Results 1 to 7 of 7

Thread: Opcja podglądu miast/kopalni

Server
    CLA01

Lightbulb Opcja podglądu miast/kopalni

Kolejny pomysł

Nowa opcja, w której można by było podejrzeć wszystkie swoje miasta oraz zdobyte kopalnie (bez możliwości wprowadzania zmian, tylko sam podgląd) aby można zobaczyć jaki jest np. aktualny stan surowców/jednostek magazynowanych w mieście/kopalni, czy też czas do ukończenia budowy budynków.

Poprawiło by to tempo rozwoju graczy, bo wchodzisz do opcji i widzisz, że np. dana kopalnia złota za chwile będzie pełna, więc można iść odebrać złoto teraz

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swoich opinii

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak w starej dobrej III! ja i tak jestem za opcją budowy na odległość(lenistwo bierze górę)

Server
    CLA01
    Hej,

Matkos, pomysł bardzo mi się podoba. Taka zakładka ułatwiłaby gospodarowaniem czasu w grze a tak tylko frustracja jak się idzie odebrać kilka belek drewna :-)

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Jestem jak najbardziej za. Coś zacząłem budować i zapomniałem w którym mieście, a tak to bym sobie podejrzał. Teraz muszę latać między miastami i patrzeć w którym coś budowałem :P

Server
    CLA01
    Hejka, To rozwiązanie tez jest OK, chociaż ja bym była za całkowitym uproszczeniem tego systemu i wprowadzenie opcji wchodzenie do wszystkich miast (nie koniecznie kopalni chociaż też by było super) z jednego menu aby móc szybko i bezboleśnie zwizytować wszystkie miasta aby zrobić to co trzeba. zwłaszcza że w podczas większości przechodzeń portalami wywala mi błąd i muszę się od nowa logować. Pozdrawiam!

Server
    CLA01
    Nigdy tego nie zrobia, bo gra ma Tobie pozerac jak najwiecej czasu wygoda sie tu nie liczy wogole. Takie zabiegi sa celowe np dluga droga do kopaln albo rozstawienie portali ktore wymusza wiekszy dystans wyprawy w rozne miejsca ktorych czesto sie uzywa.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Szybciej lista w IS urośnie, niż ubi/BB pójdą na ułatwienie free dla gracza

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.