby, že totálně nasral svoje platící zákazníky a ještě si na této blbosti trvá. Taková společnost si opravdu nezaslouží nic jiného než Final Countdown. Jon Van Caneghem vytvořil před lety svět, který přinesl lidem neskutečnou zábavu a obohatil jim život. Jak na to navázal Ubisoft...? No comment... Než takové pokračování, to radši nechte Sandra už navěky spát...zaslouží si to.

Ashitaka

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Řešení jedné z nejčastějších otázek se tu opět nenakouslo - vyvážení rozdílu mezi rytíři a kouzelníky. Bude se to taky nějak výhledově řešit - přidání 2 tahu? Abych šel do arény odevzdat jednotky to se mi určitě nechce.

Zapomenutá místa - postupně jsem tam 9x uspěl - mám z toho 2x fialový artefakt na 30 level a 1x legendární pro 28 level(tady si nejsem 100% jistej, protože ho mám v truhle u správce). Takže 1/3 výnosnost za +- 2 hodiny bojů. Ty boje tam jsou zajímavý, ale nechápu proč dostanu jenom 13 snovaček, když jich můžu mít 21. Lichů dostanu na1 a 1/2 stacku takže di bitvy nejde jít s plnou silou armády.
    mno to co me padlo byli nejaky statusem snad i legendarni ktere byli podprumerne urovne... rozhodne ne nic zajimavejsiho nez to co vyhuntis z tydeniho bosse behem chvile..
    muzes poslat statistiky tech veci jestli jsou nejak zajimave nebo jen sunty na odpis? klidne soukrome do posty

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Tato hra pro mě ztratila jakýkoliv smysl. Mám všechny suroviny nad limit, jednotek okolo 5k a 80% artefaktů, co jsem chtěl, ale co dál?

Zapomenutá místa - fraška, která vám po hodině probíjení vybleje nepotřebný item. Běhat po mapě x dní a hledat aktivní obelisky jen proto, co vám za 10 minut může spadnout z NPC, super myšlenka
    Nájezdy - jediná věc, která měla trošku smysl. Ale po posledním patchi jste brutálně snížili expy (konkrétně 10 nájezd z 4m expů na 189k) a tím jste další věc posrali.
    Týdenní bossové - k čemu je vlastně chodit? Pro artefakty? A když budete mít nejlepší equip, který můžete mít, co potom?
    PVP - nedomyšlený - pokud jste rytíř, můžete mít to nejlepší ze hry a stejně vás porazí Klerik se zeleným equipem.
    Daily - nevím jak ostatní, ale já dávám vše (včetně weekly) beze ztrát, takže nemám důvod farmit krystaly.
    Expení - k čemu? Je jedno, jestli budete 30/1 nebo 30/20, nebude v tom rozdíl (možná +20 duch). Je hezký, že jste urychlili expení, ale ve finále to je stejně k hovnu.

Takže ve finále expíte a sbíráte artefakty jen proto, aby jste se na konci nudili. Měl jsem s touhle hrou trpělivost, ale pohár už přetekl. Doufám, že si vedení MMHO vyndá co nejdříve hlavu z prdele a přestane tuhle hru kurvit.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Mám tu pro vás prvních pár odpovědí na zatím nejčatější dotazy.
    Tohle je překlad z německýho fóra, jen takovej detail oni to tam maj už od pátku, nám si to sem dal až v úterý. Ok.

Stejně je to jen vágní vyjádření o tom, že nic měnit něchtěj a všechno zůstane při starém. Jediné co na vác platí je vztyčenej prostředníček od našich kreditek, ode mě už nic neuvidíte, každý ať se rozhodne sám jestli chce finančně podporovat takovéto jednání. Pokud se jim i po tomhle zisky zvednou tak nic měnit nebudou a ani 2000 negativních postů na všech forech dohromady na tom nic nezmění.

Osobně si hodně rozmyslim jestli jěště někdy budu investovat do nějaké hry od Ubisoftu, takhle společnost si neváží hráčů.

MMHO mělo dobře našlápnuto ale chamtivost a nenažranost vše zkazila a to sme furt jen betě.

Jinak nemam chuť hrát ani trochu a ani sem za posledních pár dní nehrál.

Nejvíc mě mrzí. že 3DO prodalo licenci na svět MM právě Ubisoftu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post

Expení - k čemu? Je jedno, jestli budete 30/1 nebo 30/20, nebude v tom rozdíl (možná +20 duch). Je hezký, že jste urychlili expení, ale ve finále to je stejně k hovnu.
    Jenom malá poznámka - bonus k vedení zrušili, takže žádné jednotky navíc.

Server
    CLA01
    Prosím, strčte si licence na automatické bitvy z denního bonusu tam, kam slunce nesvítí. Nehodlám ztrácet ještě víc jednotek. Dejte nám něco užitečnějšího. Jinak, všimla jsem si, že bude aktualizace, která nic nevyřeší. Chápu tedy dobře, že admin, který měl předat naše připomínky vývojářskému týmu je nepředal? Nebo se společnosti BB zvýšily skutečně příjmy po tomto neuvěřitelném patchi? Potom chápu, že změny nenastanou. Pokud jsou hráči natolik šílení, že platí skutečnými penězi na skutečné účty místo toho, aby účty spíš zavirovali, pak to asi smysl mělo a naše připomínky nic nezmění. Njn....co se dá dělat. Budu zkoušet hrát dál, škobrtavě, pomaleji a urputně bez jediné koruny investice, dokud tu místo bety nebude plnohodnotná a kompletní hra, za kterou má smysl pustit kačku...
    Admin nepotěšil :-( Asi může být zrušen a převeden na užitečnější práci. Třeba počítání bankovek.
    Last edited by BBRothangald; 01.10.14 at 16:46.

Server
    CLA01
    Dnešní úkol v Zemi světla Rozdejte kavalíři Zemi světla...I vy jedni vtipálkové. Popadáme se za bříška...

Server
    CLA01
    Pro level 30 je hra mrtvá a tak jsem to zkusil pro objektivitu i za nízký.
    Vyvážený je to akorát na to, aby člověk farmil na hodně slabou obtížnost, pak chvilku hrál a čekal na jednotky. O tom, aby člověk plnil nějaké úkoly si může nechat leda tak zdát.
    Jsem znechucen a už mě to nebaví. Vzhledem k faktu, že si za svými kroky provozovatel stojí a obhajuje to, tak to řeknu takto.
    Hru v tomto stavu hrát nebudu. Nehodlám si platit za to, abych mohl farmit. Další věci co člověka k tomuto znechutí na víc, byly již zde napsané mockrát.

Jsem moc zvědavý, jak chtějí vydělat na nových hráčích, kteří to budou hrát tak jeden měsíc a pak to zabalí.
    Last edited by Propast; 30.09.14 at 18:44.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Mám tu pro vás prvních pár odpovědí na zatím nejčatější dotazy.

Úrovně dračích rytířů jsou nyní na nic!

Úrovně dračích rytířů nikdy neměly za cíl učinit hráče silnějším. Normální úrovně hrdiny až do úrovně 30 mají upravit sílu hrdiny na výzvy, kterým čelí. To u úrovní dračích rytířů nebyl tento případ. Nenapadlo vás, že je hra čím dal snadnější a bitvy jednodušší, čím vyšší úroveň dračího rytíře jste měli?

Úrovně dračích rytířů měli novým hráčům ukázat, jak dlouho už hru hrajete a jak jste zkušení. Proto dosažení další úrovně dračího rytíře také trvá daleko déle, než dosažení běžné úrovně hrdiny.

Bonus k vůdcovství je pěkný bonus ze starých časů, kdy nebyla implementována spousta věcí z konečné fáze hry, jako například PvP, nájezdy a hodně týdenních úkolů. S každou funkcí a obsahem, který jsme pro hráče nad 30. úrovní přidali, bylo vyvážení odměn stále těžší a těžší. To se ještě více ukázalo během přepracování konečné fáze hry, což je také důvod, proč vše trvá daleko déle, než se čekalo.

Abychom vyřešili problémy s vyvážením PvP a poskytli férovější ligu PvP, odstraňujeme bonus k vůdcovství. Dle našeho názoru bude hra v dlouhodobém hledisku daleko zábavnější.

Po 30. úrovni se ve hře už nedá nic dělat, nemám žádný cíl!

Obecně řečeno chceme změnit chování hry a více ji přizpůsobit prohlížečům. Více informací naleznete v našich předchozích protokolech změn, zejména ohledně vyvážení zdrojů.

Co by hráč nad 30. úrovní můžete dělat opravdu mnoho. Udržovat silnou armádu vyžaduje více a lépe vylepšených měst a bojování bitev pomocí lepší taktiky, díky které se vyhnete hromadným ztrátám. To je v této fázi důležitější než kdy předtím. S úrovní dračího rytíře vyšší než 80 jste mohli každou bitvu převálcovat s neúměrně silnou armádou. Zapomenutá místa navíc nabízejí možnost bitev bez ztrát jednotek.

Nabídky obchodu jsou otravné a příliš na očích

Zavedeme možnost tyto nabídky vypnout, nebo pro to najdeme podobné řešení.

Limit rezerv vojska je moc nízký!

Přezkoumáme vyvážení nájezdů, zda je po zavedení vyvážení vojska stále v pořádku.

Vyvážení zdrojů je také příliš nízké!

Vyvážení hry není navržení tak, aby v každém okamžiku podporovalo maximální počet surovin a jednotek. Limit je nastaven na úroveň, kdy můžete vylepšit budovu a stále vám zbydou suroviny na zverbování jednotek.

Limit úkolů znamená, že musím z bodu a do bodu b běhat častěji

Cílem této změny je zaručit, že na všechny úkoly bude třeba tak nějak stejné množství času. V minulosti jsme měli úkoly, které vyžadovaly daleko více, než jen „proběhnout a splnit“. Což je naprostý opak zážitku z epických úkolů.

Cestovní čas se dá snížit pomocí různých bonusů ve hře.

Vzali jste mi moje suroviny!

Nevzali. Všechny suroviny vám zůstaly. Bez limitů bychom měli problémy s budoucím vyvážením. Bez limitů bychom se museli rozhodnout, na které skupině hráčů vyvažování založit:

a) Na hráčích s velkým množstvím surovin, což je pro většinu hráčů moc drahé.
    b) Na hráčích s průměrným množstvím surovin, což pro hráče hrající týdny a měsíce není vůbec zajímavé.

Takže limity nám umožní vyvážit odměny a nové funkce tak, aby to bylo smysluplné pro všechny.
    Promiň BBRothanglade ale prostě s těmito odpovědi z duše nesouhlasím. Tuhle hru hraju už od začátku testovacího serveru (cca rok zpátky) a mám na něm celkem pět postav (levely: 30/4, 18, 7, 5, 1), proto ti můžu s klidem říct, že některá zdůvodnění výrazně pokulhávají!
    1. Dračí levely
      Zopakuji to ještě jednou: Po dosažení dračí úrovně nemá cenu zůstávat dál ve hře! Proč?
      Týdenní bossové se za čas omrzí a když sesbíráš equip který chceš, tak již není co dělat (a proto jsem skončil i na test serveru se hraním mé postavy na úrovni 30/4).

Bitvy a snažší??
      Proč je tedy zavedený hrdinský a expertní mód - oba se vždycky upravovali podle aktuální síly hrdiny takže výzva byla vždy tak akorát.

PvP dřív nebylo??
      Bylo, akorát to nebylo takto organizované - kdo chtěl, mohl vyzvat dalšího hráče na souboj - bez ztráty jednotek.

Férovější liga PvP ??
      To snad ani nemyslíte vážně? Proč si myslíš, že na PvP jsou povětšinou mágové? Nebude to tím, že maj 4 tahy za kolo (na levelu 30) oproti rytířům, který maj stále jeden! Ano mágům chybí jim jeden slot jednotek, ale to bohatě vyváží jeden tah navíc, ne tři další jako bonus.

Více týdenních úkolů
      Musím tě zklamat, ale od doby co jsem skončil s hraním 30+4 postavy na testu nepřibyl ani jedinný nový týdenní úkol, všechny už byly.
    2. Rezervy
      Rezervy se ale netýkají jen nájezdů!! I běžného hraní!!
    3. Vyvážení surovin
      Tak u tohohle sem se dobře zasmál , nevadí že hráči musejí lítat cca 6 hodin aby sehnali dřevo na budovu pro šampiony (vylepšenou), na kov ještě delší dobu. Ano, pravdou je že zbyde něco na naverbování jednotek - budovy nejsou za zlato, ale zlata je taky jako šafránu a když hráč utrží významné ztráty tak prostě není schopen naverbovat dostatečný počet jednotek. (Buď nemá zlato nebo nemá dost jednotek s nynější produkcí).
    4. Limit úkolů
      To je ta největší kravina, co kdy kdo vymyslel... už tu zaznělo, že spoustu hráčů dělalo více úkolů souběžně - tak bylo stejně času na všechny úkoly. Protože se nikdo nevracel hned po splnění úkolu do města vybrat si bonus. Většinou hráč jel, až když splnil vícero úkolů. Prostě limit úkolů není uživatelsky příjemným řešením.

Co víc dodat, jen že je vidět že na názor hráčů vůbec nehledíte a radši protlačíte další Weidemannovské vychytávky (aneb další věci na získání co nejvíce pěnez od lidí a totálně pohřbíte slibnou hru).

A jen taková malá perlička na závěr - na můj problém s přihlášením my dnes po jedenácti dnech podpora odpovědla ať udělám, to co už jsem udělal (smazání cache prohlížeče i flash playeru, vyzkoušení jiného prohlížeče) a taky navrhli aktualizaci aktuálního prohlížeče . Nutno dodat, že tímto způsobem se tenhle problém nevyřeší.
    Last edited by Darken1; 01.10.14 at 14:36.

Reply to Thread
Page 28 of 31 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast