Results 1 to 2 of 2

Thread: Pár navrhů hlavně pro 30lvl ++

Server
    CLA01

Pár navrhů hlavně pro 30lvl ++

1) čvrtá obtížnost soubojů-netvrdím že hrdinské bitvy dávám uplně na pohodu ale když už to je těžší pro mě jako necro mága tak třeba v kopce kde maj dost často imunitu uplně na vše,popřípadě když to hodí nějaký echt blbí rozestavení nebo je boj na "otevřené pláni",nicméně 4 obtížnost bych neřešil přez pouhé navýšení počtu nepřátel, možná tak počet skupin ale spíš přez jejich nová kouzla,popřípadě nějaká ta redukce na vlastní army (množství jednotek atd) a v ideální případě aby npc potvory nebyly tak tupé

2) druhá obtížnost u týdeních bossů a vybalancování xp a odměn. Paradoxně nejtěžší jsou pro mě v kooperaci Starobylá a Červ a to proto že maj jako jediní slušnou plošnou DMG a když se to vylepší zmíněnou kooperací tak hromadu HP a kolem sebe dost zmetků tj párkrát si vystřelej a když mi pak Starobylá jedním vrzem udělá cca 33% ztáty na všech jednotkách tak je to znát.A přitom je za ně jen tuším něco kolem 200k expů.
    Nicméně chápu že už to chce nějakou výbavu a trochu zkušeností tj proto by bylo fajn né udělat ostatní těžší ale udělat druhej jakože Hardcore mod,tomu by samo musela odpovídat i odměna ve fromě krystalů dropu atd.

3) víc týdeních bossů klidně za míň pečetí o ty mi vážně nejde ale přeci jen i po tom co sem jich X absolvoval je to pořád zábava narozdíl od nekonečného opakování stále stejných denních úkolů.

4) a)Denní úkoly- jednak vybalancovat,je jich poměrně dost ale když srovnám zabití roje které zvládnete člověk v jedné bitvě a odměna ted nevim asi 230K exp a cca 190 krystal a pak třebas méno uplně neznám ale máte zabít 10 skupinek v kobce a je za to polovina tak je jasné že se pak člověk dokola točí na těch stejných úkolech což hratelnosti asi nepřidá že? ( teď jen doufám že to někdo pochopí obráceně a prodlouží ty dobré a ty na prd nechá tak jak sou )

b) Městské úkoly- bylo by fajn když už se to podle mě taknějak samo nabízí udělat úkoly které by hráče vraceli do příběhu.Přeci jen já sem to prolít od začátku do konce za cca deset dní a teď když tak z nudy pomáhám prckům s bossama tak je škoda že sám už si je dát nemůžu.Tj udělat úkoly za nějakej pěknej xp cca 200k + a nějakej ten krystal stím že by si člověk mohl každej den projít nějakou čast příběhu včetně bossů atd.

5) drop je celkově vážně na prd ale to už tu bylo popsáno v několika příspěvcích tj za mě si jen udělejte další mínus

6) drop v hrdinských bitvách -jako nemám jich za sebou 1000 ale pár desítek zase jo a je to bída cca 70% svitky cca 20% surky s čehož 1krát krystaly jinak kov kov kov a semtam nějakej kov no ikdyby zlato a dřevo důvod proč o tom píšu je ten že pro většinu lidí co už je v klidu dávaj jsou surky kničemu nebo aspoň pro mě tj když sečtu svitky a pro mě ještě hoší surky (krom krystalů) tak přez 90% dropu rovnou zahodím což bych řek že u jakože nejtežších bitev není dobrý.

7)Někde sem tu čet návrh na přidání verb.budov do map něco jako je teď pila atd tak pod to bych se taky podepsal jen ještě kdyby se tam dali najmou i jednotky které
    nepoužíva ani jedna hratelná strana tj něco stěch šmejdů který musíme denně zabíjet

8)Počet jednotek každé hratelné strany by chtěl jednoznačně zvětšit,kdyť tě to hrůza jak malej je výběr.

9)Obchod - nevím jak ostatní ale co se týká vybavení (zbraní atd) já jestli sem tam někdy koupil jednu věc tak je to moc.Opravdu nevím proč jsou na každém rohu a nebízej také ptákarny.

jiné to je u obchodu se svitkama a šutrama tam bylo by fajn jich moc koupit víc jak jeden ideálně až 20 na jednou,člověk si připadá jak v pravěku když to tam po jednom nakupuje a nejlepší je když jich koupíte o jeden dva víc přez stack páč jak je začnete používat tak se vždy berou s plného stacku a nevím možná sem na to jen nepřišel ale není možnost v invetaři si je dát do jednoho tj pak ty co máte přez musíte zahodit (díky pidi místu v báglu)

10) gratulace - taká prkotinka nicméně ,když člověk začíná expit od prvního do cca 15 možná 20 levlu to už si uplně nepamatuju tak jsou za to i slušné zkušenosti ale pak to je čim dál víc na prd až to zmizí 30 levlem uplně,,Toš proč jako ? Přeci se levluje i pak a dračí už dou vážně pomalu tj proč nemůžu někomu pogratulovat že udělal další ? samo nejsem jen nějaké dobračisko taky bych chtěl za to nějaký všimný v podobě cca 30K exp což je v těch milionech stejně jak prd ale tak potěší ne?..

Ještě bych mohl psát dál ohledně kooperace,dračích levlů a dalšího ale to dopíšu někdy příště.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Díky za návrhy. Nad dalšími změnami obsahu hry po 30. úrovni uvažujeme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO