Reply to Thread
Page 6 of 31 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    @Kretas - nebyla ta první náhodou Heroes Kingdoms??

@Zaja - Pokročilé volby (neboli Go Advanced v angličtině)

Server
    CLA01
    A ja jsem si myslel ze aktualizace jsou od toho aby se hry vylepsovaly...
    s timhle tim pristupem hra velice rychle skonci.

Server
    CLA01
    Nebudu podrobně rozepisovat co jste zase zmrvili, protože jste v podstatě zmršili na co jste šáhli. Pročetl jsem tu hromadu exkrementů a myslím, že se vám podařilo totálně zprznit poslední zbytky hratelnosti. Zrušení dolů, limit vyprodukovaných surovin, omezení počtu jednotek u hrdiny i ve městě, nakupování svitků přímo v bitvě, zrušení bonusů za dračí levely, jenom 3 úkoly v deníku, ústup z bitvy.... to jsou přesně ty změny co hráči požadovali? Nikde jsem takový požadavek nečetl. A vrchol je že pustíte patch s bugem o kterým víte: "Přepracovaná počáteční fáze hry může způsobit, že se hráči zaseknou v prostředí." To si děláte z lidí spodní záda! Kdybych byl šéfem a můj zaměstnanec přišel s takovým vylepšením mého produktu, tak se zastaví v lepším případě až na pracáku, v horším pro něj přijede černá sanitka. Hry by měli vytvářet programátoři a ne nagelovaný metrosexuálové v obleku. Bugisoft a BlueBanditos zazdili velký potenciál hry svojí nenažraností. A už teď mám obavy jak dopadne 7 díl klasických Heroes, protože 6 dodělali tak, že jí radši odpískali.

P.S. vidím, že můj podpis od minulého patche získává na pravdivosti
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Hlavně je většina změn šita horkou jehlou bez nějakýho většího rozmyslu. Třeba změna úkolů v 5 kapitole spočívá v tom, že přidali plošně 15% expy a v pár případech zas 15-30% expy ubrali, jinak s náplní úkolů neudělali zhola nic takže úkoly na 3 boje za 38k expy zůstaly stejný akorát teď dostanem 44k expy, většina úkolů za 77k bude 89k atd. Takovýhle "předělání' úkolů bych zvládnul taky a za 5 minut hotovo.

Zajímavý je, že cena surovin v obchodě se snížila na polovinu a jěště se množství surovin zvýšilo 2x. Zatímco příjem surovin ve hře byl nerfnut nehorázně.

Malý příklad důl na zlato ve měste lvl 6 dá 1100 zlata za 6 hodin zatímco vozík zlata dá 136 110 zlata za 4499 pečetí. Nechápu proč se vůbec obtěžují s nějakou balancí v pvp, 100% ztrát jednotek už nikdo bez kreditky nebo velkých zásob zlata neuživí. Jako bonus se razantně snížila cena mana potek a svitků .. to bude teď srandy v pvp, to si teď mágové teprve pořádně zablbnou
    Last edited by Desper; 24.09.14 at 17:20.

Server
    CLA01
    co se stane kdyz jako napriklad nyni nam v pulce boje proti tydenimu bossovi zarval server chybu prihlaseni odhlasilo nas to a pak kdyz jsme se pokouseli dostat zpatky do hry asi 5* chybu 20 a pak to odhlasilo postavu? to bych prisel o procentualne treba placnu 50% armady na tydenim bossovy ktereho chodim bezeztratove jen kvuli blbosti serveru?

Server
    CLA01
    když to tu tak čtu tak taky něco napíšu dával jsem této hře velkou naději protože mně opravdu bavila přímo jsem se do ní ponořil , předchozí update sem vzal sportovně a hned jí přijal protože i přes razantní změnu v skillech se to dalo pořád dobře hrát jenom to chtělo jinou taktiku a to jsem rytíř za azyl ale tohle jste opravdu přehnali jestli to opravdu zavedete tak z 99% končím.

Server
    CLA01
    Ještě bych se chtěl dotázat, jestli přibude možnost si ve hře zakoupit povolení k odstřelu bossů - slabší hráči by to jistě uvítali. Přece jen to děláte pro lidi, tak by jste jim mohli vyhovět. Po začátku bitvy boss poklekne a řekne: "Vzdávám se mocný vládče kreditky".

Server
    CLA01
    nejhorsi je, ze mi to nepripada ani tak jako "zaplat zaplat zaplat!" na hrace ale spis jako "chcipni! chcipni! chcipni!" na hru..

Server
    CLA01
    Třeba už je ta hra přestala bavit :-(

Server
    CLA01
    Většinou to zde jen čtu,ale teďka mi to fakt nedá. Beru,že je to Beta,ale co to je prosím vás za patch? Tohle je první browser hra u které jsem vydržel a člověka chytla.Hrál jsem na dřívějším VIP/technickém test serveru,pak uzavřenou betu a teďka otevřenou. Dříve se člověk těšil na každou aktualizaci a co nového s ní přivedete (vylepšené jednotky,nájezdy,obléhačky,zapomenuté místo....samé dobré věci),ale teďka místo toho člověk tu kroutí hlavou co se hrou dále děláte. Předešlí Update jsem vzal tak nějak...no neřešil jsem ho,ač hraji za Azyl - rytíře,tak hraji za něho dál, ale čekal jsem teda něco jiného. Docela nechápu, když na Test serveru vám na tu danou verzi hráči nadávají,že ji posléze vypustíte do světa. A pak se oháníte věcmi typu, že to berete globálně, že musíte to mít na všech serverech, že všeci hráčii si to musí zahrát a pak až brát zpětnou vazbu. Nemyslíte si,že když ti na test serveru na to nadávají, tak je potřeba něco změnit?podívat se na to než to vypustíte? Vy to zkrátka vypustíte a je vám to jedno. Pak to vypadá tak, že z dobré hry co byla dříve, se stane zase a pouze tuctová web broweser hra, kterých je tu milion a která lidi nutí aby do ní sypali peníze, jinak si ji pořádně nezahrají/nebudou mít šanci. Čekal jsem teda, že když už si člověk bere pod svá křídla takovou značku jako je HoMaM, tak že se bude aspoň snažit ji držet v takové kvalitě jako její předcházející díly(3 díl,5...).

Tenhle patch co bude 25? Upřímně si z lidí děláte srandu ne? Snížíte/zpomalíte produkci jednotek a k tomu napíšete že jednotky jsou tím pádem vzácnější - v čem jsou vzácnější?šak jste jim nic nepřidali(schopnost, nezvýšili žádne atributy...), tak čím jsou vzácnější? Teď to bude, že člověk bude dýl čekat než se mu vycvičí jednotky. Prostě chcete,aby člověk byl tlačen do toho aby za pečetě pak něco urychloval a vrážel do toho peníze.

Snížení surovin - Opět proč? Beru argument,že jich pak má hráč mnoho a nemá s nima co dělat, ale tak přece, když někde vemu, někde musím přidat no ne? Tudíž Snižíte přísun surovin,tak třeba zlevněte o trochu budovy. Trochu to postavte do roviny. Takhle zase,člověk bude trčet a čekat než bude mít suroviny a pokud je pravda co Desper psal s tím,že když si vemu to co doly vyprodukují za 6 hodin a to co dostanu ve vozíky za pečetě. Zase nenutíte člověka do toho, že musí do toho vrážet peníze aby se kloudně hnul dopředu?

Stavební povolení - 999. Hezké, ale na co mi to je?Kolik byl předešlý limit? Jsem ve 4 kapitole a mám 20 povolení volných, že nevím co s nima mám dělat. Spíš jste měli zvýšit šanci na získání povolení, než zvýšit limit. Takhle to je taková změna nezměna,která nic neřeší(pokud teda nějaký blázen si nekoupí plný pytel povolení..).

Doba výstavy upravena - Podle posledních patchů tipuju, že se prodlouží(a to dost). Ač by člověk byl rád, kdyby se snížila (v závislosti na změnách surovin)

Systém AB - jediná dobrá zpráva bych řekl, ale když si vemu, že jste odstranily AB ale udělali změny ve výrobě jednotek/surovin - tak si říkám, že se ty věci navzájem vynulují, ale uvidíme.

Limit počtu jednotek co hrdina může mít beru - je celkem divné když člověk s sebou tahá 1500 strážců a využívá v bitvě pouze 290. Ale zase udělat limit tak,aby člověk nemusel po každé druhé bitvě do města. Zkrátka zlatý střed.

Limit surovin - Zase,nevím přesně jaký limit si mám představit (budu moci mít jen dám příklad 5000 dřeva u sebe,nebo jen 1000),a co úkoly se surovinami spojené - Přines 1000 dřeva a 300 kovu atd?Upravý se,nebo se úplně zruší?

Dělnící v domech a jejich zvýšení za pečetě - styl kdo zaplatí ma víc, řeknem si narovinu. Uvidí se jaký bude rozdíl mezi tím "základem" a pak tím,že tam přidáme další dělníky.

Radnice lvl. 3 přidá o jedno místo navíc - potěší:-)

Zrušení cvičitele - Mě osobně to nějak nevadí, nikdy jsem ho nevyužil, vždy jsem trénoval pokročilé jednotky z města, ale věřím, že někdo toho využíval.

Limity úkolů - Aby se zpřehlednilo. Co to je za vysvětlení? Neřeknu, kdyby dosavadní byl špatný a nepřehledný,ale současný je v pořádku (dá se schovat,otevřít,označit...nic nepřehledného). Spíše, zase člověk bude trávit více času tím že bude pendlovat mezi tabulemi úkolů. Víc nic.

Dračí rytíř - nevím,nejsem na lvl 30(jsem lv25) :-) takže nebudu mudrovat.

Ústup z bitev - jsem se musel pousmát nad zmínkou předešlích dílů Heroesů, jak se snažíte poukázat na předešlé díly a prvky v nich. Beru ,že to bylo moc snadné teďka ustoupit, ale mám spíš z toho špatný pocit než dobrý,zase to bude hráče někde "Držet/nutit zůstat" a opět se změnou výroby jednotek/surovin se mu moc nebude chtít utíkat(ne že bych zdrhal,to ne,ale plnit úkoly v nichž má člověk zabít určitý počet jednotek. Co když budu hledat Pekelné pány a v té bitvě je nebudu mít, takže ji holt budu muset dohrát nebo ztratit vojáky.). Plus známý prvek "Za pečetě se mrkni proti komu hraješ" asi tušíte kam s tím mířím. Záleží ovšem, kolik jednotek člověk ztratí když uteče či jak moc zlata bude nucen platit. To už tam nepíšete.

S tím,že se snažíte trochu víc frakce rozlišit/vyvážit dané jednotky - Viz změna u lučištníků a kušiníků - s tím souhlasím.Uvidí se jak to dopadne.

Vyúka přepracovaná - palec hore, ale s tím, že dáváte do oběhu verzi s bugem(viz. zásek, tak jen dejte Teleport do města) - vážně?nebylo by lepší počkat o verzi později a dát tam fungující verzi než buglou?

Denní přihlášení - na nic, Kámen naděje, mnohem lepší než nejaké automatická bitva - Když už jste vzpomenuli u Ústupu z bitvy, že to bylo v předešlích Heroesech. Tak co kdyby jste se drželi taky toho, že když v klasický heroesech měl hráč mnohem lepší armádu než dané NPC tak nemusel ztratit v automatické bitvě žádnou jednotku -případně oni zdrhli (oproti tady, když půjdete kamkoliv tak vždy 15-20 procent ztráty,pokud jsem pochopil správně). Rozdíl nemyslíte? :-) Takto by měly ty automatické bitvy tady nějaký trochu smysl(ono když člověk chce projet takhle 7-8 bitev na suroviny,to pak vnímá spíš jako otravu to odehrát,než aby ztrácel zbytečně jednotky na automatickou bitvu). Případně to upravte jinak,než že hráč bude ztrácet armádu za to.

Cpaní Shopu všude možně - pokud ty přiložené screeny z dřívějších komentů jsou pravdivé, tak člověka neotráví víc to, než že musí čumět/číst ohledně nějakých podělaných shopů. Pokud budu chtít si něco koupit tak tam půjdu,a ne to cpat všude možně(tím lidi víc nenalákáte,teda aspoň mě ne,to spíš otrávíte).

PvP zmiňovat nebudu, pokud chcete udělat nějaké "Competitive PvP" tak smeťte ze stolu vše a mrkněte se pořádně na balanc Rytíř - Klerik (DK - Necro),zrušte nějaké kupování svitků v bitvě a zrušte ztrátu armády,případně ji nahraďte něčím jiným.Pak bude řeč o něčem takovém. Dosavadní PvP tady bych vůbec ani na míle daleko nenazýval "Competitive"

To bude asi tak vše co jsem chtěl(pardon pokud je to dlouhé):-) .Berte to jakože můj názor na dosavadní stav hry(a na tenhle changelog) a beru, že "100 lidí,100 chutí":-) Uvidíme co z toho nakonec bude.

PS: HoMaM 5 to jistí:-)

S pozdravem

Miraen

Reply to Thread
Page 6 of 31 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast