Results 1 to 3 of 3

Thread: Lfg

Server
    CLA01

Lightbulb Lfg

Nie wiem czy już taka sugestia była ale przydała by się dodatkowa funkcja jak LFG (takie jak w WoW albo Aion). Dotyczyło by to bosów z kampanii oraz tych tygodniowych jak również wypraw. Wpis z LFG znikał by w ciągu godziny jeżeli nikt by nie dołączył. Dodatkowo przydały by się restrykcje dotyczące przyjmowanych osób do grupy np. nie może dołączyć do grupy osoba której siła bojowa jest 2 razy mniejsza i 2 razy większa niż siła armii założyciela grupy.

Dodatkowo za np. 100 pieczęci mamy możliwość wyświetlenia informacji o grupie w górnej części ekranu dla wszystkich graczy którzy nie są aktualnie w bitwie. Za 10 pieczęci informacja o grupie wyświetlana jest w oknie czatu jako wiadomość. Po kliknięciu na dany monit powinna został wysłana do założyciela grupy informacja o chęci dołączenia do niej.

Sądzę że załatwiło by to śmietnik na czacie.
    Last edited by lesar83; 23.09.14 at 09:58.

kirkus132
    Guest
    A co to jest te LFG, sorry ale nie gram tyle, o wowie słyszałem i aionie też bo ten akurat ma spora liczbęreklam ale nigdy w nie nie grałem i jakoś nie zamierzam, także nie wiem w sumie o co ci chodzi

Server
    CLA01
    LFG -> Looking for group