Reply to Thread
Page 2 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 304

Thread: Diskuze ke změnám MMHO vyvážení zdrojů 6 (25. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Gratuluji vyvojarskemu tymu k primo chirurgicke presnosti v odstranovani hratelnosti!

:-) takze budete hrace uz vylozene nutit k tomu aby meli nekolik armad (doted to byla pouze zalezitost taktiky nekterych hracu, osobne mam variabilitu rada a kdyby slo pouze o ni, dala bych palec nahoru) a zaroven se co nejvic vynasnazite odstranit moznosti kam by si ukladali zrovna nepouzivane jednotky (sama nosim nonestop jedne spektry + 2 stocky lichu a zbyle 3 sloty doplnuju dle situace. jednou jsem tam mela ghula, kostru a ducha, podruhe 3 lichy, na najezd ducha a 2 stocky koster.. s takovou promenlivosti armady mi byva obcas malo i ta posadka a to jeste nemusim resit naky blby limity na tema co mohu mit u hrdiny, takze kvuli omezovani prostoru kam ukladat jednotky davam palec dolu i veskere variabilite)

maximalne zneprijemneni ukolu pak docilite tim, ze nam zakazete zapsat si do questlogu vsechno co se libi. prvni co mohu vyradit jsou ukolu typu "primarni zbran pro drapy", protoze to mi v questlogu nekdy visi hooooodne dlouho nez nekde dropne vyhodujici artefakt a kontrolovat treba 30 artefaktu kazdy zvlast jestli sednou vsechny atributy..

pak aby hraci meli vic surovin na utraceni za vymeny armad nebo nasledky jejich nemoznosti, radikalne znizite veskere prijmy zlata, ktere nevyzaduji boj a to same udelate s ostatnima surovinama + zavedete limit na to co si mohu nasetrit, at mam z ceho stavet obydli a at je zaruceno, ze za aktivni hru budu dostavat odmenu (jako aktivne hrajici lvl25 zrovna vzorove nevybiram ani radnice a blizim se k tomu, co by dle Darken1 melo byt limitem) a aby bylo nakupovani jednotek opravdu prijemnou zalezitosti, odstranite jeste jedinou moznost jak upgradovat jiz zakoupene jednotky. fakt palec nahoru pro toho, kdo zastreli toho *piiiip* co todle vymyslel.

a o jakem vyvazovani PvP, prosim mluvite? mag lvl30 ma 4 tahy za kolo a tomu valecnik proste nemuze konkurovat.. dokonca aj v PvM jej to dela vyrazne silnejsim.

jako kouknu se na tu hru i po zmene, ale s nejvetsi pravdepodobnosti se v prubehu semestru ani nebudu namahat hledat si na todle cas a jestli se budu nudit, radsi si zapnu klasicke heroesy i kdyz je to singlovka..

Server
    CLA01
    ehm chapu to dobre ze nyni nebude moznost si udelat zasobu jednotek aby valecnik se napriklad rozume mohl prosekat k hlasu a posleze ho vymlatit pokud bude ztratovy v bojich?
    limit surovin je co za blbost? to uz nepujde plnit ani ukoly ala "mejde 15K dreva" apod, najezdy kdete berou treba 800+200 surek za jednu pecet a uz ted na to lidi tyden setri uz nebudou tedy vubec hratelne nebo jak si to mam predstavvat?
    prijem zlata z budov je uz ted tak hrozne maly a tak hrozna obklikavacka ze je to nanic, kdyz ho snizite tak to nebude mit zadny vyznam pro aktivni hrace ale odpudivy pro zacinajici hrace kteri maji ztratove boje
    - Doba výstavby silně upravena. - vzhledem k navedenosti tymu ubisoft kterym smerem?? nyni je nemozne levelovat vissi levely budov protoze se alespon tyden ceka
    - Limit stavebních povolení zvýšen na 999. - a stavebni povoleni pujde ziskat jak? predpokladam ze peceti peceti a peceti a nebo za 500K zlata kdyz jste v rade.. hmm a to za kazdy ucet zvlast? ou...
    Limit úkolů - to bude totalni otrava - opravili jste uz nektere ukoly co pak jen braly misto jako napriklad kaminky v hromadce pisku? rad bych ho dokoncil nebo zrusil ale nelze..
    Ústup z bitev - takze kdyz nekdo potrebuje nutne pryc si odskocit tak ma na vyber prijit o jednotky, prijit o zlato nebo nehrat tuto hru rozumim tomu dobre?
    Všechny neutrální jednotky vyváženy - zni zajimave jaka bude realita buchvi
    Pátý den nyní místo runového kamene naděje získáte licenci automatické bitvy na 5 minut. - bude pridana moznost vyhodit tento nesmysl? mel jssem problem ze tyto kameny jsem nemohl vyhodit
    Systém akčních bodů odstraněn - toto vitam pro aktivni hrace
    - Sídla bojovníků nyní rekrutují nové jednotky déle a mají menší kapacitu, díky čemuž jsou jednotky vzácnější. + Kapacita posádky snížena. - takze mame jezdit bezeztratove bitvy nebo nehrat chapu dobre?
    Pouze tabule úkolů v Zemi světla nyní nabízí úkoly pro hrdiny na 30. úrovni. - takze zadne ukoly na dokonceni silnejsich ukolu v drapech po sandrovi 2 apod? co tedy maji ti co uz "dokoncili hru" delat???

jako myslim si ze hraju celkem rozume, jezdim i tydeni bosse bezestratove a nemam s tim zadny vetsi problem ale znam lidi kteri tu hru moc neresi a chteji si zabojovat, kdyz jsem byl jeste na levelu okolo 25 a jezdil lokace kteere jedu dnes bezeztrat a mel to vazne az smrtici hrozby tak jsem sice casto byl bezeztrat ale casto tam zarvali jednotky co jsme pak rekrutval treba pul dne.. takze co s tim? kdyz bych vedel ze to budu rekrutovat treba 2 dny tak to ani nezkousim - neni k tomu duvod se takle zazdit..
    pvp kdyz se tam prichazi o jednotky bude snizenim rekrutace taky dost naprd a o jeho vyvazenosti nelze ani hovorit
    co rozumneho lze delat po "dohrani hry"? popravde pvp me nebavi (ne ze by me neslo ale proste nebavi a hrat ho nechci maximalne tak pro achivmenty), ziskatelne odmeny pisete ze jsou hodnotne ale jake to buch vi, .. takze co ted delat? levely "draciho rytire" jsou relativne slabou nadstavbou a po zruseni vetsich stacku jednotek uz nebude sebemenci smysl je delat.. proc? koukli jste se nekdy na vybavu a na staty hrdiny? (sila 243, obrana 238, stesti 77, magie 277, podpora 277, duch 258 - to jsou staty nekromanta magie na levelu 30+1draci, pro zajimavost 1 z artefaktu co vlastnim - ashina vule (sila 600, obrana 450, stesti 250, ghulove +20%, lichove +8%)) z tohohle lze vyrozumet ze staty hrdiny jsou celkem nezajimave a defakto "skoro zbytecne" protoze ve vysledku maji silu tak pod 1 artefakt..

Server
    CLA01
    Proc se neresi padani chatu, znovu samo se postaveni vezi v oblehacich bitvach, neprustrelne zdi v oblehackach, nerfnuti warrioru?
    Misto toho se soustredite jen na to jak uz pomerne slusne fungujici hru zpoplatnit a zmatlat.
    Hral vubec nekdo z vyvojaru nejake jine heroes nez ty sve?
    Je mi z toho smutno....

Server
    CLA01
    Vždycky sranda číst ty reakce já osobě bych počkal až se to opravdu zavede pak tomu dal pár dní a pak až se rozčiloval

Nicméně třeba slečna Oremau to popsala poměrně trefně zvlášť ohledně variability u té opravdu popíráte sami sebe

Jináč až se tu počítájm tak koncem týdne zastaví admin ...ano lehká narážka na tvojí aktivitu :P možná toho máš opravdu moc ale já sám dělal xkrát admina a deně sem reagoval na desítky zpráv a čeče nikdy mě za to neplatili.Proto mi to tu nějak nesedí Tak bych rád aby mi odpověděl na pár otázek..

kčemu teď jsou dračí levly? už teď je ten bonus dosti slabej ale jsou aspoň ty jednotky navíc ,teď vážně nechápu...Když to podle vás kazí PVP tak ten bonus zakažte jen tam.

kčemu je teď dělnický dům? už před tímto patchem byly slabí a to byly napojený na doly na mapě teď stavba která bude uplně kničemu.

A ikdyž se mě to přímo netýká ,tak opravdu si myslíš ty nebo vedení že rytíři a mágove sou vybalancováni soupeři jak v PVP tak v PVM?

A co ten limit 999 stavebních povolení? to má být jako provokace ? já to fakt nechápu něčeho čeho má běžný hráč 10 může mít teď 1000 a naopak toho čeho má teď tisíce (myslím surky) tak ty mu omezíme

A opravdu bych uvítal fotky pracovního týmu...Já si to tak představuju že je tam majitel(kterej smaží jinou online gamesku) tak nějakej manager toho to chce ,kterej přemýšlí jestli si nezajít na manikůru pak jeden nějakej zaprdlej zaměstanec (aby bylo koho buzerovat) a doplňuje to uklízečka a svačinář.

Abych nebyl jako úpnej záporák tak pár věcí tam zní nadějně ale to chce opravdu nejdřív vyzkoušet...
    Last edited by MrSuprKlada; 23.09.14 at 20:31.

Server
    CLA01
    No doufal jsem, že tam bude nějaké vyrovnání rytířů a mágů a o ničem takovém se tam nepíše.

Naopak je to ještě větší omezování rytířů.

To jediné mě zajímalo zda bude upraveno a zdá se, že se nestane.

Server
    CLA01
    K těm licencím hráč na cca. 30lvlu dostane ze hry v zásadě 70 povoleních(počitáno s tím co je ve městech postaveno) a nyní je celkový limit omezen na 240, hold počítají s tím, že zde bude maniak co snížení produkce army vykompenzuje kupováním licencí a následným vylepšením budov.

Server
    CLA01
    Ahoj,
    domnívám se, že byste u zapomenutých míst měli garantovat lepší artefakt, než základní artefakt !!!
    Víte, jak mě to na*****, když tam dvě hodiny fajtím a nakonec žádná pěkná odměna ?

Nezvařujete možnost, aby druhý hrdina mel stejnou úroveň jako hrdina první?
    Rád bych si zahrál za NECRA, nebo rytíře, ale fakt se mi nechce jak debilovi hrát od nuly.....

Utečení z boje se ztrátama....
    Je fakt, že to lze zneužívat místo náhledu bez pečetí.
    Ale domnívám se, že tím, jak se snažíte aby hráči mermomocí platili za pečetě, že to většině znechutíte.
    Například HEROES OF MIGHT ADN MAGIC 6 je tragickej.....
    Naštěstí jsem měl možnost ho hrát dřív, než jsem ho koupil. Takže jsem ho nekoupil.....

A co quest s tím, že mám nasbírat 7500 krystalu?
    To jako po změně nebudu moct tento quest splnit?

Pokračujte v pozitivních změnach....
    Alespoň přestanu hrát, tak jako jsem po posledním patchi přestal hrát DIABLO 3
    Last edited by JaraTheGreat; 23.09.14 at 20:09.

Server
    CLA01
    Hm, spíše jak to všechno chtějí speněžit a to ještě dřív než doladili hratelnost to je na hlavu

Většina her nejdřív dořešila hratelnost a až potom to zdražovali

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by SeverenoCZ View Post
    No doufal jsem, že tam bude nějaké vyrovnání rytířů a mágů a o ničem takovém se tam nepíše.

Naopak je to ještě větší omezování rytířů.

To jediné mě zajímalo zda bude upraveno a zdá se, že se nestane.
    joo hezky receno :-) v soucasnych nastavenich magie bys jako nekrovalecnik potreboval 2 tahy za kolo a jezdit s nekym ve dvojici abys byl co k cemu. rikam jako nekrovalecnik lvl25, ktery po dejovce postupuje uz jen kdyz "nosi v kapse maga". bez jeho pomoci bych musela jeste docela dlouhou dobu vylepsovat hrdinu nez bych mohla do zeme svetla, protoze ten valecnik na solo/jit s jinym valecnikem.. shrnme to slovem: zazitek.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MrSuprKlada View Post
    Vždycky sranda číst ty reakce já osobě bych počkal až se to opravdu zavede pak tomu dal pár dní a pak až se rozčiloval
    Už je to zavedený na test serveru, zavedli to dva dny před puštěním na live servery a klidně i s chybou, kde můžeš zůstat viset v meziprostoru ve startovní lokaci. První reakce na testu byly taky velmi negativní, ať už se jedná o zavedení limit, zlevnění všeho v obchodu za pečetě a zavedení dalšho p2w odpadu (perma zvýšení limitů na suroviny, ! kupování svitků v bitvě !). A rozčilovaní je na místě, protože tohle ve velké většině nejsou změny pro hráče spíš tlačení na pilu aby si toho lidi co nejvíc koupili.

Reply to Thread
Page 2 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast