Reply to Thread
Page 14 of 31 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 131 to 140 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Dávám si pár dní oddych jestli to takhle bude vypadat i potom tak končím tohle není krok zpět to je sebevražda

Server
    CLA01
    přišel jsem, viděl jsem, nechápu a odchazim se znechucenim z nadejneho projektu se stal neskutecnej balast, pokud se nestane zazrak a nevrati se puvodni update tak ta hra nema sanci....

Server
    CLA01
    to me pobavilo )))) preklad google toho prispevku nademnou )) zvlaste cast polib me v cerpadle )) alespon neci pozitivniho na dnesku....

Jsem přihlášen dnes a byl jsem šokován, jsem čekal až do MU. konečně vypořádat s hrou se, že stráví nějaký $ pro začínající hru. Beta chtěl Kase, otwatra verze kase chtěl, a teď to chtějí ještě QWA więcjej? ve jménu QWA HGW QWA, kterého jsem se zeptat proč? a jako Wala dostanete. Zdravím Vás srdečně ciul a končí vás dobrodružství. polib mě v čerpadle. PS Mám peníze a mají to hodně, ale vaše hladové rypák netráví ji.
    Last edited by Blesk999; 26.09.14 at 00:10.

Server
    CLA01
    Tak jak rychle jsem začal hrát, tak rychle s tím končím, bohužel.. Spousta změn je pěkný shit.

Server
    CLA01
    A ozaj de si mám zažiadať O takú ÚŽASNÚ robotu akú má Admin ?
    Chodí tu raz za uhorský rok nič nenapíše žiadne info žiadna odozva a ešte má za to plat ?
    Niekomu tu musí ten gél na vlasy udierať na mozog !

Server
    CLA01
    vazne ste tak nenazrani po penezich ze mi hlaska o zvyseni limitu vyskakuje pri kazdym sebrani zlata i kdyz sem este par tisic pod maximem??

Server
    CLA01
    Dobrý den.
    Jsem tu jako nový hráč, takže nerozumím až tak zcela všem věcem (i když dlouholetý hráč homam serie). Takže tento post píši z hlediska začínajícího hráče. Před aktualizací jsem stihl 11 level za světlo. Úmyslně jsem postavu smazal právě s tím, že není vůbec daleko a že mám možnost tento začátek zkusit znovu a porovnat ho. Nový patch vykazuje oproti původní verzi hned několik podstatných chyb.

Zaprvé bych rád podotkl, že původní začáteční lokace jak za temnotu tak za světlo byli velice dobře RP udělané a příběh se vyprávěl vcelku dynamicky ale postupně. V rozsahu této první části příběhu si myslím, že co by training system pro začínající hráče byl dostatečný. Nyní je uspěchaný, spousta informací je zhuštěna tak aby je sice začínající hráč měl ihned k dispozici na začátku, ale je jich příliš mnoho, než aby se newbie vyznal. Samotné sázení velkého množství úrovní, aby se začátek přeskákal a pak najednou šílený rozdíl potřebného množství zkušeností na další úroveň taktéž škodí.

Za druhé, z hlediska začátečníka je problém nově upravené město. Chápu, že systém má nějaký základ a jsou tam nějaké základní budovy, leč aby v rámci training system byl hráč nucen koupit budovy, může fungovat u her typu settlers, která má těch budov desítky a je tam několik vrstev ekonomie. Z tohoto hlediska třeba lituji, že jsem tu postavu na 11 úrovni smazal, protože městu jsem si alespoň na začátku udal směr vlastní.
    Samotné město z hlediska začátečníka je šíleně omezující díky nastaveným stropům. Podívejte pokud jsem klasický hráč a zahraji si během dne, dosekám se na nějaký ten 6,7 levelík a čekám že druhý den prostě nakoupím armádu a pokračuji ve hře, tak to bohužel nejde. Protože kapacita maximalní i když se mi načte přes noc není dostatečná aby pokryla základní maxima hrdiny (3 sloty po 70+nějaké zálohy). Další chybou je strop výběru daní z radnice, ani předtím to nebylo kdoví jak velké, ale prostě teď radnice 2 levelu (kterou mi quest systém vnutil) má strop 260 goldu za 6 hodin, což jsou asi tak tři bitvy o které zakopnu v lese, možná dvě. Takže prakticky je to absolutně zbytečný systém.
    Možnost rozšíření pomocí zvýšení úrovní v tomto případě sice pomůže, ale hráč přirozeně se rozmýšlí co by chtěl a nechtěl stavět a co by rád využil první, ale tento systém ho prakticky nutí stavět jen určitou cestou, tak aby vůbec hráč měl šanci udržet nějakou ekonomickou stránku vůči potřebám toho co hraje a jak bojuje.
    Uznávám, že tím, že v bitvě se npc vzdávají sice může ušetřit armádu a prodloužit požitek ze hry, ale prostě je šokující, že i po určité pauze kdy očekáváte, že si alespoň nakoupíte základ na plno a vyrazíte do boje, stále nemůžete nic dělat, protože kapacitu máte sice ve městě plnou a ihned ji nakoupíte, ale ta není srovnatelná s kapacitou hrdiny.

Jediné co mohu uznat jako plus jsou zajímavější npc. I já co by začínající hráč a low level class jsem pocítil docela zajímavou změnu v soubojích, když si už ty npc nejsou všechna podobná a jen mají jiný obrázek. Je to hezčí, je to zajímavější taková bitva. Ale to je to jediné pozitivum. (jo a ohnivé šípy mi u lučištníků přijdou jako fakt trapné řešení, původní abilita měla alespoň nějaký strategický význam v bitvě, tohle je prostě jen +dmg, nic víc)

Celkově hra prostě z hlediska začátečníka je horší. To mohu s klidem potvrdit. Hraji jen pár dnů a rozdíl předtím a potom je masivní a silně negativní. Hra není jednoduší pro začátečníky jak prezentujete, není ani přehlednější a naopak silně omezuje v rozjezdu a ani to že po bitvě hned dostanete ze začátku level není prostě řešení.
    Dokáži si představit, že tvůrci chtěli, aby hra byla více závislá na městech a stavbách a uznávám, že v té verzi "před patchem" jsem prostě dopad města nepocítil tolik, bylo to jen místo navíc. Takže s takovým nápadem sice souhlasím, leč výsledné řešení je velmi špatné a omezující a myslím, že to mohlo jít udělat lépe.

Server
    CLA01
    Po lognutí do hry jsem byl z dnešního downgradu opravdu znechucen a stala se pro mě nezábavná a bezvýznamná..Přitom mě dost bavila a měla budoucnost..Dnes se z toho stalo pay2win...S touhle hrou končím,ikdyž nerad,heroesy jsem měl vždycky rád A další downgrady ani nechci vidět..Mějte se tu famfárově..

Server
    CLA01
    Pochybuju, že náš BB to bude všecho vůbec číst když je tak vytížený tak zkusim co nejstručneji abych mu to ulehčil, kdyby sem velkou náhodou zase někdy zavítal.

/sem 30+13/

Líbí:
    - slevy v obchodě
    - zlepšení kombo šutru
    - tlačítko na distribuci jednotek

Nelíbí:
    - všechno ostatní

Nejhorší věci:
    - opuštění bitvy mě stojí kolem 7000 zlata, taky se vám to časem přestane líbit, párkrát denně a když důl lvl 7 dá 1480 zlata denně, artefakty se prodají za max 250 a z heroiců už zlato nepadá tak jako nic moc.
    - doly ve městě sou úplně k ničemu už, mam už jen dva na zlato lvl 5 a 7 a ještě je chvili necham jestli s tim něco neudělaj, jinak asi zrušit, doly na dřevo a kov co dávaj 20 25 30 35 ... snad ani nemá cenu komentovat, ste je mohly rovnou vymazat ze hry jako doly na mapách.
    - limit na suroviny a zálohy oboje za 3000 pečetí a dá to o 13 víc šampionů nebo o 2000 víc dřeva, hodně drsný. Otravný vyskakovací okna i když sem dost pod limitem nebo při přesouvání jednotek.
    - dělník za 3000 pečetí, jiný číslo než 3000 neznáte? Chci vidět jediného člověka který to koupí misto aby koupil suroviny přímo, rozhodně nikdo na lvl 30, to je čistej podvod na nováčky.
    - banner v knize kouzel, obtěžuje a tohle by si žádná AAA nikdy nedovolila, knihu kouzel otevřu xx krát za boj a tohle tam straší na každý stránce.
    - ikona na nákup svitků v bitvě taky obtěžuje, v knize kouzel má záložku takže je navíc i zbytečná
    - 3 úkoly to je čistá demence, mě to je fuk já stejně už dělam jen 3 denně ale novou postavu bych fakt už htát nechtěl

Levely 30+ nemaj žádný důvod pokračovat v hraní:
    - bonusy +5 +5 ke statům nejsou žádná motivace
    - nemá cenu plnit úkoly pokud máte suroviny nad limit
    - nemá cenu plnit úkoly pro expu, když nemají levely žádnou hodnotu
    - pvp je úplně o ničem pay to win srajda, neni šance uživit 100% ztráty a neni žádná balance a celý systém bodů stejně neni fér a neukazuje kdo je nejlepší ale pouze kdo má čas hrát 20 hodin denně nebo zlatou kreditku.
    - Zapomenutá místa úplně o ničem a ztráta času
    - Tydenní bossové už sou hodně repetivní po několika týdnech
    - Nájezdy nehratelné navíc expa nerfnuta téměř k nule, 120k xp za lvl 10 nájezd? To neni ani pro masochisty.
    - Moje motivace k hraní? No nic moc, mam jěště 18 dní kombo šutr a nevim jestli vydržim hrát ještě 18 dní moc nadějně to nevidim.

Chamtivost vývojářů je tak očividná, že ode mne už nic nuvidí, už z principu, na jednu stranu dostanem 10000 pečetí a máme 800 týdně z bossů což vypadá jako velkorysost a na druhé bannery, tlačítka na pečetě a omezení u všeho ve hře a nerf všeho co snad šlo. Vývojáři by si asi měli ujasnit kam chtějí směřovat. Protože naštvat jednim patchem 80% lidí a dalším už rovnou 100% to se taky hned tak každému nepovede.

Balanc ekonomiky asi nutná byla i když ne tak razantní ale snažit se z toho navíc vytřískat co nejvíc peněz je už prostě za hranicí dobrých mravů.

Co třeba další patch něco pro změnu přidat nebo vážně hodláte jenom vydojit co nejvíc v co nejkratším čase a pak to vypnout jako Kingdoms? Ubisoft si jenom timhle udělal několik tisíc nepřátel a jeho reputace se bude mezi hráči šířit rychleji než si myslíte a odrazí se to na budoucím prodeji ostatních her od nich? Vaše politika je hodně krátkozráká, většině seriózních firem na dobrém jménu záleží, vy na mě ale působíte spíš jako tuneláři nebo podvodníci.

Začít teď hrát druhou postavu a dokonce do ní investovat peníze? Rofl.
    Last edited by Desper; 26.09.14 at 05:22.

Server
    CLA01

Poděkování

Ahoj touto cestou bych chtěl poděkovat vývojářům za veškeré aktualizace a práci kterou na serveru dělají i když vývojáři jsou v tomto nevině, někdo musí rozhodnout jak to bude a vyvojář to pouze naprogramuje dle přání vedení takže díky by mělo asi směřovat spíše na management a produkťáky.
    když jsem do této hry poprvé přišel vydržel jsem tu snad obden od 8:00 do 02:00 stále bylo co dělat, hra nabízela neskutečné možnosti a spoustu zábavy .
    První patch nás všechny naučil jak lépe taktizovat a plně využívat herní mechanizmy, tento druhý patch nám otevřel oči a ukázal, že to vlastně nemá ani smysl hrát .
    Včera poprvé jsem hru vypl ve 21:00 a nějak sem si ani neříkal, že by mi mohlo něco utéct.
    Takže ještě jednou díky za ušetření mého času .

At se podívam kam se podívám vše je dost demotivační a myslím že nejen pro aktivní hráče .

peníze : mam nejakých 600 000 jenže mohu mít jen 140 000 takže i když vidím na zemi hromádku peněz mohu na ní jen koukat a neseberu jí
    artefakty : padne mi artefakt který nevyužiji - prodat to nemohu , nosit to nemohu, tak co s tím ? vyhodit je jedina možnost a už jsme zas u toho 30 minutavá bitva pro nic .
    Takže farmit artefakty už mě nebaví (on vlastně není ani důvod) , surovin budu mít taky brzy strop , penize žádne už neseberu tak proč to hrát ?

Taková perlička ze života :
    po boji se sandrem II kdy poprvé padl server ve fázy č3 kdy sem nedostal sanci zachránit armádu musel nasledovat uútok číslo dvě což se povedlo akorát jsem prisel opet o velkou část armády - možná že by jste tyto restikce měli nastavovat ve chvíli kdy budete mít servery stabilní nebot po techto dvou pokusech jsem již nemohl ani hrát nebot armádu kterou jsem měl rezervní jste mi smazali a dali za to peníze - dost komické.

Co se questů týče - hurá sebrali jste AP , asi jsem si to špatně vyložil když jsem to četl a řekl si no alespoň nebude omezení a mohu si dávat co chci, ale ejhle přijdu k tabuli questů a já už další dělat nemohu - páni chytří ktomu přistoupili opět po svém.

Docela mě zajímá jak to manageri mysleli ?
    farmit goldy nemohu
    farmit suroviny nemohu
    questama jsem omezen takže jich udělam pár a je konec
    možná jim křivdim a oni myslej na mě jakožto uživatele a rikaj si at se jde probehnout přeci tu nebude sedět cely den .

Sry ale nemám moc důvod tu být víc než je nutný, udělam si přidělený početl denních questů a hru vypínam .

když jste hru spustili dokonce jsem si poslal i sms neboť jsem viděl že to za to stojí , hratelnost byla parádní , ale do tohohle už investovat nebudu tady je tak stasně moc vidět že hra už není hra ale vysavač bankovního konta .
    Sice si zaplatím rozšíření batohu ale co z toho když veci co mi padnou nemohu prodat - k tomu si potřebuju zaplatit jestě navýšení poctu goldů co uskladním, no sry ale toto už je moc i na mě a to jsem byl velký zastánce patche číslo 1.
    Myslím si že lidi by vám ty peníze dříve rádi zaplatili a kupovali by si veci pokud by to dávalo smysl jako že dávalo.. ale ted do toho bude investovat opravdu jen blázen .

edit :
    Nezkusili jste třeba vymyslet system že bychom vám posílali měsíčně 100,- a vy by jste naslouchali hráčské komunitě ?
    Také by nebylo špatné vyházet stávající management a najmout jiný, tento totiš vaší společnosti škodí, připravuje je o dobrou pověst značky , hráčska komunita mizí a típ padem i vy přicházite o vaše oblíbené kulaté zlatáčky .

toto je muj subjektivní pohled na hru a muj feedback .
    Last edited by BilyPrinc; 26.09.14 at 15:17.

Reply to Thread
Page 14 of 31 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast