Reply to Thread
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21 29 30 31
Results 301 to 304 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Tak jsem se přihlásil asi po 2 měsících v domnění, že proběhla nějaká pozitvní změna po stížnostech na minulý patch a koukám že se nic nezměnilo a co čtu tak je to ještě horší než jsem čekal. Tahle hra pro mě ztrácí veškerý smysl. A ze začátku vypadala tak nadějně. Škoda

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Zpětná vazba z tohoto vlákna se momentálně vyhodnocuje. Je na vývojářích, co si z toho vezmou.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Padání hry uprostřed boje -Ještě před updatem jsme si říkali, jak je k naštvání, když nám spadne net, např. při souboji s bossem, člověk přijde o jednotky a čas. Co je ale VRCHOL VŠEHO je že po updatu, kdy vinou NEE NAŠIse hra seká neustále a navíc má tak super nové pravidlo, že přijdu o jednotky a není to moje vina! Neuvěřitelný nutit hráče platit za VAŠE CHYBY jednotkami, které se teď navíc tak těžko verbují!

JEDNOTKY - za naprostou ztrátu logiky považuju změnu ohledně verbování jednotek a nucení je kupovat, logiku by to mělo v tom případě, že by se vycházelo ze starych Heroes a mohlo se bojovat s libovolnym počtem životů jednotky. Dřív člověka bavilo lítat po mapě a bojovat různě, teď se šetří elitní jednotky na hlavní úkoly. Také už člověk nejde nikomu pomoct, protože o ně nechce přijít, o výpadku při boji i třeba druhého hráče viz výše nemluvě.

Omezení úkolů naprostá blbost, od updatu je nedělám, nezastavuju u panáků s vykřičníkem ani tabulí, kašlu na ně, přešla mě chuť.

Zrušení dolů, produkce- otřesný, na co je mít ve městě? Taková směšná produkce, k ničemu. Zrušit doly ? A ještě si upravte ty nesmyslny nápovědy při vstupu do hry, jak může někdo volit strategii skrz produkci, protože po updatu je to holej nesmysl

Už tu od jiných bylo vše řečeno je toho více, to už nemá smysl psát.

Můžu porovnat jak původní Heroes, tak tuhle onlinovku, která mě před updatem bavila, rozehranýho nekra se skoro uz neloguju, úplně mě to znechutilo a nejsem nesolventní člověk, do tohohle ovšem - do očí bijící zlodějiny nevrazím ani korunu.Nikdy.
    Pořád s lidma z cechu čekáme na zázrak, že se zpět s chutí vrátíme ke hře, tak nakukujem a bohužel se nic nezměnilo, hledáme jinou hru na netu. ADIOS

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    Zapomenutá místa = Zapomeňte, že by jsme to měli hrát, opravdu je lepší na ně zapomenout...
    viz

http://forum.cla.heroes-online.com/t...0265#post20265
    Last edited by Caped_Crusader; 08.10.14 at 13:25.
    Cech The Maestro

Postavy: D4rk_Knight & _BATMAN_ & ZurEnArrh

Reply to Thread
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21 29 30 31