Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Elrath.pl - Heroes Online

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

Red face http://heroes-online-wiki.com

http://heroes-online-wiki.com

Elrath.pl (niedostępna)

Witam!
    Przez ostatnie dwa miesiące tworzyłem stronę internetową o Herosach Online.
    Wiem, że jest jeszcze bardzo dużo do poprawienia oraz do dodania - proszę więc o wyrozumiałość i pomoc w jej ulepszaniu.

Jeśli chcielibyście zobaczyć wyprawy jakie udało Nam się już zrobić, albo zobaczyć przedmioty jakie znaleźliśmy to zapraszam

http://www.elrath.pl

Co zamierzam w przyszłości dodać i nad czym już pracuję:
    - Umiejętności (flash app)
    - Tabela z przedmiotami (sortowanie, filtrowanie itd)
    - Tabele ze stworzeniami

Większość rzeczy robię samemu więc idzie bardzo powoli
    Są jednak osoby którym chciałbym podziękować za pomoc: EnergiaX, Kaszlu, Dratewka, Wiggo, Sieml, Kris999, Goltar i wielu innym

PS:
    Dostęp do informacji zawartych na stronie internetowej jest całkowicie bezpłatny. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Might and Magic, Heroes of Might and Magic, Ubisoft, BlueByte i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych w ramach dozwolonego użytku.
    Last edited by Neon; 03.10.15 at 21:44.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Gratuluje pomyslu i fajnej strony

PO90
    Guest
    Świetna strona. Wszystko ładnie i schludnie wygląda. Jak dla mnie powinna być przyklejona gdzieś na forum.

Server
    CLA01
    Gratuluję, kawał dobrej roboty

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Duży plus Neon plus reszta

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Stronka się nieźle zapowiada. Fajna szata graficzna. Na razie mało szczegółów, ale wiadomo, że to są początki. Trzymajcie tak dalej.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

Talking aplikacja umiejętności - elrather

Wraz z "ulepszaniem" gry MMHO coraz większy kładziony jest nacisk na walki turniejowe PvP.
    Teraz gdy budowa jednego zombiaka zajmuje tyle czasu co szybki wypad na marsa, należy zadbać o przeżywalność Naszych oddziałów, a tego nie dokonamy bez dobrej znajomości umiejętności przeciwników w PvP.

I tutaj wychodzi na przeciw moja mała aplikacja "elrather" hehehe

Znajdziecie w niej opis wszystkich umiejętności Bohaterów, co jest niezwykle przydatne podczas pvp,(zwłaszcza gdy nie znasz czasów odnawiania itd ipt się poszczególnych umiejętności)

http://www.elrath.pl/zdolnosci

Dlaczego zdecydowałem się na język angielski, a nie polski?
    Ponieważ mimo ogromu liczby odwiedzających stronę nie byłem w stanie ŻADNEJ osoby zachęcić do pomocy w jej rozwijaniu.
    Liczę po cichu że w języku angielskim znajdzie większy rozgłos Jednak gdybyście chcieli zobaczyć aplikację w języku polskim to na pewno to zrobię jeśli będę odpowiedni zmotywowany:P

Przepraszam z góry za wszystkie błędy i za nie doskonałości - jest ich dużo na pewno, gdybyście jakiś znaleźli to śmiało piszcie na adres elrathonline@gmail.com - jak i w każdej innej sprawie... i jeszcze przepraszam za wygląd, ale zrozumcie jestem studentem informatyki i to co kocham to programowanie a nie rysowanie i te całe kolory;D Program będzie na pewno jeszcze rozwijany itd itp
    Last edited by Neon; 30.09.14 at 00:56.

Server
    CLA01
    Ładna stronka i ogóle super
    szkoda ze po angielsku ale jest git

Server
    CLA01
    Chylę czoła! Aplikacja super! W języku polskim by było na jeszcze większy plus

kris999's Avatar
    Server
    CLA01
    Dobra robota neon wszystko ładnie wygląda
    Rycerz Przystni 30+5
    Za Elratha!!!

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast