Reply to Thread
Page 21 of 31 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 201 to 210 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Hmm,a některé bitvy jsou problém dát i s mágem beze ztrát ,např. ty blbé obléhačky na vyšší urovni.Než se probourám k tomu zápalnému katapultu tak ten jeho ohnivý utok mi zdecimuje také poměrně dost jednotek a o dalsí ztráty se starají věže a ostatní jednotky.Další věc je že když už nepřátelé ustupují tak by mělo být alespon umožněno hráči dolečení jednotek pokud nějaké ma nabyté a ne kvůli tomu bojovat až do konce.

Server
    CLA01
    hrál jsem před posledními dvěma patchi - pro mě jako velkýho fanouška hra super, hratelnost ok, cíle do budoucna taky nějaké byly..
    potom přišel minulý patch kde mi to totálně znechutili, herně (změna kouzel, zdražení všeho atd.. - no nic dalo se tomu přizpůsobit a hrát dál - jak to většina udělala)
    já se na to ovšem vykašlal - nez toho důvodu že bych to nedokázal uhrát - dokázal a chvíli to byla i výzva.. ale z důvodu chování BB - prostě se mi nelíbil jejich přístup ke hráčům a očividné tahání peněz okořeněné hloupými výmluvami ve stylu, že to hráči sami chtějí,oni jen reagují na zpětnou vazbu - přitom kdyby reagovali na zpětnou vazbu tak to stáhnou hned z testu, kde jim na to každej nadával, nebo (kdyby jejich IQ bylo někde u houpacího koně) po prvním nasazení kde jim na to prozměnu každej nadával, ale nasadit to všude a jako další zdůvodnění napsat že čekaji na zpětný názor všech hráčů - to byl totální výsměch hráčům, v tom okamžiku jsem se rozhodl že počkám na další patch jestli odstraní alespon něco z toho co natropili..
    a hádejte co se nestalo??
    přišel další patch na který nadávaji snad úplně všichni, patch který totálně rozsekal příjemnou hratelnost hry a má za cíl jenom všude narvat reklamy a odkazy na nákup nebo využití pečetí bez kterých si hru ani nezahrajete...

takže děkuji za totální zmrvení mé oblíbené hry (ne tenhle paskvil ale původní heroes) a nashle

P.s. možná se přijdu za měsíc podívat na forum jak si vede další patch a jestli se mu povede udržet tempo v nasírání hráčů, jaké nastolili poslední dva - nedovedu si představit co by tam muselo být aby si udrželi takhle vysoko nastavenou laťku - ale v BB je očividně pár lidí s velkou fantazií, takže možné je opravdu všechno:-D

P.s.2 ten zbytek co tu ještě zůstane hrát - pěkně s sebou nechte zametat a cálujte at tam má kdo vymýšlet další povedené patche...
    Last edited by Teseract; 27.09.14 at 19:39.

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    pozn. všichni královniny pavoučci: po novém absolutně nehratelná mise. než se hráč vůbec dostane na tah je pavouček mrtvy

Server
    CLA01
    Ústup jednotek - to je naprosto zbytečná inovace. Soupeř se buď vzdává když potřebuju doléčit armádu nebo ve chvíli, kdy už je vlastně mrtev. Po posledním úderu se objeví hláška o vzdání a zároveň o konci boje. Kdyby tu funkci programoval někdo, kdo zná serii HoMaM, tak by věděl, že slabá armáda se vzdá před bojem a ne na konci souboje.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    21 Strán a zbytočne ja som tu do teraz nevidel reakciu ADMINA
    Ako sa povie má na Saláme a že vraj ONI dávajú PATCH po hráčskej odozve
    A že hráčska odozva je pre nich Dôležitá.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Tak po posledním patchi jsem došel k poznání, že za tyhle brutální změny směrem k nehratelnosti si můžou sami hráči.
    Samozřejmě ne ti obyčejní, které každý den potkáváme v chatu s žádostí o pomoc od někoho alespoň na 28 levelu proti bossům okolo 10levelu. Ty jsou tady žádaní, protože se svojí strategií "kamikaze" kdy jsou schopni ztratit i proti hrozbě "lehká" polovinu armády musí neustále nakupovat jednotky, utrácet zlaťáky, krystaly a hlavně pečetě za hromady svitků a věcí co by jim měly pomoct v boji. Za změny může ta část hráčů, která hru hraje líp než vývojářský tým a ještě se tím chlubí na youtube v přiložených videích, na fóru, sociálních sítích nebo v chatu. Poráží ty nejtěžší "smrtící" hrozby beze ztrát a týdenní bossy si dávají jako chuťovku před spaním. Syslí stovky tisíc zlatých, dřeva, kovu a krystalů. Neztrácejí vojsko v boji a neutrácí pečetě za zbytečnosti. A navíc pomáhají slabším hráčům aby ani oni neztráceli armádu v bojích svojí pomocí nebo vytvářením návodů jak začít hrát, jaký jednotky používat a co budovat.
    Stále si stěžujeme, že vývojáři nesledují hru a naše reakce, ale poslední změny svědší o opaku. Sledují nás pěčlivěji než StB a vyhodnocují každý náš úspěch, naše vitězné výkřiky, že jsme sejmuli dalšího bosse beze ztrát a naše komenty na fórech o snadnosti farmení surovin. Takže je na čase aby tihle borci hru opustili a nekazili finační zisky firmám Bugisoft a BB (BlueBanditos) a nesnižovali jejich vývojářům sebevědomí svojí kvalitní hrou.

P.S. Ve hře se vyskytuju pod jménem Mrochomor a spousta z vás ví, že jsem jeden z těch co patří mezi ty hráče, co pomáhají slabým a hrají bez roztáčení místní pečeťové ekonomiky.
    Může mi někdo vysvětlit proč samostatné téma bylo přesunuté a schované mezi příspěvky do diskuze?

Server
    CLA01
    A mohli by jste příště nový patch aplikovat v pondělí aby jste měli celý týden na doladění před víkendem?

Server
    CLA01
    Zpět k tématu:

osobně mi nejvíce vadí omezení úkolů a ustup. Plus dračí levely.

Ústup - (to je podle mě takový kixk že jsem tomu založil vlastní vlákno) - pokud server nerozliší kdy jsem ustoupil a kdy spadlo připojení (což bylo dříve ok) a pokud běhen hodiny spadne 4x pokaždý když dokončím souboj... je to špatně. trestat za ústup? Ok. Trestat za nestabilitu serveru - to se začátečnícká chyba hodná studentů programování na střední škole.

Druhý problém je naprosto nesmyslný výpočet toho, kolik jednotek umře.

Je třeba změnit NÁVRH celého toho systému, ne ho ohýbat na koleně /opět, jak ten studentík co poprvé dělá v C++ malý projektít a ono to nefunguje jak by chtěl a je líný to napsat znovu a pořádně). Mimochodem NÁVRH - to je to co je po ANALÝZE (to je to co u vás asi chybí - souvisí to s feedbackem) a co je před IMPLEMENTACÍ. Je prostě potřeba, by vedouctvo pochopilo že systém - něco jako ANALÝZA => NÁVRH => IMPLEMENTACE => JINÁ IMPLEMENTACE => ÚPRAVA PŘEDCHOZÍ IMPLEMETACE je ŠPATNĚ. Po omplementaci je zase analýza (zkušeností + feedbacku) a návrh toho aby to fungovale, ne ohnuti toho co je... to by měli pochopil taj programátoři (ti za to občas nemůžou) tak ti tydýti nad nima co je honí s termínama.

Je třeba zmenit komplet systém nejen NAD bojem (automatická bitva, výpočet obtížnosti, zobrazení jednotek) tak systém uvnitř (nastavení jednotek, autom. pohyb).

- automatická bitva: Je hloupost vást automatickou bitvu za pečetě a ještě s nesmyslně vysokými ztrátami.
    => automatická bitba jde zapnout vždy se ztrátami (vysokými), nebo jde zapnout, řekněme tomu třeba strategie draka, dračí vnuknutí, to je fuk, prostě "lepší" strategie která ztráty silně sníží
    - zobrazení jednotek: Série má dlouho historii v zpřesnění rozpoznávání složení skupin (několik snovaček, dav ghůlů, skupina upírů). je hloupost jej nevyužít.
    => přesný počet jednotek za pečetě (byt dle mého špatné řešení, navrhuji dále jiné) řikejte tomu třeba dračí pohled, bez pečetí označení síly/složení skupiny/složení z označení
    mnoho/dav/legie...
    => plus je to další možnost jak přidat schopnosti napž. při draří levely - zrychlený pohyb, zlepšená přesnost prozkumu, lehce ( i malý ale přesto znatelný bpnus dá dračím levelům smysl) snížené automatické boje...
    - pečetě za boj - pečetě jsou aktuálně za nahlédnutí + autom. bitvu.
    => je mnoho a mnoho jiných možností, zajímavějších, které lze využít:
    - volba místa boje (překážek hodně, málo, více)
    - příprava před bojem (umístění zátarasů)
    - zpoždění (nasazení nepřátelských jednotek později, kouzlo zpoždění na neáhodný stack)
    - otrava zdrojů (jedna/víc jednotek sjou od začátku tráveny)
    a mnoho a mnoho další věcí které obsah PŘÍDÁVAJÍ a ne ubírají.
    - obdobně pak bonusy na straně utočníka (formace, pozice, dočasné zapnutí "opevnění", apod.)
    Last edited by Rauksul; 27.09.14 at 22:08.

Server
    CLA01
    první článek mužu jen podepsat skvělá hra kterou pár nenažrancu zmršilo

Server
    CLA01
    kazdy chce vydelat.. o tom zadna.. ale nesmi to prerust v nenazranost coz se podle meho po poslednim patchi stalo. vse spoplatnene a ted jeste do toho se do hry neda ani lognout... reseni v nedohlednu... oznameni pro komunitu taky zadne.. nevim no.. smutny konec hry ktera mohla mit potencial....a ted mam jeste cast fora v cestine cast v anglictine a cast v polstine... WOW

Reply to Thread
Page 21 of 31 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast