Reply to Thread
Page 4 of 31 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Aktualizace komentu #6
    Last edited by Darken1; 24.09.14 at 00:37. Reason: Dokonáno jest :D

Server
    CLA01
    jak tak hraju, tak mi k tomu ustupu z bitev napadla takova vecna.. to jako budu v pripade nekorektniho nacteni bitvy (kdy mam pouze mapu bojiste, zadne jednotky, zadne nepratele a zadne kolo nezacina, refresh klienta nepomaha) prichazet o jednotky misto o ab jak je tomu ted v tech nejhorsich pripadech, kdy proste musim vzdat boj, protoze nic jineho udelat nejde?

a aby se zasmali vsichni, zpusoby jak vytvorit zminovane nekorektni nacteni boje:
    1) pokus prizvat 2 lidi. novacci obcas zkouseji sehnat silnejsiho hrace a pak na to nabalit jeste kamarada.

2) spolubojovnika to vykopne u nacitani boje. zejmena nase milovana chyba 12. nikdo nevi co to je, ale kdyz mi to lidi hlasi, uz vim, ze budu vzdavat boj.

3) zakolisani internetoveho pripojeni u nacitani boje. staci, ze se strati par packetu a u single boje vas uz ani refresh nespasi :-) u skupinoveho boje vas v tomhle muze zachranit spolubojovnik, jestli se mu to nacte korektne (kdyz date refresh vcas, prijdete do boje, kde jste vynechali treba tah hrdinou nebo nakou jednotkou, ale pokud vas to nevykopne, tak se u nacitani synchronizuje bojiste aby ste oba videli to same a to je spasa nekterych boju za ab)

+ obcas se to stane bez zjevne priciny, bez jakehokoliv pravidla, ktere bych si vsimla.

Server
    CLA01
    Tak sem strávil pár hodin na test serveru s lvl 32 nekromantem a nejsem si jistej jestli si vývojáři vůbec nějakej feedback zaslouží, protože ho stejně vesele ignorujou, takže jen pár bodů.

1) To už se Ubisoft a Teut Wiederman totálně pos*ral? Jak řek o LoL, že za cenu ztráty 60% hráčů by zvýšil přijmy dvojnásobně, myslim, že tenhle update nebo ten další už se mu to povede. Jako kdo pak zůstane na serveru hrát se jděte podívat na německej server ten už je polopráznej po minulym patchi.

2) Ubisofte takhle se to nedělá, buď máš dobrou hru a peníze přijdou samy nebo jí nemáš a je jedno jaký finanční model uděláš, MMHO je dobrá hra ale je tak v půli cesty a hlavně chybí content pro vysoké levely, ale těmahle změnama jí pomalu pohřbíš, každá free to play hra potřebuje velkou základnu hráčů, nikdo nebude vyhazovat tisíce ve hře která má počet hráčů jak nějakej free shard WoW server (pár tisíc).

3) To jak tlačíte na pilu s pečetěma už je vážně moc.
    - Banner v knize kouzel? To ste se už úplně pos*rali?
    - V bitvě je furt jen 8 slotů na kouzla ale přidat tlačítko na nákup svitků to jde že?
    - Po každym přijmu surovin vyskočí okno s navýšením limitu surovin pokud máte plný limit.
    - Začíná to vypadat jak nějaká low budget korejská srač*a co ze zoufalství neví kudy kam.

4) Změny nemá cenu komentovat vůbec - všechno ale úplně všechno je negativní. Nenašel sem jedinou pozitivní změnu kromě tlačítka na distribuci jednotek a slev v obchodě. Jako update na facku vážně, po tom minulym sem nečekal, že přijde něco horšího ale překonali ste moje očekávání.

5) Nerf, nerf, nerf, nerf a pokud se vám to nelíbí jděte pryč nebo vytáhněte kreditku.

6) PvP jěště víc pay 2 win = Líhně jednotek 50% nerf, nákup svitků za pečetě přímo v bitvě, příjem zlata nerfnut téměř k nule, lvl 10 zlatý důl v hradu dává 3300 zlata, obchodníci vykupují modré/zelené artefakty lvl 30 za 200-300 atd.

7) No gratuluju můj odhad je, že ztratíme 20-30% hráčů. Myslim si, že Ubisoft si kálí do vlastního hnízda a měl by toho šaška Teuta vyrazit dřív než bude pozdě, má na svědomí všechny finanční modely a monetizaci všech webových ale i jiných her od Ubisoftu. Problém ale je, že třeba WoT vydělá víc než všechny MMO hry Ubisoftu dohromady a Ubisoft se radši plácá s pár tisícema lidí na serverech ale hlavně, že maj monetizaci 30-40% a Teut si nad tim honí brko. Ten chlap mi vážně pije krev. Ať si děla co chce ale ať se nesere do MMHO.

Server
    CLA01

Server
    CLA01
    PS. Jěště takovej detail .. úlomky na rychlost a expu si už u lékárníka za goldy nekoupíte ani nikde jinde.

Server
    CLA01
    Omlouvám se za poněkud obsáhlou reakci... ale toto snad jinak nejde....

Já blázen, chci víc a víc....
    Ty plať, zda nechceš mít nic...
    dal sem Ti návnadu,abych naučil Tě s ní žít..
    Tys nečekal zradu, se mnou chtěl si jít...
    teď tiše Ti kradu, vše co jsem Ti dal,
    Ty umíráš hlady, jen proto abys hrál....

minulý patch jsem přešel mávnutím ruky... říkal jsem si, že je to trochu drastické, nicméně stále hratelné...
    co jste nachystali ted... zdá se mi skoro až neuvěřitelným...
    Holebáte se titulem FREE MMORP hra... avšak po této aktualizaci je hra bez šáhnutí do peněžek téměř nehratelná...

Snižujete limity velikosti armády, kterou může mít hráč u sebe.. ať už ve slotech pro boj, tak i v záloze... zcela nelogicky snížíte limit pro posádku v hradech... zároveň k tomu zvýšíte čekací produkční dobu armády... aby toho nebylo málo, srazíte limity pro vlastnictví surovin, které vedou k možnosti vlastnit a nakupovat armádu... zároveň s tím, snížíte možnosti tyto suroviny získat.. k tomu navíc zrušíte možnost vylepšení jednotek, a to i přes to, že to bylo za suroviny, které jsou dosti vzácné.. a nyní budou ještě vzácnější... jelikož jste omezily limity na qesty, za které se tyto suroviny daly získat.... Zcela nepokrytě oznámíte, že to vše vlastně jde vyřešit nakoupením za pečetě..... které rozhodně nejsou levné...
    Určitě nemusím podotýkat, že armáda je hnacím motorem celé hry...
    pro malé uklidnění oznámíte, že můžeme mít !999! stavebních povolení :-O jsem ve 4 kapitole.. mám 3 města, stále 26 zbývajících povolení... neumím si představit jak bych mohl využít 999 stavebních povolení... zvláště přihlédnu-li k době, kterou trvá některé další vylepšení budovy.. mám to chápat tak, že např. při použitém 300stém stavebním povolením budu čekat na vylepšení budovy třeba týden? Že během vylepšování některé budovy nelze stavět, nebo vylepšovat jinou budovu je všem jistě známé.... Situaci opět řeší urychlení výstavby za pečetě....
    konečný důsledek je, že nebudu schopen vylepšit své produkční budovy dostatečně rychle, aby mi produkovali suroviny na nákup a výstavbu armády pro plynulý (píšu plynulý, nikoli rychlý) průběh hry.....
    To kompenzujete větším získávání expů... a zrušením AB... ovšem za předpokladu, že bitvy budu vyhrávat... což bez armády nejde..
    Zrušení AB povede k tomu, že hráči (zvláště ti noví) se poženou jen za příběhem.. odpadne jim nutnost expení, neboť si pomoc vyprosí od některého hráče... ovšem sami si nebudou schopni vybojovat ani hromádku dřeva....Zkrátka nebudou mít dostatek zkušenností na to, aby hru vůbec mohli sami hrát...
    O motivaci pro Dračí rytíře již bylo řečeno dost. Stejně jako u WOW a dalších her.. nyní po dosažení max lvlu nemá hráč důvod pokračovat... Odpadnou výhody za získání dalšícho lvlu... a tedy i touha neustále stoupat... proč taky? Hra pro ně přejde v pořád se opakující stereotyp... (to i pexeso je zábavnější... )
    zrušení možnosti ústupu bitev... znamená hrát tedy radši jen snadné, nebo možná vyzývavé bitvy.. všecky další si hráč bude muset předem prohlédnout detaily nepřítele.. tzn. utrácet každou bitvou pečetě... a zvlášt rytíři doufat, že nedostanou volný terén... jelikož vzhledem k výše zmiňovanému nedostatku surovin (tím myšleno i zlato) nebudou mít možnost se z bitvy vykoupit...

NEJVÍC nepochopitelný pro mě je bonus za pěti denní přihlášení: zrušíte vcelku šikovný kámen a zavedete naprosto zbytečnou 5ti minutovou! licenci pro automat. bitvu..... kterou hráč pomalu ani nevyužije.... Vážně stojíte o to, aby se Vám hráči přihlašovali pouze 3 dny a pak si dali pauzu?? :-O

na závěr snad jen: zavedení levnějšího nákupu v obchodě za pečetě je sice hezké gesto, ale pochybuju, že na to vůbec hráči budou mít.. když vše utratí přímo ve hře....
    Last edited by IceKasparek; 24.09.14 at 03:36.

Server
    CLA01
    Takze jako u posledniho ,,updatu,, pujdem zas o pet levelu dolu, neni to nic vic , nic min. :-D

Server
    CLA01
    Nějak nechápu kdo a z jakého přišel na limit surovin?!
    Limit jednotek sem si řikal že musí přijít ale tak brutální... jak asi mám pak přerozdělit jednotky
    proč dělat ukoly pro ZK, když jsem lvl 30 a darčí jsou k ničemu
    PvP je nehratelný, jelikož jsem rytíř a jít na pvp by mohlo znamenat pak dva dny vůbec nehrát abych doplnil army
    ...atd atd mohl bych pokračovat pořád

už je mi jasné proč na to český CoMa tak moc kašle.
    do teď jsem mmho hrál cca 8 hodin denně a kupoval pečetě. Ale po tom co tu čtu, *****
    kouknu jak to bude vypadat a nejspíše off, radši půjdu vrážet prachy a čas do jiné hry

Server
    CLA01
    já jsem hrál všech 6 dílů ale toto se mi na srovnání nepozdává na příklad jen to že ve městě nejdou vyměnit suroviny na trhu .nač je mi 10 000 dřeva když jej nemůžu prodat nebo vy měnit? dále omezené sklady a armáda jen určitý počet nač se sebou tahám když jejich k použítí jen určité množství ?a podobné věci

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Už je to zavedený na test serveru, zavedli to dva dny před puštěním na live servery a klidně i s chybou, kde můžeš zůstat viset v meziprostoru ve startovní lokaci. První reakce na testu byly taky velmi negativní, ať už se jedná o zavedení limit, zlevnění všeho v obchodu za pečetě a zavedení dalšho p2w odpadu (perma zvýšení limitů na suroviny, ! kupování svitků v bitvě !). A rozčilovaní je na místě, protože tohle ve velké většině nejsou změny pro hráče spíš tlačení na pilu aby si toho lidi co nejvíc koupili.
    No já to myslel tak že i po minulé aktualizaci hodně lidí nadávalo a většina si nakonec stejně našla cestu jak hrát Navíc ikdyž sem do hry investoval jak čas tak peníze tak než bych se naštval tak mě opravdu spíš rozesmívá jak někdo kdo má relativně dobrej produkt ho dokáže "vylepšováním" úplně pohřbít (proto sem tam taky s lehkou nadsázkou popisoval provděpodobné složení pracovního týmu UBI )

Jináč kouknul sem na tvůj aktualizovanej koment plus pročet pár dalších novinek s test servru a je to tu zase já to prostě nepochopím jak někdo může vymyslet tyhle změny, přednést to na poradě poplácat se po zádech nechat to naprogramovat a pustit to do světa.Stím že teďka je to ončo

Smysl uvažování ubisoftu dobře popsal třebas i Desper,zvlášť třetí bod mě hodně pobavil : - V bitvě je furt jen 8 slotů na kouzla ale přidat tlačítko na nákup svitků to jde že? to bohužel říká vše A banner v knize kouzel to už je teprve vychytávka

No nic padám do práce ale dobře sem se zasmál takhle po ránu,občas si myslím že i můj šéf je trocha blbec ale evidetně ještě pořád dobrý

Reply to Thread
Page 4 of 31 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast